لیسته

خرید 47 مدل چراغ پیشانی شارژی قوی و [حرفه ای] با قیمت ارزان

چراغ پیشانی یا هدلامپ (HeadLamp) یک نوع چراغ قوه کارآمد است، برای افرادی که در تاریکی، با هر دو دست خود، کار دارند . این چراغ قوه، تمام فضا را روشن می کند و یکی از دست های شما را اشغال نمی کند. در واقع با خرید چراغ پیشانی این امکان برای شما فراهم می شود که به راحتی در تاریکی شب راه خود را روشن کنید و از هر دو دست خود استفاده کنید. بهتر است تا آخر مقاله با ما همراه باشید، زیرا نکات مهمی را در مورد هدلایت به شما می گوییم، در این صورت می توانید خرید بهتری داشته باشید.

در هنگام خرید چراغ پیشانی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

وزن و اندازه ی محصول، اولین نکته ای است که هنگام خرید محصول باید در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که وزن چراغ، نباید زیاد باشد، زیرا این چراغ برای روی پیشانی طراحی شده، پس نباید سنگین یا بزرگ باشد که جلوی دید شما را بگیرد.

هدلایت یا چراغ قوه ی پیشانی، باید کلیدهای محکمی داشته باشد، تا اگر در کوله قرار داشت و به آن ضربه ای خورد، روشن نشود، زیرا باتری آن ها تمام می شود. برای این منظور پیشنهاد می کنیم به سراغ خرید چراغ پیشانی بروید که دکمه های آن، به صورت فرورفته طراحی شده است.

چراغ پیشانی حرفه ای

امروزه چراغ های پیشانی دارای حالت های نوردهی متفاوتی هستند. این موضوع با قیمت، ارتباط مستقیمی دارد، یعنی هر چه حالت نور دهی بیشتر باشد، قیمت چراغ نیز بالاتر می رود. حالت های نوردهی این چراغ قوه ها عبارتند از: نور ثابت، نور چشمک زن و نور قرمز که عمدتا در شب استفاده می شود.

خرید چراغ پیشانی ضد آب

اگرچه امروزه اکثر چراغ قوه ها دارای خاصیت ضد آب و بدنه ای کاملا مستحکم هستند، اما باز هم در هنگام خرید این موارد را در نظر بگیرید، و مطمئن شوید که محصول این قابلیت را داشته باشد. تا بتوانید در هر شرایطی و با هر رطوبتی از آن استفاده کنید، و سیم های اتصال و منبع تغذیه ی آن به دلیل گذشت زمان زنگ نزند.

قابلیت تنظیم فوکوس

یکی دیگر از نکات مهم که هنگام خرید چراغ باید در نظر داشته باشید، توانایی تنظیم فوکوس است. بهتر است بدانید که به طور کلی، نور توسط چراغ قوه ها در دو حالت باز و بسته (زوم شده) پخش می شود، که از حالت نور باز، برای فواصل نزدیک و از حالت نوردهی بسته یا حالت فوکوس نور، برای روشن کردن فواصل دورتر استفاده می کنند.

مام موارد ذکر شده در بالا، علاوه بر موارد دیگر، روی قیمت چراغ پیشانی موثر است، که این موارد عبارتند از: نوع منبع تغذیه (شارژی یا باتری بودن محصول)، تعداد لامپ ها و نوع آنان و … . شما بر اساس نیاز، سلیقه و بودجه مورد نظر می توانید هدلایت ایده آل خود را انتخاب کنید. البته بهتر است بدانید مدل های صنعتی با قابلیت و قیمت های بالاتر نیز در بازار وجود دارند، اما مناسب کار شما نیست.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.