لیسته

خرید 34 مدل کاتر صنعتی و قلمی [تیز و حرفه ای] با قیمت مناسب در بازار

کاتر یک ابزار مناسب برای بریدن سطوح مختلف مثل کاغذ ، شیشه ، پلاستیک و موکت است که انواع مختلف صنعتی و خانگی دارد. امروزه استفاده از این وسیله تنها به کارگاه های صنعتی محدود نیست و شاهد استفاده از آن در خانه ها نیز هستیم. خرید این وسیله نیز مانند هر ابزار دیگری نیازمند رعایت برخی نکات مهم و ضروری است.

کاتر چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

کاتر یک ابزار مناسب برای بریدن سطوح مختلف مثل کاغذ ، پلاستیک ، موکت است . که سازندگان این ابزار در انواع متفاوتی آن را طراحی و تولید میکنند. کاتر از دو بخش تشکیل می شود که شامل تیغه و دسته است که به کمک آن می توانیم سطوح مختلف را برش دهيم.

در خرید یک کاتر مناسب چه مواردی را بررسی کنیم ؟

اولین نکته در خرید این وسیله، توجه به ابعاد محصول است. کاتر در اندازه و انواع متفاوتی طراحی و ساخته شده و وجود دارد. در هر مکانی به خصوص در منازل وجود یک کاتر ضروری است و پیشنهاد میکنیم آن را تهیه کنید.

برای اینکه کاتر در دست شما به درستی و به خوبی قرار بگیرد شرط اصلی طراحی بدنه است. پس برای خرید کاتر، دقت کنید دسته کاتر طراحی ارگونومی داشته باشد و هم چنین دقت داشته باشید جنس مواد با دوام و محکم باشد. کاتر های فلزی به دلیل پایداری و دوام معمولا متقاضی بیشتری دارد.

حرکت ریلی آسان تیغه ، یکی از نکاتی مهمی است که در خرید این ابزار باید به آن توجه شود. پس هنگام خرید فیزیکی از یک فروشگاه، حرکت تیغه را  یکبار امتحان کنید تا از نرم بودن اطمینان پیدا کنید. همچنین در خریدهای اینترنتی نیز توضیحات محصول را به دقت مطالعه کرده یا از فروشنده راجب این موضوع پرس و جو کنید.

وجود تیغه مناسب

نکات و اطلاعات در مورد تیغه که باید به آن ها توجه کرد شامل مواردی میشود مثل جنس و عرض تیغه و همچنین تیغه باید به صورتی باشد که در صورت کند شدن آن را بشکنیم و از قسمت بعدی که تیز است برای برش استفاده کنیم . و هم چنین دقت داشته باشید که تیغه ضد زنگ باشد. و تیغه در جای مخصوص خودش نگهداری شود و میتوانید  تیغه را به صورت جداگانه هم تهیه کنید.

البته این موضوع را هم در نظر بگیرید که تیغه تیز می تواند در صورت عدم رعایت ایمنی ها، برای شما خطر آفرین باشد. تنها کافیست یک تماس کوچک با پوست دست یا انگشت شما داشته باشد تا شاهد جراحات سوزنده باشید.

نکات مهم در خرید کاتر چیست ؟

نکته قابل توجه در خرید کاتر وجود قفل بر روی تیغه کاتر است که میشود درهر حالتی تیغه قفل شود و از آسیب زدن جلوگیری کند و اگر قفل خراب باشد و تیغه آزادانه حرکت کند ، ممکن است آسیب برساند.

قیمت این ابزار کاربردی، بر اساس موارد کاربرد و کیفیت تعیین میشود و شما با هر بودجه ای که مد نظرتون هست میتوانید آن را خریداری کنید.

در لیست زیر انواع مختلف کاترهای حرفه ای قلمی، صنعتی ، نقاشی تیز و باکیفیت در مدل های مختلف وجود دارد. پیشنهاد می کنیم برحسب نیاز بهترین گزینه را از میان مدل های زیر بررسی و انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.