راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 33 مدل بهترین کابل تبدیل USB به AUX [پرفروش] و ارزان قیمت

5/5 - (1 امتیاز)

کابل تبدیل USB به AUX ، یک کابل با سوکت AUX در یک طرف و یک سوکت USB در طرف دیگر دارد. ما در زمانی زندگی می کنیم که گوش دادن به موسیقی در ماشین آسان تر از همیشه شده است. امروزه از دیسک فشرده یا سی دی در خودرو برای پخش موسیقی، بسیار کم استفاده می کنند، و از کابل تبدیل USB به AUX برای پخش موسیقی در خودرو، بیشتر استفاده می شود. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این کابل ها به خاطر داشته باشید.

کابل تبدیل USB به AUX چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

USB یک اتصال دیجیتال است، که اطلاعات دیجیتال را حمل می کند و AUX یک اتصال آنالوگ است، که انتظار سیگنال صوتی آنالوگ را دارد. تفاوت اصلی بین USB و AUX در ضبط خودرو، به گونه ای طراحی شده که اتصالات USB برای تخلیه پردازش داده های صوتی به واحد اصلی است، در حالی که اتصالات AUX فقط قادرند سیگنال قبل از پردازش را دریافت کنند. اتصال Aux در تلفن همراه یا واحد هد، یک جک 3.5 میلی متری است، که همان نوع اتصال روی هدفون گوشواره ای است. این نوع اتصال، اصطلاح فنی به نام AUX، TRS یا TRRS دارد.

مبدل USB-C به AUX مک دودو

کاربرد ها

کابل تبدیل USB به AUX کاربرد های زیادی دارد. برخی از دستگاه‌ ها به گونه ای طراحی شده اند که برای دریافت انرژی، بیش از یک اتصال TRS 5/3 میلی‌ متری هستند، بنابراین معمولاً می‌ توانید از مبدل USB به AUX برای تغذیه آن ها استفاده کنید.

در مثالی دیگر، ممکن است بتوانید هدفون USB خود را با استفاده از کابل تبدیل USB به AUX به جک هدفون 3.5 میلی متری رایانه خود متصل کنید. این معمولاً فقط در صورتی امکان پذیر است، که هدفون علاوه بر سیگنال صوتی، به قدرت USB نیز نیاز نداشته باشد. این کار برای برخی از هدفون هایی طراحی شده است، که می توانند سیگنال های صوتی آنالوگ را دریافت کنند، اما هدفون های دیگر که منتظر خروجی دیجیتال از رایانه هستند یا نیاز به برق از طریق اتصال USB دارند، کار نمی کند.

چرا فلش مموری به کابل تبدیل AUX متصل نمی شود ؟

وقتی آهنگ را در درایو فلش USB، تلفن یا سایر دستگاه های ذخیره سازی ذخیره می کنید، آن را به عنوان یک فایل دیجیتالی ثبت می کنید. این فایل ها را معمولاً در فرمت های MP3، AAC، OGG یا فرمت های دیگر فشرده می کنند. مگر اینکه موسیقی دیجیتال با وضوح بالا خریده باشید. برای اینکه بتوانید موسیقی گوش دهید، و داده های دیجیتال، به سیگنال آنالوگ تبدیل شوند، به یک برنامه کاربردی، یا سیستم عاملی نیاز دارید که این تبدیل را انجام دهد.

وقتی یک درایو فلش USB را به کابل مبدل USB-Aux وصل می کنید و سپس آن کابل را به پورت AUX در واحد هد وصل می کنید، اتفاقی نمی افتد. درایو USB نمی تواند سیگنال صوتی تولید کند و ورودی AUX نمی تواند اطلاعات دیجیتال ذخیره شده روی درایو را بخواند.

همین امر در مورد تلفن ها و پخش کننده های MP3 که به طور خاص، برای تولید صدا از طریق اتصال USB طراحی نشده اند نیز، صدق می کند. اتصال USB نیز برای شارژ دستگاه استفاده می شود، اما بر اساس خروجی سیگنال صوتی، طراحی نشده است.

سایر کابرد های مبدل یو اس بی به aux چیست ؟

یکی دیگر از کارهایی که می توانید با مبدل USB به AUX انجام دهید، گوش دادن به موسیقی در ماشین است. اگر از تلفن یا پخش کننده MP3 استفاده می کنید که میکرو USB یا mini USB یا جک هدفون ندارد، می توانید برای اهنگ گوش کردن از این مبدل استفاده کنید. چنین تلفن‌ ها و پخش‌ کننده‌ های MP3 می‌توانند صدا را از طریق اتصال USB تولید کنند. بنابراین، باید بتوانید یک مبدل USB به Aux را متصل کرده و از آن استفاده کنید. البته شارژ همزمان گوشی در این شرایط تنها با کابل Y متصل به اتصال USB گوشی امکان پذیر است. این کابل هم یک AUX 5/3 میلی‌ متری برای صدا و هم یک پورت USB برای برق، به وجود می آورد.

در لیست زیر انواع کابل تبدیل آیو ایکس در مدل ها و برندها و همچنین کیفیت ساخت متفاوت وجود دارد. برحسب نیاز می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل کابل تبدیل AUX را بررسی، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید