لیسته

خرید 47 مدل بهترین پرزگیر لباس برقی و دستی [پرفروش] و ارزان قیمت

همه ما به ظاهر خود اهمیت می دهیم و دوست داریم لباس های زیبایی بپوشیم. به همین دلیل ما به ابزاری مانند پرزگیر لباس احتیاج داریم، تا وقتی لباس های ما پرز دارد، بتوانیم پرز ها را از بین ببریم. به این ترتیب لباس دوباره ظاهر خوبی پیدا می کند و می توانیم دوباره آن را بپوشیم.

پرزگیر لباس چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

قبلا اگر لباس های شما پر از پرز بود، حق داشتید ناراحت شوید و دیگر آن لباس ها را نپوشید. اما امروزه، تقریباً برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. دستگاه پرزگیر لباس، برای حل این مشکل، اختراع شده است. این دستگاه به صورت دستی و برقی تولید شده است.

با کمک این دستگاه می توان پرزها و کرکی که روی لباس است را جدا کرد. به این ترتیب، لباس ها دوباره ظاهر خوبی پیدا می کنند. البته این دستگاه فقط برای از بین بردن پرز نیست. همچنین می توان به کمک آن، گرد و غبار یا پرزهای روی مبل، صندلی، فرش و موکت را از بین برد.

علاوه بر این، پرزگیر لباس در موقعیت های دیگر نیز استفاده می شود. افرادی که حیوانات خانگی مانند سگ و گربه را در خانه دارند، همیشه با مشکل چسبیدن موهایشان به فرش و مبل، رو به رو هستند. با کمک پرزگیر می توان موهای حیوانات را جمع آوری و محیط را پاک کنند.

چرا وجود پرزگیر برای البسه ضروری است ؟

لباس به دلایل مختلف می تواند پرز دار شود. به این ترتیب، دیگر ظاهر خوبی ندارد و دیگر علاقه ای به پوشیدنشان نداریم. اما راه حل، استفاده از دستگاه پرزگیر لباس است. به این ترتیب، ما می توانیم پرز های لباس را از بین ببریم و دوباره آن را بپوشیم. اما این دستگاه چیست و چگونه می تواند پرزها را از روی لباس پاک کند؟ برای رسیدن به جواب، همراه ما باشید.

انواع پرزگیر لباس در بازار کدام است ؟

پرزگیر در دو نوع دستی و برقی موجود است، که هر کدام مزایا و معایبی دارد. پرزگیر دستی با اندازه های مختلفی تولید می شود. پرزگیر رولی به شکلی است که یک کاغذ چسبناک دارد. این کاغذ به دور یک قطعه پلاستیک، پیچیده شده است. سپس فقط آن را به سطح مورد نظر بکشید. با غلتاندن این دستگاه پرزهای سطوح برداشته شده و بدین ترتیب، سطح مد نظر تمیز می شوند.

این محصولات معمولاً دارای رول چند متری هستند. تا پایان کاغذ رول، می توان از آنها برای از بین بردن پرز و کرک استفاده کنید. البته برخی از مدل های این دستگاه دارای ویژگی هايي هستند، که می توان سری آنها را عوض کرد و پس از تمام شدن، رول جدیدی بر روی آن بگذارید و دوباره از دستگاه استفاده کنید.

البته پرزگیر لباس، همیشه به صورت رول نیست. مدل های برسی این دستگاه نیز وجود دارد که می تواند به خوبی، پرز لباس ها را بگیرد. به طور کلی، مدل های دستی معمولاً چندان گران نیستند و با پرداخت هزینه کمی می توان آنها را بخرید.

پرزگیر برقی همچنین می تواند، پرزهای الیاف پشمی، پنبه ای و الیاف مصنوعی را با کمک نیروی برق از بین ببرد. مارک های معروف، در سراسر جهان این دستگاه را تولید می کنند.

نمونه دستگاه پرزگیر

 

بین پرزگیر لباس برقی یا دستی کدام یک مناسب تر است ؟

پرزگیر های برقی معمولاً سبک بوده، و دارای موتورهای سه واتی هستند. این دستگاه با باتری هم کار می کند و هر زمان که لازم باشد، می تواند شارژ شود. یکی از مزایای مدل های برقی، کار ساده با آنهاست.

مارک های خارجی و خوب پرزگیر لباس عبارتند از: فیلیپس، مک استایلر، شیائومی، جیمی، پروجیمی، اسکانی، متیو، ویزارد و ایکیا،که محصولات باکیفیتی را تولید می کنند.

انواع پرزگیر لباس دستی و شارژی در مدل ها و طرح های گوناگونی، در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه و نیاز خود، می توانید بهترین پرزگیر لباس را از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.