لیسته

خرید 47 مدل بهترین کیسه خواب کمپینگ ضد آب و سبک [پرفروش] و ارزان قیمت

کیسه خواب ، یکی از ضروریات اصلی برای دوستداران طبیعت و کوهنوردان است. افرادی که دوست دارند شب را در دل طبیعت سپری کنند، با خرید کیسه خواب، شرایطی را فراهم می کنند که بتوانند به آسانی یک خواب راحت را در فضای باز تجربه کنند و لذت ببرند. پیشنهاد میکنیم برخی نکات مهم را در رابطه با خرید این کیسه ها در نظر داشته باشید.

کیسه خواب چیست ؟ چرا به آن نیاز داریم ؟

کیسه خواب وسیله ای مهم برای خواب آرام، در طبیعت است. اگر می خواهید به طبیعت بروید و یک شب رویایی را در طبیعت بگذرانید، قطعاً به لوازمی ضروری نیاز دارید، که بتوانید از این شب به یاد ماندنی، بیشتر لذت ببرید. کیسه ی خواب و چادر مسافرتی، دو وسیله ی ضروری برای رفتن به طبیعت است.

انواع و اقسام این محصول در مدل ها و رنگ های مختلفی وجود دارند و اگر بخواهید یک نمونه را خریداری کنید، کار دشواری است. کوهنوردان و دوستداران طبیعت، معمولاً کیسه خواب را با رعایت مسائل تخصصی خریداری می کنند. اگر با این محصول بیشتر آشنا شوید، نیازهای خود را بهتر درک کرده و کالایی را متناسب با نیاز خود خریداری می کنید.

گفتیم که این محصول مدل های گوناگونی دارد، که هر یک در شرایط خاصی استفاده می شود. به عنوان مثال، اگر با اتومبیل به گردش می روید و پیاده روی نمی کنید، سبک یا سنگین بودن کیسه ی خواب اهمیت ندارد. اما اگر قرار است در قلب طبیعت قدم بزنید، قطعاً نمی توانید کیف سنگینی را حمل کنید. در این صورت، دیگر از طبیعت لذت نمی برید و فقط خسته می شوید.

انواع کیسه خواب در بازار کدام اند ؟

این محصول از لحاظ ظاهری اشکال مختلفی دارد. مستطیلی ، نیمه مستطیلی ، مومیایی و دونفر از انواع این کیسه ها است که بسته به نیاز خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

مستطیلی: مزیت این مدل ها این است، که فضای کافی برای حرکت دست ها و پاها در داخل کیسه وجود دارد. به این ترتیب، می توانید خواب خوبی داشته باشید و در هر طور که دوست دارید بخوابید. برخی از این مدل های مستطیلی را می توان به طور کامل باز کرد، و به جای زیرانداز یا پتو استفاده کرد.

نیمه مستطیلی: به این مدل ها، مومیایی اصلاح ‌شده یا بشکه ‌ای گفته می شود. به دلیل شکل این کیسه خواب، می تواند گرما را بهتر ذخیره کند.

مومیایی: افرادی که می خواهند لاغر شوند و کاهش وزن داشته باشند، از مدل های مومیایی استفاده می کنند. مزیت این کیسه این است که، گرمای بیشتری را در خود نگه می دارد. این مدل ها به گونه ای طراحی شده اند که شما باید کل کیسه را با خود حرکت دهید.

دونفره: مدل های دو نفره، برای افرادی که دوست دارند در طبیعتی بکر و زیبا در کنار هم استراحت کنند، مناسب است. خانواده هایی که عاشق طبیعت هستند، قطعاً به یک کیسه خواب دونفره نیاز دارند. البته طراحی برخی از مدل های مستطیلی نیز به گونه ای است، که می توان دو کیسه را به هم وصل کرد و به مدل دوتایی تبدیل کرد. البته توجه داشته باشید که این مورد زمانی اتفاق می افتد که هر دو کیسه، محصول یک مارک هستند.

نمونه هایی از کیسه خواب

 

در خرید کیسه خواب مناسب چه مواردی را رعایت کنیم ؟

نکته ی مهمی که هنگام خرید کیسه خواب باید مد نظر بگیرید، دمای قابل تحمل آن است. بیشتر مدل های این محصول، بر اساس استاندارد اروپا و بر اساس دمای قابل تحمل، به سه نوع آپر لیمیت ، کامفورت، و لاور لیمیت طبقه بندی می شوند.

آپر لیمیت : بالاترین درجه حرارت قابل تحمل برای یک مرد عادی را نشان می دهد، که می تواند در آن شرایط بخوابد.

کامفورت : کمترین دمای ممکن که در آن، یک زن معمولی بتواند به راحتی استراحت کند.

لاور لیمیت : کمترین دمایی است که در آن، یک مرد عادی می تواند به راحتی بخوابد.

انواع کیسه خواب حرفه ای و باکیفیت تک نفره و دونفره، در مدل ها و طرح های گوناگون در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه، می توانید یک کیسه خواب سبک و جمع جور، برای طبیعت و ماجراجویی های خود، از گزینه های زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.