لیسته

خرید 48 مدل کیسه بوکس حرفه ای ایستاده و سرعتی [سنگین] با قیمت ارزان

کیسه بوکس برای بوکسورها و ورزشکاران، در رشته های رزمی ترکیبی، یک ابزار تمرینی مهم است. کیسه بوکس برای توسعه ی تکنیک ضربه زدن بسیار مفید است و یک هدف تمرینی است. این کیسه ها مانند سایر تجهیزات ورزشی است، پس باید متناسب با تمرین و هدف شما باشد. اینکه چه نوع، اندازه و مواد اولیه برای شما مناسب است، بسیار مهم است.

کیسه بوکس چیست ؟ به چه منظور استفاده می شود ؟

به کیسه بوکس، کیسه پانچ هم گفته می شود. این وسیله برای ورزشکاران ورزش های رزمی به ویژه بوکس است، این وسیله ورزشی، باعث افزایش قدرت و استقامت بوکسور، و باعث آماده بودن فرد در مسابقات ورزشی می شود. یکی از پرطرفدارترین ورزش های رزمی، بوکس است، که روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می کند و به صورت افراطی تقریباً همه دوستداران ورزش های رزمی، آن را از نظر تناسب اندام و افزایش قدرت بدنی و سرعت خود، به ویژه در بحث ضربه زدن و استقامت بدنی مهم می دانند.

کیسه بوکس به عنوان یک حریف فرضی، به ورزشکار اجازه می دهد تا تکنیک های بوکس را بیاموزد و به سرعت از آن ها استفاده کند. ساختار مستحکم، دوام و مواد سخت داخل کیسه، باعث می شود کیسه بوکس مدت طولانی در کنار شما باشد. کیسه های بوکس از دیرباز در هنرهای رزمی، شمشیربازی و آموزش نظامی استفاده می شده اند.

کیسه بوکس چرم سرعتی

انواع این کیسه ها در بازار کدام است ؟

مدل های مختلفی از کیسه بوکس وجود دارد، که بر اساس ورزش و تمرین هایتان، باید متناسب ترین مدل را برای خود انتخاب کنید. برای بهبود و افزایش سرعت ضربه زدن، کیسه های بوکس سنگین مناسب نیستند، این کیسه ها فقط مناسب بهبود تکنیک های کلی هستند. همچنین برای افزایش مهارت ضربه زدن پا، کیسه سرعتی مناسب نیست.

کیسه های ایستاده

کیسه های بوکس ایستاده، همانطور که از نامشان پیداست، نیازی نیست آن ها را به سقف آویزان کنید. بیشتر کیسه ها از سقف آویزان هستند یا به دیوار می چسبند، اما کیسه های ایستاده یک پایه ی سنگین و مقاوم دارند. مزیت مدل های ایستاده، آن است که می توانید در هر جایی از اتاق آن را قرار دهید. جابجایی آن ها نیز آسان است. استفاده از کیسه های ایستاده به ورزشکار امکان حرکت و سرعت بیشتری می دهد.

کیسه های سرعتی

کیسه بوکس سرعتی، همانطور که از نام آن مشخص است، مناسب افزایش سرعت ضربات مشت است. کیسه سرعتی باعث افزایش قدرت، زمانبدی و مقاومت شما می شود. باعث می شود عضلات شانه و دست ورزشکار تقویت شود. کیسه سرعتی، پر از هوا است و کوچکتر از کیسه های سنگین است، بنابراین معمولاً به سقف یا دیوار، آن ها را وصل می کنند. این کیسه ها ، گلابی شکل هستند و کاربرد زیادی در تمرینات این ورزش مهیج دارند.

مزایای استفاده از کیسه بوکس چیست ؟

کیسه بوکس به شما کمک می کند تا با دقت بیشتری ضربه بزنید. جنگنده همچنین می تواند از ترکیب مشت و لگد استفاده کند، در نتیجه باعث بهبود از نظر استقامتی قدرتی، قدرتی سرعتی، سرعت و دقت می شود. رزمی کار با استفاده از کیسه ، می تواند نحوه ضربه زدن و تکنیک های ضربه زدن به بدن حریف را بیاموزد. به طور کلی می توان گفت که استفاده از کیسه ، باعث افزایش استقامت و قدرت رزمی کار می شود.

 

معایب استفاده از کیسه بوکس چیست ؟

هر چه کیسه بوکس سفت تر باشد، ضربات، بیشتر شما را به عقب پرت می کنند. کار مداوم با کیسه باعث تنبلی ماهیچه های کمر می شود و بدن یاد می گیرد که کیسه با نیروی کمی به عقب بر میگردد، بنابراین رزمی کار، توجه خود را به عقب کشیدن به موقع از دست می دهد. دلیلش این است که در کیسه های سنگین، ضربه قطعا به کیسه می رسد، اما در مبارزه واقعی، حریف سعی می کند به بدنش ضربه نخورد، بنابراین ضربات شما بیهوده به هوا برخورد می کند.

به همین دلیل اگر این اصول را نادیده بگیرید، در حین مبارزه خیلی سریع می بازید، زیرا عقب نمی کشید و این فرصت را به حریف می دهید که به شما ضربه بزند. شما در هنگام تمرین با کیسه ، باید عضلات پشت ران خود را نیز تقویت کنید، هم چنین زمانی را هم برای تقویت عقب کشی و جمع کردن دست و پایتان بپردازید، تا ضربات حریف، به شما نخورد.

در لیست زیر انواع مختلف ایستاده و سرعتی از این محصول وجود دارد. برحسب نیاز می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل کیسه بوکس را بررسی ، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.