لیسته

خرید 36 مدل کیس کامپیوتر گیمینگ و ساده [پرفروش] با قیمت ارزان

کیس کامپیوتر، می تواند اجزای مختلف مانند هارد دیسک، مادربرد و کارت گرافیک را به هم متصل کند، از ورود گرد و غبار جلوگیری کند و عملکرد قطعات خنک کننده را بهبود ببخشد. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این کیس ها به خاطر داشته باشید.

چرا استفاده از کیس کامپیوتر ضروری است ؟

اجزای داخلی کامپیوتر باید محافظت شوند، بنابراین استفاده از کیس کامپیوتر ضروری است. همانطور که در بالا ذکر شد، یکی از وظایف کیس، جلوگیری از ورود گرد و غبار و ریختن مایعات بر روی قطعات است. علاوه بر این، یک فن نیز در داخل کیس تعبیه شده است تا قطعات را خنک کند. این فن نه تنها طول عمر قطعات را، بلکه عملکرد کل سیستم را افزایش می دهد.

برای اینکه هوا در کیس بچرخد، سوراخ هایی در کیس باز است. کیس از فلز ساخته می شود، زیرا فرآیند خنک سازی را تسریع می بخشد. اگر روند خنک سازی قطعات سریع انجام نشود و داخل کیس داغ شود، قطعات آسیب می بینند.

طراحی کیس کامپیوتر به صورتی است که بدون ایجاد مشکل، برای افراد قابل حمل باشد و به راحتی جابجا شود. خرید کیس، دارای نکاتی است که باید در نظر بگیرید.

برای انتخاب کیس مناسب برای کامپیوتر، باید مواردی را در نظر بگیرید.

عملکرد کیس کامپیوتر را می توان به سه بخش طبقه بندی کرد:
1. محفظه ای است که قطعات مختلف مانند هارد دیسک، مادربرد، کارت گرافیک، کارت صدا، منبع تغذیه و …. را به هم وصل می کند.
2. جلوگیری از نفوذ گرد و غبار
3. بهبود کارایی اجزای خنک کننده

بدون کسب اطلاعات لازم، امکان خرید کیس وجود ندارد و رعایت نکات ذکر شده در زیر الزامی است.

نکات مهم هنگام خرید کیس مناسب برای کامپیوتر

با کمک کیس کامپیوتر، کاربران می توانند اجزای مختلف را درون آن تعبیه کنند و به راحتی از آن ها استفاده کنند. کیس محفظه ای است که از نفوذ گرد و غبار و ریختن مایعات به قطعات جلوگیری می کند و به خنک نگه داشتن آنها کمک می کند. هنگام خرید کیس، می بینید که روزنه هایی روی کیس وجود دارد. این منافذ برای زیبایی ایجاد نمی شوند، راندمان تهویه بهتری دارند. بهترین کار این است که کیس را با بیشترین روزنه ی مجاز انتخاب کنید.

قطعه ای که از تجمع گرما در قسمت بالایی کیس جلوگیری می کند، فن است. فن گرمای تولید شده توسط قطعات را، از طریق روزنه هایی که روی کیس وجود دارند، خارج می کنند و هوای تازه را برای خنک شدن قطعات، وارد می کند. بنابراین در هنگام خرید باید کشش فن را در نظر بگیرید.

یک سری از سیستم ها زیاد گرم می شوند و یک فن نمی تواند آن را خنک کند. بنابراین در بعضی از کیس ها یک فن در پایین برای مکش و یک فن در بالا برای دمش وجود دارد.

فن کوچک برای خنک کردن قطعات، کافی و مناسب نیست، زیرا باید تعداد دورهای خود را افزایش دهد تا قطعات خنک شوند، که باعث ایجاد صدای بیشتر کیس می شود. در مقابل، یک فن بزرگتر با چرخش کمتر می تواند تهویه بهتری داشته باشد و صدای کمتری از کیس کامپیوتر خارج شود.

چرا باید به فضای داخلی کیس توجه کنیم ؟

لوازم جانبی از طریق پنل جلویی به کیس متصل می شوند. در هنگام خرید، تعداد پورت های اتصال قسمت جلو کیس را در نظر بگیرید. یک سری مدل های مدرن تولیده شده اند، که شما می توانید روی کیس اطلاعاتی مثل دمای داخلی کیس یا سرعت فن را مشاهده کنید. در این صورت مراقبت بهتری از فن می توانید بکنید. قطعات در کیس نصب می شوند، بنابراین هنگام خرید، یک کیسی انتخاب کنید که قابلیت ارتقا قطعات را داشته باشد. زیرا پس از مدتی به دلیل عرضه نرم افزارهای جدید و البته خرید سخت افزار مناسب برای آن ها، ارتقاء ضروری می شود. بنابراین فضای کیس باید برای قطعات جدید باید مناسب باشد، در غیر این صورت باید کیس را عوض کنید.

در لیست زیر انواع قاب کیس حرفه ای در طرح ها و مدل های مختلف وجود دارد. برحسب نیاز و سلیقه می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر ، بهترین مدل را انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.