لیسته

خرید 49 مدل بهترین چمن مصنوعی برای بالکن ، [تراس] و حیاط با قیمت ارزان

چمن مصنوعی بهترین گزینه برای جایگزینی چمن طبیعی است. در بسیاری از مکان ها واقعاً امکان کاشت و نگهداری چمن طبیعی وجود ندارد، به همین دلیل است که مردم برای پوشش سطح مورد نظر خود، چه در فضای داخلی و چه در فضای باز، دنبال خرید این نوع چمن ها هستند. نگهداری و نظافت چمن مصنوعی نسبت به نمونه های طبیعی، بسیار راحت تر است، به همین دلیل افراد زیادی به دنبال خرید بهترین مدل های آن هستند. استفاده از چمن مصنوعی برای بالکن ، حیاط ، تراس و حتی دور قبر در آرامستان ها بسیار رایج است. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این چمن ها به خاطر داشته باشید.

در هنگام خرید چمن مصنوعی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

اولین نکته ای  که در هنگام خرید چمن مصنوعی باید در نظر بگیرید، جنس آن است. چمن ها دارای جنس های مختلفی هستند، که شامل نایلونی، پلی اتیلنی و همچنین پلی پروپیلنی می شود. چمن هایی با جنس نایلونی، نسبت به دو نوع دیگر بهترند و استحکام و دوام قابل قبولی دارند. چمن های پلی اتیلنی در مقایسه با مدل های نایلونی، ارزان تر هستند و بسیار شبیه چمن طبیعی هستند. چمن های پلی پروپیلن، کیفیت و دوام خوبی ندارند، به همین دلیل ارزان هستند و برای قرار گرفتن در محیط های دکوراتیو کم تردد، بیشتر کاربرد دارند.

چمن مصنوعی برای بالکن

توجه به تراکم چمن مصنوعی

دومین موردی که در انتخاب چمن مصنوعی باید در نظر بگیرید، تراکم چمن است. برای این منظور، باید به الیاف چمن از نظر زیاد یا کم در هر متر مربع از رول توجه کنید. در هنگام خرید، به ارتفاع الیاف یا همان پایل های چمن نیز توجه کنید، که تاثیر زیادی در پر یا خالی بودن هر متر مربع چمن دارند.

ارتفاع الیاف چمن

فاکتور مهم بعدی که در انتخاب و خرید این نوع چمن ها باید در نظر بگیرید، ارتفاع الیاف چمن است. در این زمینه بهتر است محیطی که قرار است از این مدل چمن ها برای طراحی و سرسبزی آن ها استفاده کنید را، در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر چمن را می خواهید در مهد کودک استفاده کنید، بهتر است ارتفاع الیاف کوتاه باشد. و اگر برای محیط های بیرون از منزل، چمن را می خواهید، بهتر است پایل های چمن بلند باشند.

چرا توجه به رنگ چمن امری ضروری است ؟

نکته مهم دیگر که در خرید چمن مصنوعی باید در نظر بگیرید، رنگ چمن مصنوعی است. اصولا چمن مصنوعی از رنگ های سبز و بژ تشکیل شده است. انتخاب رنگ چمن مصنوعی شما، بهتر است با توجه به زمینه استفاده ی شما باشد. به یاد داشته باشید که برخی از چمن‌های غیرطبیعی، دارای لایه‌ ای محافظ در برابر اشعه‌ های مضر خورشید به‌ ویژه UV هستند، که از تأثیر تابش خورشید بر کیفیت پایل ها جلوگیری می‌کند و به مرور زمان رنگشان تغییر پیدا نمی کند.

 

چه عواملی بر قیمت چمن مصنوعی موثر است ؟

تمامی نکات ذکر شده در این مقاله، از عوامل موثر بر قیمت این نوع چمن ها است. با این حال، به یاد داشته باشید که چمن  شما هر چه باشد، بهتر است یک گارانتی چند ساله به همراه داشته باشد. به این ترتیب خیال شما از کیفیت محصول انتخابی کاملا راحت است. همچنین ابعاد مورد استفاده نیز بر قیمت تمام شده شما تاثیر گذار است.

در لیست زیر انواع چمن در ابعاد و جنس های مختلف وجود دارد. با توجه به نکاتی که در این مقاله گفتیم، می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل چمن مصنوعی را بررسی، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.