لیسته

خرید 47 مدل کفش پیاده روی زنانه بند دار و بدون بند ایرانی و [خارجی] با قیمت ارزان

کفش پیاده روی زنانه باید مطابق با استانداردهای یک کفش پیاده روی ساخته شود، کفش پیاده روی باید ظاهری ظریف و زیبا داشته باشد و دارای رنگ های روشن و شاد باشد. بهتر است کفش پیاده روی زنانه را عصر به بعد خریداری کنید. زمانی که برای خرید به فروشگاه کفش می روید، باید ذکر کنید که کفش پیاده روی زنانه می خواهید، تا فروشنده بتواند کفش مناسبی به شما بدهد. دقت کنید که برای پیاده روی به کفش های سبک نیاز دارید.

کفش پیاده روی نمی تواند چرمی باشد یا ساق داشته باشد، کفش با رویه ی پارچه ای، جنس سبکی دارد، در این صورت در هنگام راه رفتن شما خسته نمی شوید و هوا داخل کفش در جریان است. باید پاشنه کفش را نیز در نظر بگیرید، تا سلامت پاهای شما به خطر نیفتد. به همین دلیل باید از یک کفش پیاده روی مناسب برای این کار استفاده کنیم. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در خرید این کفش ها به خاطر داشته باشید تا انتخاب و خرید خوبی را تجربه کنید.

کفش مخصوص پیاده روی زنانه

اهمیت کفی مناسب در کفش پیاده روی زنانه

کفش پیاده روی زنانه، برای دریافت ضربات وارده در حین راه رفتن و جلوگیری از انتقال آن به پاها، نیاز به داشتن کفی مناسب دارد. اگر کفش پیاده روی زنانه دارای کفی مناسبی نباشد، حتما یک کفی طبی خوب بخرید، تا کفشتان استاندارد شود. نکته مهمی که باید در نظر بگیرید، تاریخ انقضای کفش است، اگر یک کفش استاندارد تاریخ انقضا نداشته باشد، عملکرد خوب و مفیدی ندارد. حتما هنگام پوشیدن این کفش ها جوراب بپوشید، سعی کنید جورابی که می پوشید نخی باشد، تا پاها عرق نکند و بوی بد نگیرد.

در انتخاب کفش پیاده روی مناسب چه مواردی را در نظر بگیریم ؟

پیاده روی باعث کاهش استرس می شود و شما را سالم نگه می دارد. پیاده روی مانند هر فعالیت دیگری به تجهیزات مناسبی احتیاج دارد. کفش پیاده روی مناسب، یک مورد مهم در پیاده روی است.

ویژگی های مهم یک کفش پیاده روی که باید به دنبال آن باشید عبارتند از :

باید دارای پاشنه باشد (این پاشنه باید نرم و قابل انعطاف باشد تا ضربات به پای شما وارد نشود). پشت کفش و قسمت بالای پاشنه باید محکم باشد. اگر قسمت بالایی پاشنه با پا منطبق باشد، پا نمی لغزد. اگر قسمت بالایی پاشنه تنگ باشد، پا از کفش خارج می شود. اگر می خواهید مدت طولانی پیاده روی کنید، باید کفشی بخرید که یک سایز بزرگ تر از پای شما باشد. قسمت جلوی کفش، همان قسمتی که شست قرار می گیرد، باید به گونه ای باشد که شست بتواند حرکت کند و خم شود. به دنبال کفشی با کفی انعطاف پذیر (پایین کفش که با زمین در تماس است) باشید.

توجه به شیار کفش پیاده روی

هنگام خرید دقت کنید کفش شیار داشته باشد، این شیار باعث می شود کفش ما هنگام حرکت انعطاف داشته باشد و باعث می شود در سراشیبی لیز نخورید. لایه میانی مهم ترین قسمت کفش است و باید از جنس نرمی ساخته شده باشد. لایه های کفش، باید آنقدر نرم و با کیفیت باشد، که احساس کنید پای شما در بالش است. زیره کفش باید شکل مناسبی برای پا داشته باشد، بهتر است در برابر ضربه نیز مقاوم باشد. رویه کفش باید قابلیت تنفس داشته باشد و هوا در آن جریان داشته باشد. اگر کفی کفش شما کیفیت خوبی ندارد، یک کفی ژله ای بخرید.

در لیست زیر انواع کفش پیاده روی زنانه بند دار و بدون بند در مدل های مختلف ایرانی و خارجی و طرح های شیک وجود دارد. برحسب سلیقه و بودجه مورد نظر می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل کفش را برای پیاده روی بررسی، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.