خرید 48 مدل بهترین حشره کش برقی [قوی و فوری] ایرانی و خارجی با قیمت ارزان

حشره کش برقی، یکی از بهترین ابزارها در برابر آفات و حشرات موذی است. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند، که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. بنابراین، لطفا با توجه به انواع مختلف عملکرد این دستگاه، مدلی را انتخاب کنید که به بهترین شکل نیاز شما را برآورده کند. پیشنهاد می کنیم برخی نکات مهم و ضروری را در خرید این وسیله کاربردی به خاطر داشته باشید.

حشره کش برقی چیست ؟ چگونه عمل می کند ؟

حشره کش برقی وسیله ای است که می تواند برای مبارزه با حشرات مورد استفاده قرار گیرد. حشرات گاهی بسیار آزار دهنده و غیرقابل تحمل هستند. به همین دلیل، برای مقابله با آن ها باید از روش هایی استفاده شود. گاهی افراد از برخی پودرها و سموم دفع آفات استفاده می کنند. اما استفاده از حشره کش شیمیایی، راکتی و برقی، راه حل های بهتری نسبت به پودرها و داروها است.

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که برخی از سموم دفع آفات و حشرات، اثرات مخربی بر محیط زیست دارند. این تأثیر تا سال ها ادامه دارد. بنابراین، هنگام استفاده از این وسیله باید این موارد را در نظر داشته باشید تا به محیط زیست آسیب نرسانید.

حشره کش برقی بدون عوارض

انواع حشره کش برقی در بازار کدام ‌اند؟

حشره‌ کش قرصی

این مدل از حشره کش ها از نوعی قرص برای از بین بردن حشرات استفاده می کنند. این مدل یکی از معروف ترین انواع حشره کش است. حشرات توسط این قرص ها جذب می شوند. حشرات وقتی روی قرص ها بنشینند سیستم عصبی آن ها مختل می شود و در نهایت موجب مردن آن ها می شود. این مدل ها دارای عیب هایی هستند که باعث می شوند که برخی افراد از آن استفاده نکنند.

قرص حشره کش

قرص های حشره کش برقی، ممکن است بر روی اعصاب پاراسمپاتیک انسان تأثیر بدی داشته باشد و آسیب جدی وارد کند. بخار حاصل از این قرص ها همچنین می تواند بر ریه ها و سیستم تنفسی تأثیر منفی بگذارد. بنابرای ، اگر از این نوع حشره کش استفاده می کنید، باید مراقب باشید و قرص ها را در جایی مطمئن بگذارید. قرص ها را از دسترس کودکان دور نگه دارید و آن ها را نزدیک غذا قرار ندهید. همچنین این دستگاه را در نزدیک خود قرار ندهید. هنگام متصل بودن حشره کش به برق، قرص هایش را عوض نکنید و بهش دست نزنید، برای این کار ابتدا دستگاه را از پریز بکشید.

حشره کش نوری

در این مدل از حشره کش ها به قرص نیازی نیست. بلکه نور ساطع شده از دستگاه، حشرات را به سمت خود می کشاند. جریان الکتریکی دستگاه به حشرات برخورد کرده و باعث مرگ آن ها می شود. این نوع حشره کش، خطر کمتری نسبت به مدل های قرصی دارد و البته قیمت بیشتری هم دارد. تنها عیب این دستگاه این است، که فقط می تواند حشراتی که در حال پرواز کردن هستند را از بین ببرد.

در هنگام خرید حشره کش برقی چه مواردی را در نظر بگیریم ؟

حشره کش را با توجه به نوع حشره انتخاب کنید. به عنوان مثال، حشره کش برقی که با برق کار می کند، برای کنترل پشه بسیار مناسب و خوب است. در هنگام خرید، لطفا به مارک و سازنده ی دستگاه دقت کنید. به این ترتیب آسیب به محیط زیست کمتر می شود.

به مکانی که می خواهید از این دستگاه استفاده کنید، توجه کنید. اندازه دستگاه در فروشگاه ها، مکان های عمومی یا اتاق خواب تفاوت دارد. حشره کش مخزن دار، برای جلوگیری از گسترش آلودگی مناسب تر است. به این ترتیب حشرات کشته شده در مخزن جمع می شوند.

در بعضی از مدل ها، اگر لامپ جذب حشره بسوزد، می توان آن را تعویض کرد. اما اگر دستگاه این ویژگی را نداشته باشد، دیگر نمی توانید از دستگاه استفاده کنید. همچنین مطمئن شوید که حشره کش برقی به آسانی تمیز می شود.

خرید حشره کش برقی دست دوم نیز برای شما می تواند گزینه مقرون به صرفه ای باشد، به شرطی که آسیب دیده نباشد.

بهترین مارک های حشره کش در بازار

مارک های خوب و با کیفیت ایرانی و خارجی حشره کش برقی عبارتند از: شهباز، سامنس، صاعقه، هلاک، کوپکس، نیکاتل، تارومار، اتک، اطلس، ویداسی، پیتکو، ترمینکس، تنیسی، جیپاس که پیشنهاد می کنیم انتخاب و خرید خود را از میان این برندهای شناخته شده انجام دهید.

انواع مدل های جدید حشره کش برقی، دستی، دیواری و آویزی، برای استفاده در خانه، اتاق، باغ، محل کار و هرجایی که این حشرت مزاحم قرار دارند، در لیست زیر موجود است. بر اساس نیاز و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین و مناسب ترین حشره کش را از بین موارد زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.