راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 59 مدل میز اداری و مدیریت MDF و فلزی [مدرن] و کلاسیک با قیمت ارزان

5/5 - (1 امتیاز)

میز اداری و مدیریت، یکی از مهمترین وسایل در محیط اداری است. مثل میز تحریر در خانه که یکی از وسایل ضروری است. توجه به دکوراسیون محیط اداری، باعث می شود مشتری ها بفهمند که شما برای محیط کار خود و آن ها ارزش قائل هستید، این کار احساس مثبتی را برای آن ها به همراه خواهد داشت. برای این منظور، باید تمام تلاش خود را برای تهیه تجهیزات اداری، به ویژه میز مدیریت، بکنید.

اکثر افراد، بیشتر وقتشان به کار کردن سپری می شود. به همین دلیل است که ما زمان زیادی را در محیط اداری می گذرانیم. بنابراین توجه به لوازمی مانند میز اداری، در این زمینه مهم است.

میز اداری چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

میز کار شما باید علاوه بر استاندارد بودن، به صورتی باشد که بتوانید مقالات، اسناد مهم و سایر موارد را در کشو بگذارید. به اندازه ی میز توجه کنید و سعی کنید ابعادی بخرید که به راحتی کارتان را انجام بدهید و وسایلتان روی میز جا بشود. زیرا برخی از افراد به دلیل شغلی که دارند ممکن است به میز بزرگتری نیاز داشته باشند.

میز اداری مدرن

البته ممکن است در خرید میز اداری مشکل داشته باشید. زیرا انواع مختلفی از این میزها وجود دارد و آن ها به شکل های مختلفی طراحی شده اند. بنابراین، در این مقاله، مواردی را یادآوری می کنیم، که شما با توجه به آن ها، می توانید خرید خوبی داشته باشید و یک میز کاملا مناسب بخرید.

چرا باید از میز مخصوص در اداره و دفاتر کار استفاده کنیم ؟

میز اداری یا میز مدیریت، یکی از وسایل مهم در اداره ها است، که یک شرکت یا موسسه نمی تواند بدون آن، به کارش ادامه دهد. به همین دلیل، بسیاری از شرکت ها میز هایی را انتخاب می کنند که علاوه بر کیفیت و کارایی، از نظر ظاهری نیز جذاب و چشمگیر باشند. البته عوامل زیادی در خرید میز تأثیرگذار است، پس هنگام خرید باید موارد مختلفی را در نظر گرفت.

در خرید میز اداری مناسب چه نکاتی را در نظر بگیریم ؟

هنگام خرید میز اداری، باید چند نکته ی مهم را در نظر بگیرید تا انتخاب خوبی داشته باشید. در ادامه می توانید آن ها را بخوانید.

میز باید فاصله کارکنان را به روشی مناسب حفظ کند. به این دلیل که فضای کار باید قابل کنترل باشد. علاوه بر این، سطح شغلی کارمند نیز باید در این زمینه در نظر گرفته شود. شخصی که روزانه مراجعه کننده ی بیشتری دارد، به طور طبیعی برای نگهداری و بررسی پرونده ها و اسناد افراد، به یک میز بزرگتر احتیاج دارد. ولی شخصی با حجم کار و مسئولیت کمتر، به یک میز بزرگ احتیاج ندارد.

توجه به جنس و رنگ: میز اداری، دارای انواع رنگ ها و طرح ها است. این میزها از MDF، چوب، ملامینه، نئوپان یا شیشه ساخته شده اند. شما باید نیاز خود را در نظر بگیرید، سپس با توجه به آن، میز مناسبی انتخاب کنید.

علاوه بر این، رنگ نیز مورد مهمی است. زیرا رنگ میز باید با رنگ دکوراسیون مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت، دکوراسیون شما خیلی جذاب و چشمگیر نیست.

محل قرارگیری میز در محیط

مشخص کردن محل قرارگیری: میز مدیریت شما هر چقدر زیبا باشد، اگر مکان درست و مناسبی گذاشته نشود، دیگر جذابیت و دید خوبی ندارد.

به عنوان مثال، نباید میز را جلوی درب ورودی قرار دهید، یا نباید آن را در مکانی قرار دهید که باز و بسته کردن کشو با مشکل انجام شود و فضای کافی برای این نوع کارها وجود نداشته باشد.

اگر می خواهید هزینه ی زیادی نکنید، می توانید یک میز دست دوم از دیوار یا شیپور بخرید، به شرطی که میز سالم و تمیز باشد یک گزینه مقرون به صرفه است.

نمونه ای از یک میز اداری خاص و جالب

دکوراسیون در محیط اداری اهمیت زیادی دارد. زیرا اولین چیزی که به چشم مرجعه کننده می آید، دکوراسیون است. سعی کنید تجهیزات را طوری بچینید که میز اداری نقطه ی کانونی باشد. همچنین می توانید نیم ست و میز پذیرایی را جلوی این میز بگذارید تا در هنگام پذیرایی از میهمانان با مشکلی روبرو نشوید.

انواع جدید میز اداری و مدیریتی ساده ، مدرن و کلاسیک ، با جنس های گوناگون ار جمله: ام دی اف چوبی، فلز و پلاستیک، در طرح ها و مدل های متنوع، در لیست زیر موجود است. بر اساس سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین و زیباترین میز را از میان مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید