لیسته

خرید 48 مدل کوله پشتی کوهنوردی ایرانی و آمریکایی [حرفه ای] با قیمت ارزان

کوله پشتی کوهنوردی ، مانند کوله پشتی های معمولی با توجه به نوع و مدت زمان کوهنوردی، آب و هوا و اندازه انتخاب می شوند. وقتی می خواهید تمام روز را کوه پیمایی کنید باید کوله مجهزتری انتخاب کنید. در انتخاب کوله پشتی باید شرایط آب و هوایی را نیز در نظر بگیرید، در هوای گرم و مرطوب، کوله هایی مناسب است که هوا را به کمر شما منتقل می کند. برای هوای سرد و بارانی، کوله های ساخته شده از پارچه ضد آب مناسب است.

نکات ضروری و مهم در خرید کوله پشتی کوهنوردی

کوله پشتی معمولی تقریبا کمتر از 40 لیتر است، برای پیاده روی و مسیر های کوتاه، کوله پشتی 10 لیتری مناسب است و باید تهیه کنید. کوله ی 21 تا 35 لیتری برای مسیرهای طولانی، ناهموار و کوهنوردی مناسب است. کوله ی 36 تا 50 لیتری، مناسب برای صخره نوردی یا فعالیت هایی است که نیاز به تجهیزات بیشتری دارند. اگر وسایل یا تجهیزات اضافی همراه خود نبرید، کوله پشتی سبک بوده و کمر شما اذیت نمی شود.

کوله پشتی کوهنوردی آمریکایی

برخی مدل ها مناسب خانم ها است.کوله پشتی کوهنوردی زنانه ،بر اساس آناتومی و هیکل زنانه طراحی و ساخته می شود و رنگ کوله بر اساس سلیقه ی خانم ها است. بند های روی باسن اریب تر و بند های روی دوش، نازک تر ساخته شده و مناسب بانوان است.

چرا باید به ساختار کوله پشتی توجه کنیم ؟

کوله های کوهنوردی دو نوع طراحی دارند، اسکلت دار و بدون اسکلت. برای کوهنوردی های سنگین و طولانی، کوله های اسکلت دار باید تهیه کنید، اگر می خواهید کوله پشتی را در چمدان خود قرار دهید، کوله پشتی بدون اسکلت را به شما پیشنهاد می کنیم.

کمربند به انتقال وزن کیف، از شانه ها به باسن کمک می کند و باعث می شود در صعودهای طولانی کمتر خسته شوید. کوله پشتی با بند های بلند، یک مزیت دارد که کوله پشتی ظرفیت بیشتری دارد.

در هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

برای نگهداری آب در کوله، یک کیسه پلاستیکی وجود دارد که لوله ی بلندی دارد، در این صورت، بدون اینکه کیسه را از کوله خارج کنید، می توانید از این لوله ها آب بردارید. همچنین یک جیب جانبی مخصوص برای بطری های آب در کنار کوله وجود دارد.

کوله پشتی های کوهنوردی با برند های مختلف، برای اینکه هنگام تعریق، حرارت به بدن منتقل نشود، پارچه های توری به قسمت های داخلی کوله اضافه کرده اند.

کوله پشتی ها معمولا یک جیب اصلی، یک جیب زیپ دار در بالا و یک جیب بیرونی دارند. داشتن بند قابل تنظیم برای قرار گرفتن کوله روی نیم‌تنه.

بند کوله پشتی بر اساس بلندی نیم تنه قابل تنظیم است، نه کل قد. لطفا قبل از خرید کیف، از آن استفاده کنید، تا در هنگامی که وسایل را داخل کیف می گذارید، کیف به کمر شما فشار وارد نکند. بند کوله پشتی باید کمی بالاتر از باسن شما باشد. اگر بین شانه و بند کوله فاصله باشد، نیم تنه کوله به شما بلند است و اگر بعد از بستن بند شانه کوله، احساس خستگی کردید، نیم تنه کوله پشتی کوتاه است. پس اندازه ای که انتخاب کردید را تغییر دهید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.