راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 48 مدل بهترین پشتی طبی صندلی اداری و خانگی [پرفروش] با قیمت ارزان

5/5 - (1 امتیاز)

اگر می خواهید طولانی مدت روی صندلی بنشینید، پشتی طبی صندلی ارگونومیک بهترین گزینه است. اکثر افرادی که مدت زیادی از روز را، روی صندلی می گذرانند، کمردرد می کنند. بنابراین پشتی طبی صندلی، بهترین گزینه است تا بدن را در حالت صحیحی نگه دارد، در این صورت دیگر دچار کمر درد نمی شوید. بسیاری از کارمندان دچار درد در ستون فقرات، گردن و پشت خود می شوند، که همگی به دلیل ننشستن صحیح است. البته طراحی صندلی، خود عامل موثری در سلامت افراد است. پیشنهاد می کنیم برخی نکات مهم و کاربردی را در رابطه با خرید این پشتی ها به خاطر داشته باشید.

پشتی طبی چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

پشتی طبی صندلی بهترین گزینه برای افرادی است که طولانی مدت بر روی صندلی نشسته و به کارهای خود می پردازند. با در نظر گرفتن این موضوع، تهیه ی پشتی طبی صندلی، یکی از راهکارهایی است که به افراد کمک می کند تا دچار درد نشوند و بدون خستگی به کارشان ادامه دهند. اما پشتی طبی چیست؟ این تکیه گاه، یک بالشتک کوچک است، که روی دیواره صندلی گذاشته می شود و کاستی های طراحی صندلی را برطرف می کند; پشتی طبی به گونه ای طراحی شده است که باعث می شود ستون فقرات و کمر در حالت صحیحی قرار بگیرند و این ضامن سلامت افراد است.

پشتی طبی کالتکس

سایر کاربرد های این پشتی ها چیست ؟

حتی می توانید این پشتی ها را روی صندلی ماشین بگذارید، تا در حین رانندگی کمرتان درد نگیرد. این پشتی طبی، ابعاد و اندازه های مختلفی دارد. اگر سلامتی خود برایتان اهمیت دارد، این پشتی را تهیه کنید و روی صندلی خود بگذارید، تا در نشستن های طولانی مدت، کمر درد نکنید. البته لازم است هر چند دقیقه یا چند ساعت یکبار، از روی صندلی بلند شوید و راه بروید تا بدنتان خشک نشود و مفاصل در مدت طولانی در حالت ثابت قرار نگیرند. قیمت این وسیله برای هر مدل مختلف، متفاوت است. اما در هر صورت، صرف هزینه برای خرید چنین وسیله ای بسیار بهتر از ابتلا به بیماری هایی است، که علاوه بر اینکه دیر خوب می شود، هزینه ی زیادی نیز دارد.

پشتی طبی صندلی چه فوایدی برای سلامت بدن دارد ؟

هنگامی که روی صندلی می نشینید، بدن شما در حالت صاف قرار می گیرد، که باعث فشار زیاد به کمر می شود. تکیه گاه طبی ارگونومیک صندلی، از ماهیچه های کمر مراقبت می کنند و فشار وارده به پشت را کاهش می دهند. در واقع طراحی این دستگاه بر اساس وضعیت کمر و ستون فقرات است، در این صورت، باعث پیشگیری از درد کمر می شود. پشتی طبی ارگونومیک، از دردهایی مانند فتق دیسک کمر، سیاتیک و آرتروز جلوگیری می کند. این پشتی ها کمر را در حالت درستی قرار می دهند و از درد و گرفتگی عضلات جلوگیری می کند، زیرا بر اساس قوس کمر طراحی شده اند.

این پشتی های طبی را می توانید جا به جا کنید و از روی صندلی اتاق خود بردارید و روی صندلی ماشین خود بگذارید. پشتی طبی صندلی، بر اساس مدل های متنوع، قیمت متفاوتی دارند.

این پشتی ها اساساً از فوم نرم یا سخت ساخته شده است و روکش آن ممکن است جنس متفاوتی داشته باشد، مثل الیاف طبیعی، مخمل، پلی استر، الیاف مصنوعی و … .

پشتی طبی باراد و پشتی طبی آکسون، برندهای خوبی در این زمینه هستند. انواع پشتی طبی صندلی اداری و خانگی با کیفیت بالا، قیمت و طراحی مناسب در لیست زیر موجود است. بر اساس سلیقه و بودجه خود، می توانید از بین مدل های پرفروش زیر یک پشتی طبی خوب انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید