لیسته

خرید 34 مدل کتابخوان و کاغذ دیجیتال ایرانی و خارجی [پرفروش] و ارزان قیمت

کتابخوان و کاغذ دیجیتال ، از ابزارهای جدید و کاربردی است که با گسترش نسخه های الکترونیکی کتاب ها سر و کله آن در زندگی های ما پیدا شد. ما در روزگاری زندگی می کنیم که فناوری حتی روی نحوه مطالعه ما نیز تأثیر گذاشته است. این امکان برای ما فراهم شده تا بتوانیم به راحتی، کتاب های دیجیتالی را مثل کتاب های کاغذی بخوانیم و دیگر حتی نگران حمل و ذخیره کتاب ها نباشیم. در صورتی که قصد تهیه این وسیله کاربردی را دارید، پیشنهاد میکنیم برخی نکات مهم و کاربردی را در رابطه با آن بدانید.

کتابخوان و کاغذ دیجیتال چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

کتابخوان و کاغذ دیجیتال ابزاری اند، که نتیجه پیشرفت تکنولوژی هستند. اکنون که بسیاری از کتاب ها کاغذی نیستند و در نسخه های الکترونیکی موجود هستند، شما نیاز به استفاده از ابزارهایی دارید که خواندن با آن ها آسان باشد. همه ما می دانیم که خواندن کتاب و pdf از صفحات موبایل و کامپیوتر، برای چشم آزار دهنده است و کار سختی است. به همین دلیل، ما باید به سراغ دستگاه هایی مانند کتابخوان برویم.

در گذشته، بعضی اوقات مجبور بودیم کتاب های زیادی با خود جا به جا کنیم، که واقعاً کار سختی بود. یکی از مهمترین مزایای کتابخوان و کاغذ دیجیتال، این است که امروزه می توانیم صدها کتاب را به راحتی در یک وسیله کوچک ذخیره کرده و با خود حمل کنیم. که همین مورد، باعث ترغیب مردم به استفاده از آن شده است.

این روش، امکان جستجو در متن کتاب ها و در دسترس قرار دادن آنها را در اسرع وقت، فراهم می کند. همچنین، می توانید به سایت هایی مانند ویکی پدیا یا گوگل بپیوندید و جستجو کنید. چیزی بیشتر از این می خواهید؟

چرا کتابخوان دیجیتال وسیله ای ضروری است ؟

با محبوبیت بیشتر کتاب های دیجیتال، خرید دستگاه کتابخوان و کاغذ دیجیتال، امری مهم است. اکنون می توان از کتابخانه های مجازی، با این دستگاه استفاده کرد و به منابع زیادی دسترسی داشت. همه این ها در کنار هم باعث شده است که کتاب ‌خوان ‌ها، یکی از محبوب ترین وسایل الکترونیکی بین افراد شوند. هنگام خرید این دستگاه، باید نکات مهمی را در نظر بگیرید، تا در نهایت بتوانید یک گزینه ی مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

نمونه ای از یک کتابخوان دیجیتالی حرفه ای از کمپانی سونی

 

در خرید کتابخوان و کاغذ دیجیتال چه مواردی را رعایت کنیم ؟

بیشتر کتاب‌ خوان‌ هایی که هم اکنون در بازار هستند، از آخرین فناوری در این زمینه استفاده می کنند. برای خواندن راحت تر و آسیب نرساندن به چشم، این دستگاه ها از فناوری جوهر الکترونیکی استفاده می کنند. به این ترتیب، وقتی کتابی را با کمک یک کتابخوان و کاغذ دیجیتال می خوانید، انگار واقعاً یک نسخه کاغذی از کتاب را می خوانید.

اگر این معیار برای شما نیز مهم است، به دنبال مدل هایی باشید که دارای نور داخلی هستند. به این ترتیب، می توانید حتی در محیط های کم نور نیز مطالعه کنید. وجود چنین ویژگی، باعث افزایش قیمت دستگاه می شود. نکات دیگری مانند وضوح صفحه و وجود صفحه لمسی، مواردی است که باعث راحت تر شدن مطالعه می شود.

البته همه ما دوست داریم یک کتابخوان داشته باشیم، تا دیگر، کتاب های زیادی را با خود حمل نکنیم. البته بیشتر مدل های این دستگاه، برای همین منظور طراحی شده اند. در کشور ما بیشتر، کتاب‌ خوان‌ شش اینچی تهیه می کنند، که جابجایی و حمل آن آسان باشد.

افرادی که از کتابخوان و کاغذ دیجیتال استفاده می کنند، باید توجه داشته باشند که یافتن کتاب های مورد نظرشان، چقدر راحت و در دسترس است. بیشتر مارک های کتاب خوان با طرفداران بیشمار، توانایی اتصال به کتاب فروشی های الکترونیکی را دارند. به این ترتیب، می توانید عناوین مورد نظر را، از این فروشگاه ها دریافت کنید.

انواع کتابخوان و کاغذ دیجیتال حرفه ای، در مدل های گوناگون، در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه، نیاز و همچنین بودجه مورد نظر، می توانید بهنرین کتابخوان را از میان پرفروش ترین مدل های زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.