راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 47 مدل میز عسلی چوبی ثابت و تاشو شیک و لاکچری [طرح جدید] با قیمت ارزان

5/5 - (2 امتیاز)

میز عسلی چوبی ، فلزی یا شیشه ای، میز کوچکی با پایه است، که جلوی مبل قرار می گیرد. این میزها در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته می شوند، و رنگ ها و مدل های متنوعی دارند. از آنجا که این میزها برای جلوی مبل هستند، باید هنگام خرید ميز دقت کنید تا با سبک مبلمان و سایر لوازم منزل مطابقت داشته باشد. پیشنهاد می کنیم برخی نکات مهم و کاربردی را در رابطه با خرید این محصول به خاطر داشته باشید.

میز عسلی چیست ؟ به چه منظور استفاده می شود ؟

میز عسلی یکی از وسايل پرکاربرد در دکوراسیون منزل است، که به عنوان جزئی جدایی ناپذیر از مبلمان در نظر گرفته می شود. ميز عسلی کاربردهای گوناگونی دارد، به خصوص وقتی مهمان داريد، به اهميت آن بيشتر پی می بريد. ميز عسلی مدل های مختلفی دارد. اما همه ی آن ها يه نوع كارايی دارند و از همه ی آن ها برای قرار دادن وسايل لازم استفاده می شود. وقتی روی مبل می نشینید باید جايی باشد كه ظرف میوه یا یک سینی چای یا وسایل پذیرایی را قرار دهید. به همین دلیل، شما باید از میز عسلی برای راحتی خود استفاده کنید. این میز در واقع یک قسمت مهمی از مبلمان است و بدون آن، مهمانان و افرادی که روی مبل نشسته اند اذيت می شوند.

انواع مدل های مختلف و متنوع میز عسلی در بازار

این میزها در مدل های مختلف و متنوعی ساخته می شوند و از تنوع زیادی در طراحی برخوردار هستند. اگر وقت بيشتری بگذارید، می توانید مدلی متناسب با دکوراسیون خود پیدا كنيد و بدین ترتیب جلوه خاصی به دکوراسیون خود بدهيد.

برخی از مدل های ميز عسلی چوبی ، مستطیل شکل، برخی دیگر گرد و مربعی هستند. مدل های دیگری نیز توليد شده اند، که می توانید مطابق سليقه ی خود از بین آن ها انتخاب کنید. بعضی از مدل های میز عسلی چوبی و فلزی حتی کشو نیز دارند. به این ترتیب می توانید از کشوی آن ها برای قرار دادن برخی اشیا کوچک و کم جا استفاده کنید.

بعضی از مدل ها شیشه دارند و برخی دیگر بدون شيشه انتخاب می كنند. اگر فرزند کوچکی در خانه دارید، سعی کنید مدل های بدون شیشه بخريد. زیرا ممکن است برای کودک خطر آفرين باشد. این میزها کم ارتفاع هستند و کودک می تواند به راحتی به آن ها دست بزند، در نتیجه ممكن است شيشه بيفتد و به كودک آسيب بزند.

میز عسلی سفید

انتخاب رنگ میز عسلی، اهميت زيادی دارد. یکی از پرکاربردترین رنگ ها در تولید ميز عسلی چوبی ، رنگ سفید است. عسلی سفید، اساساً با همه نوع سبكی هماهنگی دارد.

اگر به مطابقت بین عسلی و سایر عناصر در دکوراسیون، توجه کافی داشته باشید، در این صورت، ميز عسلی زيبايی داريد كه كارايی فراوانی دارد.

در خرید میز عسلی مناسب چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

جنس میز عسلی، مورد مهمی است که باید هنگام خرید، مورد توجه قرار گیرد. بهترين جنس برای اين ميز ها، چوب است. میز عسلی چوبی ، یکی از محبوب ترین و زیباترین مدل هاست. استفاده از چوب، حس طبیعت و زیبایی را به خانه می آورد و تأثیر مثبت و خوبی دارد.

تصور کنید که برای میهمان خود چای درست می کنید، برایش چای می آورید، او فنجان چای را بر می دارد و چون میز عسلی جلوی مبل نيست، مجبور است فنجان را دست بگيرد، در نتیجه مهمان شما اذیت می شود که درست نیست. پس سعی کنید میز عسلی حتما جلوی مبل باشد، و متناسب با ارتفاع مبلمان، به ارتفاع ميز عسلی نيز توجه کنید.

میز عسلی شیک و جدید

اگر میز از مبل بزرگتر باشد، مشکلاتی پیش می آید و همچنین جلوه نامطلوبی به دکوراسیون می بخشد. علاوه بر ارتفاع، ابعاد ميز عسلی نیز باید متناسب با ابعاد مبلمان باشد.

به جز این موارد، مطمئن شوید که ميز عسلی با سبک مبلمان مطابقت دارد. اگر رنگ و طرح میز عسلی با مبلمان هماهنگ نباشد، این مورد، به یک نکته منفی در دکوراسیون منزل شما تبدیل می شود و اصلا جلوه ی زيبايی ندارد.

 

سطح میز عسلی ممکن است به پایه وصل يا جدا باشد. بنابراین در هنگام خرید، این موضوع را در نظر بگيريد و خرید را مطابق با نیاز خود انجام دهید.

نمونه از یک میزعسلی شیک و خاص با طراحی زیبا

انواع میز عسلی خاص و شیک تاشو و ساده، در طرح ها، جنس ها و مدل های متنوع و گوناگون که توسط تولیدکنندگان داخلی و خارجی عرضه شده است، در ليست زير موجود است. بر حسب سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین ميز عسلی را از میان مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید