لیسته

خرید 43 میله بارفیکس خانگی و حرفه ای [چند منظوره] و پرفروش با قیمت ارزان

میله بارفیکس ، به افراد كمک می كند تا در خانه عضلاتشان را تقويت كنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که میله را در یک چار چوب نصب کنید و به آن آويزان شويد. چنین حرکتی باعث می شود عضلات بالاتنه شما تقویت شود. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و ضروری را در رابطه با خرید این وسیله ورزشی به خاطر داشته باشید.

میله بارفیکس چیست ؟ چه استفاده ای دارد ؟

میله بارفیکس، ابزاری برای کمک به تناسب اندام است. این وسیله، عضلات بالای نيم تنه را تقویت می كند. اگر فردی قوز داشته باشد، با کمک این دستگاه می تواند آن را برطرف کند. اگر می خواهيد اين ميله را بخريد، باید در هنگام خرید، چند نكته را در نظر بگيريد، تا بتوانید خرید خوبی داشته باشید.

میله بارفیکس تن زیب

فواید استفاده از میله بارفیکس چیست ؟

این میله در دسته تجهیزات بدنسازی قرار دارد و استفاده از آن، باعث تقویت عضلات می شود. زندگی شهری پر از مشغله است، به همین دلیل مردم وقت نمی كنند ورزش كنند. در صورت خرید این وسيله، می توانید به راحتی در هر زمانی در خانه ورزش کنید.

مزايای استفاده از میله بارفیکس زیاد است. ماهیچه های کمر و شکم را تقویت می کند و در صورت وجود قوز آن را کم یا از بین می برد. به طور کلی، استفاده از این دستگاه باعث افزایش سطح سلامت می شود.

نکات مهم و ضروری هنگام خرید میله بارفیکس

این میله فلزی به يك چارچوب وصل می شود و فرد با دست از آن آويزان می شود. این کار باعث تقویت عضلات بالای تنه می شود. میله بارفیکس، اساسا جنس استيل يا آهنی دارد. برای جلوگیری از زنگ زدگی این میله از روکش کرومی در ساخت آن استفاده شده است. توجه به این موضوع، در هنگام خرید ضروری است.

مناسب ترین قطر را با توجه به اندازه ی دست خود انتخاب کنید. اگر دست های کوچکی دارید، میله هایی كم قطر برای شما مناسب است و بالعکس. برخی از مدل های میله بارفیکس، قابل تنظیم هستند. به این ترتیب می توانید به اندازه ی چارچوب آن را تنظيم كنيد.

اگر از این دستگاه هميشه استفاده می کنید، بهتر است از مجهز بودن مدل خریداری شده به دسته پلاستیکی، اطمینان حاصل کنید. این وسيله به جلوگیری از تاول یا پینه روی دست، هنگام استفاده از میله کمک می کند.

نحوه نصب و استفاده از بارفیکس چگونه است ؟

همچنین نصب آسان میله بارفیکس را در نظر بگيريد. همچنین مطمئن شوید که ميله بارفيكس خيلي جاگير نباشد. هر محصول دارای توضیحاتی است، که وزن قابل تحمل در میان سایر ویژگی ها مشخص شده است. بنابراین وزن خود را در نظر بگیرید و میله هایی بخرید که بتوانند وزن شما را تحمل کنند. بهتر است میله پیچ هایی داشته باشد كه راحت تر نصب شود.

برخی از مدل های جدیدتر نیز ممکن است، از کمک بارفیکس استفاده کنند. با چنین ویژگی، قیمت میله بارفیکس گران تر است و برای مبتدیان بسیار مفید است. روش کار با این دستگاه به این صورت است که یک طرف این دستگاه روی میله و طرف دیگر روی پای فرد است. این وسيله، كشی از جنس لاتکس دارد، اين كش باعث می شود افراد راحت تر خود را بالا بكشند.

برخی افراد از این وسیله برای شنا سوئدی استفاده می کنند. برای این منظور مدل هایی مجهز به كمربند مخصوص وجود دارد و فرد می تواند با چسباندن كمربند به میله، اين حرکت را انجام دهد.

انواع میله بارفیکس چند منظوره و حرفه ای با كيفيت و با قیمت مناسب، برای شما در ليست زير موجود است. بر اساس بودجه و نياز خود، می توانید بهترین ميله بارفيكس را بخريد.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.