خرید 34 مدل گیره روسری دخترانه ساده و [فانتزی] با قیمت ارزان

گیره روسری ، یک وسیله ی پرکاربرد و ضروری برای خانم هایی است که از روسری و شال استفاده می کنند، به کمک آن می توان روسری و شال را روی سر فیکس کرد. اگر از آن دسته افرادی هستید که حجاب برایتان مهم است و روسری یا شال شما همیشه روی سر شما تکان می خورد و شل می شود، پیشنهاد ما به شما، گیره روسری است. ما در این مقاله برخی از نکات و جزئیات گیره های روسری را بررسی می کنیم.

در انتخاب یک گیره روسری مناسب به چه مواردی توجه کنیم ؟

گیره ها امروزه انواع و مدل های متنوعی دارند، که انتخاب را با مشکل مواجه کرده اند. انتخاب گیره مناسب از نظر جنس، مستلزم دانستن نکاتی است که عبارتند از:

گیره روسری استیل، یکی از انواع گیره های موجود در بازار است، که جنس خوبی دارد و شما از بابت جنس آن می تواند خیالتان راحت باشد، زیرا نه خراب می شود و نه زنگ می زند. این گیره ها به دلیل جنس عالی، به هیچ وجه روسری یا شال شما را خراب یا نخ کش نمی کنند.

گیره روسری ساده

قدیمی ترین گیره ها، گیره های پلاستیکی هستند. امروزه این گیره ها بسیار کم استفاده می شوند، زیرا دوام و استحکام بسیار کمی دارند، به همین دلیل افراد کمی این گیره ها را تهیه می کنند. یک سری دلایل وجود دارد که باعث شده این گیره ها بین افراد محبوب نباشند، این دلایل عبارتند از:

جنس ضعیف و بدون دوام کافی

نخ کش کردن روسری، یکی از دلایلی است که گیره های پلاستیکی، طرفداران زیادی ندارد. مدل های پلاستیکی، به دلیل جنس و ساختارشان، خیلی زود می شکنند، در نتیجه اگر به روسری یا شال کشیده شود، باعث نخ کش شدن آن می شود. یکی دیگر از دلایلی که گیره های پلاستیکی طرفداران زیادی ندارد، دوام ضعیف و ناکافی این گیره ها است، که در عرض چند هفته پس از استفاده خراب می شوند.

نکات مهم و ضروری در خرید گیره روسری

گیره روسری طلا یکی از گزینه های مناسب برای افرادی است که منابع مالی کافی دارند، زیرا این گیره به دلیل جنسشان، گران هستند. این گونه مدل ها دچار زنگ زدگی نمی شود، زیرا از طلا ساخته شده. همچنین در استفاده از آن باید دقت زیادی کرد تا قطعات متصل به آن گم نشود.

گیره نقره، یکی از پرمصرف ترین گیره های تولید شده در بازار است، زیرا قیمت مناسب تری نسبت به گیره طلا دارند. با این حال، گیره های نقره هنوز هم گرانتر از گیره های استیل و پلاستیکی هستند. به همین دلیل این گیره نیز طرفداران زیادی ندارد.

در ادامه لیستی از گیره های استیل، پلاستیکی و فلزی با طرح های متنوع آورده شده است. این گیره ها برای انواع روسری های ساده ، عربی و لبنانی مناسب است. بر اساس سلیقه خود می توانید از میان پرفروش ترین پیشنهاد های زیر، بهترین گیره را انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.