لیسته

خرید 32 مدل چسب عضله ورزشی [زانو ، کتف ، مچ پا و …] با قیمت ارزان

چسب عضله ، یکی از گزینه های مفید برای کاهش درد و التهاب عضلات و ماهیچه ها در حین فعالیت بدنی شدید است، که بسیاری از افراد برای اینکه از عضلات و تاندون ها حمایت و مراقبت کنند از آن استفاده می کنند. پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید این محصول، نکات مهم و کاربردی را در نظر بگیرید.

چسب عضله چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

چسب عضله برای کمتر شدن درد و التهاب عضلات و ماهیچه ها استفاده می شود. چسب عضله به دلیل خاصیت چسبندگی و خاصیت ارتجاعی که دارد، برای کسانی که می خواهند در حین ورزش، از عضلات، رباط ها و تاندون های خود مراقبت کنند، بسیار مناسب است. به همین منظور در این مقاله تصمیم گرفته ایم برخی از نکات و ویژگی های لازم برای خرید چسب عضله را بررسی کنیم.

چسب عضله ورزشی

چگونه یک چسب عضله مناسب را انتخاب کنیم؟

چسب عضله وظایفی دارد که عبارتند از: بستن نواحی آسیب دیده بدن، محافظت از بدن در برابر آسیب مجدد و کمک به گرفتگی عضلات و … . چسب عضله، لیفت کردن پوست با چسب و اعمال نیروی کشسانی را انجام می دهد، در نتیجه شکاف کوچکی بین پوست و بافت های زیرین ایجاد می کند. در نهایت، این کار عملکرد مایع لنفاوی را بهبود می بخشد، که می تواند درد و التهاب را کاهش دهد. برای خرید چسب عضله مناسب، باید نکاتی را بدانید، که به شرح زیر است.

هنگام خرید این چسب ها ، بهتر است نمونه های ضد حساسیت را بخرید، زیرا چسب با پوست، تماس مستقیم دارد. اگر پوست حساسی دارید، می توانید یک تکه کوچک چسب را به مدت 24 ساعت روی بازوی خود آزمایش کنید، در صورت عدم حساسیت، آن را روی سایر قسمت های بدن استفاده کنید.

در هنگام خرید چسب عضله به چه نکاتی توجه کنیم ؟

هنگام خرید چسب عضله، حتما نمونه های نخی بخرید، زیرا این نوع چسب به دلیل تنفس خوب، عرق نمی کند. همچنین چسبی را بخرید که مقاومت خوبی در برابر آب داشته باشد، زیرا در غیر این صورت ممکن است هنگام ورزش و تعریق، خوب عمل نکند.

چسب ها بسته به ظاهر و ساختارشان، کشش های متفاوتی دارند، که در هنگام استفاده باید آن ها را در نظر بگیرید. اگر می خواهید از آن برای التیام و کاهش درد عضلانی استفاده کنید، باید کششی بین 15 تا 25 درصد داشته باشد و اگر می خواهید دارای عملکرد بهتری باشد، استفاده از چسب های 15 تا 50 درصدی توصیه می شود.

 

یک نکته مهم قبل از استفاده از این چسب ها

قبل از استفاده از چسب، به هیچ وجه از کیسه یخ استفاده نکنید، زیرا ممکن است در عملکرد چسب اختلال ایجاد کند. استفاده از این چسب ها فقط برای ورزشکاران نیست، افراد دیگر نیز می توانند از آن استفاده کنند. افرادی که از مواردی مانند قوز، آرتریت و درد مفاصل رنج می برند نیز می توانند از این چسب، برای درمان درد خود استفاده کنند.

در لیست زیر انواع مختلف این چسب ها برای استفاده در رشته های مختلف ورزشی برای اسفتاده در نواحی مختلف بدن از جمله کتف ، زانو ، کتف ، شانه ، مچ پا و گردن وجود دارد. می توانید از میان پرفروش ترین و پر استفاده ترین مدل های زیر، بهترین گزینه را بررسی ، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.