لیسته

خرید 49 مدل بهترین کنسول وسط خودرو شیک و [جادار] با قیمت ارزان

کنسول وسط خودرو بهترین گزینه برای نظم دادن به خودرو است. یکی از مشکلات خودرو، نگهداری از وسایل داخل آن است. برای اینکه همیشه داخل ماشین مرتب باشد، بهتر است از کنسول وسط خودرو استفاده کنید. شاید فکر کنید که داشبورد ماشین برای نگهداری وسایل داخل ماشین خوب باشد، اما چون داشبورد از راننده دور است، برداشتن وسایل از داخل آن، برای راننده از نظر ایمنی کار درستی نیست. پس به جای داشبورد، استفاده از کنسول، بهترین گزینه است و در سفرهای طولانی نیز از آن به عنوان تکیه گاه می توان استفاده کرد. در این مقاله در مورد کنسول وسط خودرو نکاتی گفته شده که بهتر است آن ها بخوانید، تا خرید بهتری داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این وسیله به خاطر داشته باشید.

کنسول وسط خودرو دنا

در هنگام خرید کنسول وسط خودرو به چه نکاتی توجه کنیم ؟

نکته مهم که هنگام خرید کنسول وسط خودرو باید در نظر گرفت، جنس کنسول و قابلیت های آن است. برخی از کنسول ها به گونه ای طراحی شده اند که در قسمت عقب، برای لیوان، جا دارد، که سرنشینان عقب می توانند لیوان خود را داخل کنسول قرار دهند. یا برخی از کنسول ها، یک محفظه داخلی برای نگهداری دستگاه های خاص، دارند.

کنسول وسط یک لوازم جانبی خودرو کاربردی است، که این روزها در اکثر خودروها وجود دارد. جعبه ای کاربردی و زیبا، که در فضای بین صندلی راننده و صندلی بغل قرار گرفته است. در این صورت بین دو صندلی پر می شود و شاید بهتر باشد آن را به نوعی نظم دهنده داخل خودرو در نظر بگیریم.

از گذشته تاکنون فضاهای ثابت و مشخصی برای قرار دادن وسایل در انواع خودروها وجود دارد. داشبورد یکی از محفظه های ثابتی است که در انواع خودروهای داخلی و وارداتی یافت می شود. اما طراحی داخلی خودرو ها به گونه ای شده است که هم برای راحتی باشد و  اتاق ماشین را زیباتر کند.

نظم دادن به وسایل داخل خودرو

در میان لوازم دکوری خودرو، محفظه هایی که برای نظم دادن وسایل داخل خودرو استفاده می شوند، تنوع زیادی دارند. اما کنسول بهترین و ارزان ترین وسیله است، که در خودرو به آن نیاز دارید. این کنسول ها به راحت تر بودن راننده کمک می کند و فضای بین دو صندلی جلو را نیز پر می کند، که در این صورت مفید تر است. زیرا می توانید وسایلتان را داخل کنسول قرار دهید، تا فضای ماشین مرتب باشد.

 

نحوه نصب کنسول وسط خودرو چگونه است ؟

کنسول های زیر آرنجی پایه ثابت، بدون سوراخ کاری قابل نصب هستند. اما کنسول های پایه فابریک به دو صورت قابل نصب هستند. روش اول: پایه های زیر کنسول را نصب می کنید سپس پایه هایی که زیر کنسول نصب شد، به کنسول اصلی ماشین، پیچ می کنید. روش دوم: پایه کنسول های فابریک، در زیر سیگاری انتهای کنسول قرار می گیرد. بیشتر در محصولات سایپا این گونه نصب انجام می شود، مانند کنسول تیبا و کنسول پراید ! بهتر است بدانید که کنسول های پایه ثابت پس از نصب، حرکت نمی کنند و لق نمی زنند و ثابت می مانند. پس به راحتی راننده می تواند به آن تکیه دهد. هم چنین هنگام خرید دقت کنید کنسول جای لیوان داشته باشد.

در لیست زیر انواع کنسول وسط برای پراید ، تیبا ، کوئیک ، پژو 405 ، پرشیا ، سمند ، دنا ، سورن ، تارا ، ریو ، ال 90 ، رانا و برخی ماشین های خارجی وجود دارد. برحسب سلیقه و نوع خودرو خود می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل کنسول وسط خودرو را انتخاب ، بررسی و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.