راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 50 مدل والان پرده مخمل و ساده شیک و جذاب [پرفروش] با قیمت ارزان

4/5 - (4 امتیاز)

والان پرده مخمل و ساده یکی از مواردی است که می تواند زیبایی دکوراسیون منزل را افزایش دهد. عناصری مانند پرده می توانند نقطه کانونی یک دکوراسیون باشند. به همین دلیل، توجه به جنس و طرح آن و همچنین میله پرده و والان بسیار مهم است. هنگام خرید والان باید به چند نکته توجه داشته باشید تا پرده، بهتر با دکوراسیون مطابقت داشته باشد. پیشنهاد میکنیم نکات زیر را در رابطه با خرید این محصول به خاطر داشته باشید.

والان پرده چیست ؟ در چه مواردی استفاده می شود ؟

والان برای پوشاندن قسمت های بالای پرده ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین باعث جذابیت دو چندان پرده می شود. علاوه بر این، والان به کنترل جریان هوا در داخل اتاق کمک می کند. این بدان معنی است که هوا به راحتی از پنجره ها خارج نمی شود، و در محیط داخل، جریان دارد.

بسیاری از افراد، زیبایی دکوراسیون داخلی برایشان مهم است. مبلمان و پرده نیز یکی از مهمترین عناصر زیبایی در هر خانه ای است. والان پرده، یکی از مواردی است که می تواند نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون داشته باشد.

اما یکی دیگر از کاربردهای مهم والان پرده این است که می تواند لوله کشی یا سیم کشی در گوشه و بالای سقف را پوشش دهد. به این ترتیب این قسمت ها از چشم مردم پنهان می ماند و از زیبایی دکوراسیون کم نمی شود. والان همچنین می تواند میله های پرده را پنهان کند. به طور کلی، هر چیزی که باعث کاهش زیبایی پرده ها و به طور کلی دکوراسیون شود، با کمک والان پنهان می شود.

هنگام خرید والان، مانند سایر اجزا و عناصر دکوراسیون، بهتر است به بعضی نکات دقت کنید و آن ها را در نظر بگیرید.

در خرید یک والان پرده مناسب چه مواردی را رعایت کنیم ؟

چند نکته اساسی وجود دارد، که باید هنگام خرید والان پرده به خاطر بسپارید. در زیر می توانید برخی از این موارد را بخوانید.

وقتی می خواهید والان بخرید، می توانید رنگ آن را از سه روش انتخاب کنید. یعنی باید بین رنگ والان و یکی از اجزای تزئینی مانند فرش یا مبلمان مطابقت وجود داشته باشد. یا باید رنگی را انتخاب کنید که در تضاد با این رنگ ها باشد، یا می توانید والان را کمی پررنگ از رنگ مبلمان و فرش بخرید.

اول باید در نظر گرفت که می خواهید والان را در کجا نصب کنید. سپس با توجه به این مسئله، جنس مناسب را انتخاب کنید. اصولاً از مخمل، ساتن یا ابریشم در والان سالن پذیرایی استفاده می شود، که جلوه ی بسیار زیبایی دارد و جذابیت سالن پذیرایی را دوچندان می کند. اما اگر می خواهید والان را در اتاق خواب یا آشپزخانه استفاده کنید، گزینه های بیشتری پیش رو دارید. به طور کلی می توانید از ترکیبات رنگی مختلف در فضاهای مختلف استفاده کنید.

والان های نورگیر

برخی افراد از والان برای جلوگیری از ورود نور به محیط استفاده می کنند. به همین دلیل والان آستردار خریداری می کنند. در نتیجه با گذشت زمان، رنگ والان تغییر نمی کند. اما اگر خانه شما نور زیادی ندارد و آفتاب گیر نیست، نیازی به خرید والان آستردار ندارید، و بهتر است والان بدون آستر تهیه کنید.

همچنین در صورتی که در خیاطی مهارت کافی دارید، خودتان می توانید طرح های جالبی را بدوزید. به ویدئو زیر توجه کنید :

 

نکات مهم و ضروری در هنگام خرید والان پرده

بهتر است طراحی والان با طراحی مبلمان مطابقت داشته باشد. مثلا اگر مبلمان شما طراحی ساده ای دارد، بهتر است از والان ساده استفاده کنید. همچنین می توانید مدل های یک تکه یا دو تکه بخرید.

اگر فضای خانه و پنجره ها آنقدر زیاد نیست و می خواهید بزرگتر به نظر برسد، پرده را تا جایی که می توانید بالا نصب کنید، سپس والان پرده را روی آن بزنید. بهتر است کف والان به زمین بچسبد و تقریباً دو تا دو و نیم برابر عرض پنجره باشد.

بیشتر والان ها می توانند با دست شسته شوند و به راحتی، مثل روز اول تمیز می شوند. شستن والان، یک یا دو بار در سال، برای تمیزی کافی است.

انواع والان پرده مخمل و ساده جدید و حرفه ای، در طرح های شیک و جذاب 2021 (سال 1400) ، در اندازه های گوناگون در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه و بودجه مورد نظر، می توانید بهترین و شیک ترین والان پرده را از میان مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید