لیسته

خرید 48 مدل بهترین مارک کاندوم ساده ، [تاخیری] و خاردار با قیمت ارزان

کاندوم یک وسیله ی پر کاربرد است، که برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و همچنین بارداری استفاده می شود، که امروزه نمونه های زیادی از آن وجود دارد. در این مقاله نکات مهمی در مورد این وسیله گفته شده که بهتر است بدانید. پیشنهاد می کنیم در ادامه با لیسته همراه باشید.

کاندوم چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

کاندوم برای جلوگیری از بارداری و پیشگیری از بیماری های مقاربتی استفاده می شود. این وسیله ی پرکاربرد ،نمونه های زیادی دارد. به عبارت دیگر کاندوم نوعی محافظ است، که هدف اصلی آن، جلوگیری از تماس مستقیم آلت تناسلی در حین رابطه جنسی است.

در طراحی آن، معمولا از برخی روان کننده ها برای سهولت آمیزش جنسی استفاده می شود، که این روان کننده ها بر پایه آب است. زیرا اگر این روان کننده بر پایه روغن ساخته شده باشد، ممکن است به جنس لاتکس کاندوم آسیب وارد کند.

کاندوم تاخیری

انواع کاندوم در بازار کدام است ؟

کاندوم ها به طور کلی به دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند، که هر کدام در بسته بندی های مختلفی برای استفاده زوجین فروخته می شوند. مدل های مختلف این محصول، عبارتند از: مدل های ساده و کلاسیک، تاخیری، خاردار، شیار دار و ترکیبی ! هر یک از این نوع کاندوم ها برای انواع رابطه ها مناسب است.

مدل های ساده و کلاسیک

از نمونه های ساده و کلاسیک فقط برای جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی استفاده می شود. مدل های ساده این وسیله بهداشتی ، بسیار محبوب است.

مدل های تاخیری و خاردار

در نمونه های تاخیری از برخی بی حس کننده ها مانند بنزوکائین و لیدوکائین، برای جلوگیری از انزال زودرس استفاده می شود. برای افزایش لذت خانم ها و همچنین جلوگیری از انزال زودرس آقایان، مدل های خاردار، بهترین گزینه می باشند.

مدل های شیار دار و ترکیبی

برای افزایش لذت جنسی زنان و همچنین جلوگیری از انزال زودرس در مردان، از مدل های شیار دار نیز استفاده می شود. نمونه های ترکیبی، تقریباً تمام ویژگی ها را با هم دارند، تا لذت جنسی را افزایش دهند.

منظور از کاندوم مردانه چیست ؟

مدل مردانه، یکی از رایج ترین و پرکاربردترین نمونه ها برای استفاده در رابطه جنسی است، که مردان روی آلت تناسلی خود قرار می دهند، تا از بارداری جلوگیری شود. با استفاده از این محصول می توانید 85 تا 95 درصد از بارداری جلوگیری کنید. نحوه استفاده به این صورت است که، 5 دقیقه قبل از مصرف باید از بسته بندی بیرون بیاورید و در هنگام استفاده، انتهای آن را با انگشتان فشار دهید تا هوا تخلیه شود.

منظور از کاندوم زنانه چیست ؟

این محصول ، مدل زنانه هم دارد، که آن نیز برای جلوگیری از ابتلا به بیماری مقاربتی و بارداری استفاده می شود. برای استفاده از آن، خانم ها باید قسمت های بیرونی واژن را باز کرده و سپس کاندوم را به آرامی داخل واژن خود کنند. در نهایت انگشت اشاره را تا حد امکان وارد واژن کنید تا کاندوم درست قرار بگیرد.

برای تسهیل این امر، می توان از روان کننده های واژن استفاده کرد. بعد از قرار دادن آن در واژن، مطمئن شوید که از آن درست استفاده کردید. کاندوم باید پس از استفاده در حالی که زن دراز کشیده است خارج شود، در حالت ایستاده نباید کاندوم را از واژن خارج کنید.

انواع کاندوم ساده و تاخیری در طعم ها و برندهای متنوع، در لیست زیر موجود است. بر اساس نیاز خود می توانید بهترین مدل کاندوم را از بین گزینه های پرفروش زیر بررسی، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.