لیسته

خرید 36 مدل بهترین استند و پایه نگهدارنده لپ تاپ [باکیفیت] و ارزان قیمت

پایه نگهدارنده لپ ‌تاپ، وسیله ای است که با قرار دادن لپ ‌تاپ بر روی آن، لپ تاپ را می توان در ارتفاع بالاتر از میز یا هر سطح دیگری گذاشت و به راحتی از آن استفاده کرد، زیرا با استفاده از آن صفحه نمایش به چشم ما نزدیک می شود. علاوه بر این، صفحه کلید باید متمایل باشد، تا صاف، چون ارگونومی بیشتری دارد و فشار کمتری به مچ دست وارد می کند. کافیست برخی نکات ساده را در رابطه با خرید این محصول بخاطر داشته باشید تا خرید خوبی را انجام دهید.

پایه نگهدارنده لپ تاپ چیست ؟ چه کاربردهایی دارد ؟

پایه نگهدارنده لپ ‌تاپ، وسیله ای است که با قرار دادن لپ ‌تاپ بر روی آن، لپ تاپ را می توان در ارتفاع بالاتر از میز یا هر سطح دیگری گذاشت شاید اختراع پایه نگهدارنده لپ ‌تاپ ساده و پیش پا افتاده باشد، اما از نظر ارگونومیک، مزایای آن بسیار زیاد است. این پایه ها صفحه لپ ‌تاپ را به چشم نزدیکتر می کند و باعث می شود صفحه کلید، طراحی ارگونومیک تری به خود می گیرد. همچنین جلوگیری از گرم شدن بیش از حد و بهبود عملکرد لپ ‌تاپ از ویژگی های دیگر آن است. برخی از مدل های پایه نگهدارنده لپ ‌تاپ همچنین می توانند به عنوان میز ثابت مورد استفاده قرار گیرند.

استند لپ تاپ

استند و پایه نگهدارنده لپ تاپ چه تاثیری بر سلامت ما دارد ؟

ممکن است بعضی از شما حداقل یک بار در زندگی خود، کار طولانی و سخت را با لپ ‌تاپ تجربه کرده باشید. این می تواند باعث گردن درد و کمر درد شود. این مشکل عمدتا به دلیل کم بودن ارتفاع صفحه لپ ‌تاپ است و شما را مجبور می کند برای دیدن صفحه لپ ‌تاپ، سر خود را پایین نگه دارید.

مطالعات نشان داده است که خم شدن به جلو می تواند فشار زیادی به گردن وارد کند. تنها با خم شدن 15 درجه، وزن سر، که گردن باید تحمل کند از حدود 5 کیلوگرم به 12 کیلوگرم افزایش می یابد. این وزن اهمیت زیادی دارد، که گردن باید هر روز تحمل کند. پس جای تعجب نیست که گردن درد در بین کارمندان بسیار اتفاق می افتد.

پایه نگهدارنده لپ تاپ با بالا بردن لپ ‌تاپ تا نزدیک چشم شما، این مشکل را حل می کند. این ارتفاع نمایشگر است که به طور خودکار بالاتنه شما را در موقعیت ارگونومیک تری قرار می دهد.

پایه نگهدارنده لپ تاپ ارزان قیمت

می توان گفت که بیشتر صفحه کلیدها در لپ ‌تاپ، کاملا ارگونومیک طراحی نشده اند. از طرف دیگر، یک صفحه کلید ارگونومیک خارجی می تواند به راحتی این مشکل را برطرف کند. پایه نگهدارنده لپ تاپ، به شما این امکان را می دهد بدون اینکه صفحه کلید لپ تاپ را به عقب هل دهید، یک صفحه کلید خارجی را به لپ ‌تاپ متصل کنید.

لپ تاپ بیشتر از رایانه های رومیزی حرارت و گرما دارند. این بدان دلیل است که اجزای سخت افزاری آن ها نزدیک به هم هستند و فضای مورد نیاز برای گردش هوا را به حداقل می رسانند.

جلوگیری از داغ شدن لپ تاپ با استند

لپ ‌تاپ وقتی بیش از حد گرم شود، سرعت آن کم می شود. به دلیل گرم شدن بیش از حد، لپ ‌تاپ نیز باتری خو را با سرعت بیشتری تخلیه می کند. سرانجام، خطر آسیب به اجزای داخلی وجود دارد، که ممکن است اطلاعات مهم شما از بین برود.

پایه نگهدارنده لپ تاپ تسکو مدل TCLP3110

یکی از مزایای بزرگ پایه نگهدارنده لپ ‌تاپ، این است که باعث می شود لپ تاپ داغ نکند و خنک بماند، در نتیجه، عملکرد لپ تاپ شما را افزایش می دهد و حتی عمر لپ ‌تاپ شما را نیز طولانی تر می شود.

استند لپ تاپ تاشو

از دیگر مزایای بزرگ پایه های نگهدارنده لپ ‌تاپ، این است که می تواند میزهای ایستاده ی زیبا و بی نظیری بسازند. میز لپ ‌تاپ تاشو، مدلی است که می تواند به اندازه ی کافی جمع شود، پس قابل حمل است، تا استفاده از لپ ‌تاپ را در حالت ایستاده راحت کند. حتی می توانید بلندگوهای لپ تاپ را در کنار این میزها بگذارید.

بهترین مدل های پایه نگهدار لپ تاپ کدام است ؟

مارک های خوب و با کیفیت ایرانی و خارجی پایه نگهدارنده لپ تاپ عبارتند از: تسکو، کوتتسی، باسئوس، ویوو، نیلکین، ایتوک چوبیس و آروان که پیشنهاد می کنیم انتخاب و خرید خود را از میان این برندهای محبوب و شناخته شده در بازار انجام دهید.

انواع پایه نگهدارنده لپ تاپ چوبی و پلاستیکی، در مدل های پایه بلند و کوتاه، در طرح ها و کیفیت های مختلف، در لیست زیر موجود است. بر اساس سلیقه، نیاز و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین و مناسب ترین پایه لپ تاپ را از بین مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.