لیسته

18 مدل میز پینگ پنگ تاشو و ساده خانگی و [حرفه ای] با قیمت ارزان

میز پینگ پنگ از ملزومات این رشته پرطرفدار است. پینگ پنگ یکی از پرطرفدارترین ورزش های توپی در داخل و خارج از کشورمان است، که امروزه نیز در بسیاری از مدارس ایران با تعدادی میز برای بازی و تفریح ​​دانش آموزان انجام می شود. برای انجام این بازی، به یک میز مخصوص نیاز دارید. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این میزها به خاطر داشته باشید.

در هنگام خرید میز پینگ پنگ به چه مواردی توجه کنیم ؟

نوع محصول: اولین نکته ای که در خرید لوازم ورزشی و به خصوص خرید میز پینگ پنگ باید در نظر بگیرید، انتخاب نوع آن است. میزهای پینگ پنگ امروزه بسیار متنوع هستند و خرید یکی از آن ها، فقط به موقعیت مکانی و سطح بازی شما بستگی دارد. این میزها انواع مختلفی دارد که عبارتند از: خانگی، مسابقاتی،‌ بدون پایه، مخصوص معلولان، مناسب کودکان و … ، که باید با دیدی کاملا باز و بر اساس نیاز، یکی از آن ها را انتخاب کنید.

قابلیت تنظیم پایه ها: نکته بعدی که هنگام خرید میز کودک یا مینی میز باید در نظر بگیرید، قابلیت تنظیم پایه های میز است. در واقع اگر میز شما دارای پایه های تلسکوپی با قابلیت تنظیم ارتفاع باشد، به راحتی می توانید میز خود را به ارتفاع مورد نظر خود تغییر دهید.

میز پینگ‌ پنگ خانگی

توجه به قابلیت جمع شدن میز پینگ پنگ

با توجه به ابعاد میزهای پینگ پنگ، بهتر است میزی که انتخاب می کنید، حالت ثابتی نداشته باشد. اگر میز این قابلیت را داشته باشد، در صورت عدم بازی روی میز، می توانید میز را تا کنید و در گوشه ای بگذارید. دو نوع میز داریم: 4 چرخ و 8 چرخ . میز هایی که 4 چرخ دارند، فضای بیشتری نسبت به مدل 8 چرخ اشغال می کنند.

توجه به جنس رویه میز

جنس رویه میز یکی دیگر از مواردی است که هنگام خرید باید در نظر بگیرید. امروزه میز های پینگ پنگ را از نئوپان، ام دی اف و فیبر می سازند، اما بهتر است از این گونه میزها فقط در فضاهای بسته و به دور از نور خورشید و گرمای زیاد استفاده شود. زیرا به مرور زمان، باعث برآمدگی روی میز می شود. لازم به ذکر است که اگر علاقه مند به استفاده از میز ، در محیطی بدون سقف و باز هستید، حتما از میزهایی استفاده کنید که جنس شیشه ای داشته باشند یا ضد آب باشند و مقاومت بالایی در برابر نور خوشید داشته باشند.

این مورد را نیز می توان در خرید یک میز مناسب، بسیار کارآمد و مهم دانست! این نوع ضامن، میز بازی شما را ثابت نگه می دارد. در این صورت فقط نیاز است روی بازی خود متمرکز باشید.

عوامل زیادی می تواند بر قیمت میز پینگ پنگ تاثیر بگذارد، که مهم ترین آنها سایز و جنس میز است. با این حال، قبل از بررسی قیمت این میزهای بازی، بهتر است محیطی که قصد دارید میز را در آن جا قرار دهید در نظر بگیرید، که میز و محیط با هم تناسب داشته باشند.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.