لیسته

خرید 39 مدل چشم بند خواب فانتزی دخترانه و پسرانه [شیک و جدید] با قیمت ارزان

چشم بند، در هنگام خواب به شما امکان می دهد که راحت و با آرامش بخوابید. بسیاری از افراد به دلیل کمبود خواب، از آسیب های جسمی و روحی رنج می برند. چشم بند، از ورود نور به چشمان شما جلوگیری می کند و می تواند ذهن را فریب دهد، که اکنون زمان خواب است. پیشنهاد می کنیم برخی نکات را در رابطه با خرید این پوشش کاربردی به خاطر داشته باشید.

چشم بند چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

چشم بند خواب، پوششی است که افراد موقع خواب از آن استفاده می کنند. چشم بند را روی چشم خود می گذارند، تا مانع رسیدن نور به چشمشان شود و راحت تر بخوابند. این پوشش عمدتا از پنبه یا ابریشم تولید شده است. هدف از استفاده این پوشش، در این است که بتوانید در هر ساعتی از روز، محیط کاملا تاریکی ایجاد کنید و بخوابید!

چه زمانی نیاز به چشم بندها داریم ؟

در بعضی مواقع، حتی وقتی شب می شود و می خواهید بخوابید، باز هم خوابتان نمی برد و تمام شب بیدار هستید. در اینجور مواقع، بهتر است از چشم بند استفاده کنید، چون این پوشش، فشار کمی روی چشم هایتان می آورد. که برای بعضی افراد این حرکت خوب است و باعث می شود خوابشان ببرد. هم چنین استرس شما نیز از بین می رود.

مزیت استفاده از چشم بند چیست ؟

مهمترین مزیت استفاده از این محصول، بهتر خوابیدن است. به این ترتیب که باعث می شود نور به چشم شما نخورد، پس در نتیجه شما می توانید خواب خوبی داشته باشید. به یاد داشته باشید که کمبود خواب، می تواند منجر به بیماری هایی مانند چاقی، فشار خون بالا و سکته مغزی شود.

یکی از دلایلی که ممکن است خوابتان نبرد، این است که شاید درد یا میگرن داشته باشید.  استفاده از چشم بند، باعث می شود نور به چشمتان نخورد، پس باعث بهتر شدن درد شما می شود.

بعضی افراد به خاطر حس خوب و تسکین دردشان، آن را در فریزر قرار می دهند، تا از حس سرمای آن لذت ببرند و مانند یک کیسه یخ عمل می کند. در موقع درد یا خستگی، می توانید این راهکار را امتحان کنید.

برخی از افراد عادت دارند با چشمان نیمه باز بخوابند. البته این نوعی مشکل است که در بسیاری از افراد دیده می شود. در نتیجه باید چشم ها و پلک ها روغن کاری شود.

چشمان نیمه باز در خواب، احتمال دارد در آینده با خشکی چشم رو به رو شوید. به کمک این چشم بندها می توانید از این آسیب جلوگیری کنید.

چشم بند چگونه باعث خواب سریعتر می شود ؟

افرادی که بی خواب یا کم خواب هستند، مجبورند قرص خواب بخورند که خوابشان ببرد. اما استفاده از هر دارویی در طولانی مدت، عوارض دارد و باعث می شود فرد اعتیاد پیدا کند. اما چشم بند، باعث فریب مغز می شود و ذهن فکر می کند که زمان خواب است. استفاده از چشم بند، عوارض خطرناکی برای شما ندارد و اگر می بینید راهکار خوبی است، می توایند این پوشش را جایگزین دارو ها کنید.

انواع چشم بند خواب فانتزی و عروسکی دخترانه و پسرانه در طرح ها و مدل های گوناگون، در لیست زیر موجود است. بسته به سلیقه خود می توانید، بهترین مدل را از بین گزینه های پرفروش زیر انتخاب و تهیه نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.