لیسته

خرید 39 مدل بهترین چادر مسافرتی ضد آب و باکیفیت [پرفروش] و ارزان قیمت

چادر مسافرتی یکی از وسایل مهم و ضروری برای گردشگری در کوه و طبیعت است. با کمک این چادر می توانید مدتی را در قلب طبیعت سپری کنید. اما از آنجا که هدف مسافرت، لذت بردن افراد از اوقات فراغت خود است، در هنگام خرید این محصول باید مواردی را در نظر گرفت، تا در پایان مناسب ترین نوع چادر را انتخاب و خریداری کنید.

چرا چادر مسافرتی یک وسیله ضروری در سفر محسوب می شود ؟

چادر مسافرتی یک وسیله ی ضروری برای مسافران است، که مثل خانه در آن زندگی می کنند. کسانی که عاشق سفر و پیاده روی هستند قطعاً همیشه یکی از این چادرها را در صندوق عقب ماشین خود دارند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید، که برای خرید چادر مسافرتی، باید مواردی را در نظر داشته باشید. در ادامه برخی از عوامل مهم در این زمینه را بررسی می کنیم. همچنین استفاده از این چادرها در طبیعت برای محافظت از نوزادان و کودکان در برابر سرما، نیاز است.

در خرید یک چادر مسافرتی مناسب چه مواردی را رعایت کنیم ؟

معمولاً همه به صورت جمعی سفر می کنند، به همین دلیل می توانید ظرفیت چادر مسافرتی را انتخاب کنید. در هر صورت بهتر است همیشه چادری با ظرفیت بیشتر تهیه کنید. زیرا گاهی ممکن است با دوستان یا اقوام سفر کنید و به فضای بیشتری احتیاج داشته باشید. برای تعیین ظرفیت چادر، معمولاً فضای کف چادر در نظر گرفته می شود.

برای محافظت از حریم خصوصی، باید جنس چادر را مد نظر داشته باشید. دیواره ی اکثر چادرها معمولاً نازک است. به همین دلیل بهتر است به جنس و ضخامت چادر دقت کنید، که محفوظ باشد. در این راستا می توانید از نور چراغ قوه برای اندازه گیری ضخامت یا نازکی چادر، کمک بگیرید.

مدل های مختلف چادر مسافرتی، ویژگی های متفاوتی دارند. بعضی از مدل ها دارای میز و صندلی هستند. یا چادر های دیگر، میله نگهدارنده چادر دارند که گزینه خوبی است.

یکی از مهمترین عوامل در انتخاب چادر مسافرتی، میله های نگهدارنده ی چادر است. هرچه جنس این میله ها بهتر باشد، کیفیت و ماندگاری چادر نیز بهتر است. این میله ها و لوازم جانبی، باید طوری طراحی شده باشند که در صورت نیاز به راحتی تعمیر یا تعویض شوند.

چادرهای کوهنوردی که از چادرهای حرفه ای به حساب می آیند، در مقایسه با چادرهای تفریحی مسافرتی، دارای ارتفاع مختلفی هستند. چادرهای تفریحی به امکانات زیادی احتیاج ندارند. اگر قد شما نرمال است، می توانید مدل هایی با قد حداقل صد و هفتاد سانتی متر تهیه کنید.

نحوه باز و بسته کردن چادر مسافرتی چگونه است ؟

چادرها به گونه ای ساخته شده اند که باز و بسته شدن آن ها به سهولت انجام می شود. معمولاً می توانیم چادر را، با جمع كردن چهار گوشه ی چادر روی یكدیگر، به صورت ضربدری، ببندیم.

در هنگام سفر ، حتما باید چادر مسافرتی همراه خود داشته باشید. باید تا آنجا که ممکن است چادر وزن سبکی داشته باشد، تا بتوانید به راحتی آن را حمل کنید. وزن چادر و سایر اطلاعات، معمولاً روی بسته بندی قید می شود. معمولا داخل این چادرها یک زیرانداز سفری انداخته می شود و سپس سایر وسایل سفر و پیک نیک قرار داده می شود.

ویدئویی از نحوه باز و بسته کردن چادر مسافرتی

 

نکات مهم و ضروری در هنگام خرید چادر مسافرتی

برخی از مدل های چادرهای مسافرتی به گونه ای طراحی شده اند، که معمولاً دارای پنجره های مختلف هستند. توجه به تعداد پنجره ها از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا باعث می شود هوا به راحتی جریان یابد. به این ترتیب باعث تهویه هوای داخل چادر می شود. البته برای جلوگیری از ورود حشرات، باید جلوی پنجره محافظ یا توری نصب شود.

چادر مسافرتی، باید تا حد امکان کوچک شود و فضای کمی را بگیرد. زیرا چادر معمولاً در صندوق عقب اتومبیل قرار می گیرد و بهتر است اندازه آن به گونه ای باشد، که به راحتی درون خودرو قرار بگیرد.

با توجه به موارد فوق می توانید متناسب با نیاز خود، مناسب ترین مدل چادرهای مسافرتی را انتخاب نمایید. در صورت نگهداری و استفاده صحیح از چادر، این محصول چندین سال شما را در سفرها، همراهی می کند.

خرید چادر مسافرتی دست دوم از دیوار یا شیپور نیز گزینه ای مقرون به صرفه ای است، اما ما آن را توصیه نمی کنیم. زیرا چادرها ممکن است به زودی کیفیت خود را از دست داده و پاره شوند.

برخی از مدل ها کیفیت بالایی دارند و در برابر باران، ضد آب بوده و همچنین ضد باد نیز هستند.

انواع چادر مسافرتی حرفه ای و خانوادگی مخصوص استفاده چند نفره یا تک نفره، باکیفیت در طرح های گوناگون در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین و مناسب ترین چادر مسافرتی را از بین مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *