لیسته

خرید 41 مدل بهترین میت رزمی چرمی و فومی [باکیفیت] با قیمت ارزان

میت رزمی وسیله ای کاربردی برای تقویت مهارت در ورزش های رزمی است. هر ورزشکاری باید از میت ورزشی رزمی برای تمرین استفاده کند، میت به ورزشکار اجازه می دهد تا مهارت های ضربه زدن خود را  و همچنین سرعت و دقت خود را در ضربه زدن بهبود بخشد. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این وسیله به خاطر داشته باشید.

میت رزمی چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

در ورزش های رزمی و تمرین ها باید از میت رزمی استفاده کنید، میت رزمی باعث می شود به استخوان ها و سایر قسمت های بدن، کمتر آسیب برسد. همچنین برای افراد مبتدی بسیار مناسب و مفید است. فرد مبتدی اگر با میت رزمی تمرین کند، بهتر متوجه می شود که کجا ضربه بزند.

فقط ورزشکاران یا افراد مبتدی از میت استفاده نمی کنند، بلکه مربیان نیز برای ارزیابی کارآموزان خود و اندازه گیری شدت و نحوه ضربه زدن، از آن استفاده می کنند و در صورت نیاز به اصلاح، به کارآموز خود اطلاع می دهند. میت باید در ارتفاع و زاویه مشخصی تنظیم شود تا ورزشکار بتواند به خوبی تمرین کند و ورزشکار ضربات خود را به میت وارد کند، در غیر این صورت ورزشکار آسیب می بیند.

هنگامی که میت توسط یک ورزشکار استفاده می شود، در صورتی که نیروی برگشتی به ورزشکار دقیقاً به همان شکل و قدرت باشد، طبق قوانین ثابت شده فیزیک، که در حین عمل و عکس العمل اتفاق می افتد، مقدار نیروی وارد شده به میت به او برمی گردد. اگر اینطور نباشد، می تواند به مفاصل یا حتی استخوان های ورزشکار آسیب برساند.

میت رزمی راکتی

اگر از میت ورزشی رزمی استفاده کنید باعث می شود تا مهارت های رزمی خود را بهبود بخشید و همچنین سرعت، قدرت و دقت ضربات را به حداکثر برسانید. ورزش با میت، نیازمند این است که فرد در مقابل ورزشکار بایستد و میت را در مقابل ورزشکار نگه دارد. اگر می خواهید میت ورزشی بخرید، باید نکاتی را رعایت کنید، که در ادامه بیان کرده ایم.

در هنگام خرید میت ورزشی رزمی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

میت رزمی باید فشار و ضربه را به میزان حداکثری خنثی کند، در غیر این صورت کسی که میت را در دست دارد با این ضربان ممکن است آسیب ببیند. پشت میت ورزشی رزمی، دارای بندی است، که برای نگه داشتن میت استفاده می شود، توجه داشته باشید که بند باید تهویه داشته باشد تا دستی که میت را نگه می دارد، خیس نشود و میت لیز نخورد.

بند پشت میت ورزشی رزمی قابل تنظیم است، تا هر فرد بتواند در مقابل ورزشکار بایستد و حریف تمرینی او شود. دلیل آن، این است که برخی از دست ها کوچک و برخی بزرگ هستند، برخی از مدل های میت، فقط برای افرادی با دست های بزرگ است. برخی از مدل های میت ورزشی رزمی، به جای بند در پشت میت، قسمت پنجه شکل دارند، که به راحتی می توانید آن را با دست نگه دارید. میت بر روی مچ نیز قابل تنظیم است، که به دلیل احتمال افتادن یا لیز خوردن از دست، روی مچ بهتر استفاده می شود.

میت باید وزن سبکی داشته باشد، زیرا ممکن است تمرین ورزشکار مدت زمان زیادی طول بکشد.
سطح میت ورزشی رزمی از چرم ساخته شده است، تا رطوبتی که روی میت تشکیل شده، به راحتی تبخیر شود، حتی این جنس باعث می شود، میت تهویه بالایی داشته باشد، زیرا اگر سطح میت خیس و مرطوب باشد، باعث کاهش درصد خطای تمرین در هنگام ضربه می شود.

توجه به جنس میت

داخل میت باید الیاف فشرده با کیفیتی باشد، اگر الیاف میت، ساختار اسفنجی ساده باشد، به هیچ وجه مناسب نیست و بهتر است این مدل را نخرید.

برای اینکه ورزشکار بتواند از میت به خوبی استفاده کند و میزان آسیب دیدگی مچ پا یا زانوی خود را کاهش دهد، برخی از مدل های میت ورزشی رزمی، شکل ارگونومیکی دارند و شیبی دارند که به شما این اطمینان را می دهد که می توانید با شدت بیشتری به آن ضربه بزنید.

اگر برای اولین بار قصد خرید میت ورزشی رزمی را دارید، بهتر است خرید حضوری داشته باشید و هنگام خرید آن را امتحان کنید، اما اگر ورزشکار حرفه ای هستید، می توانید از سایت های معتبر به صورت آنلاین خرید کنید.

بهتر است بدانید که برخی از میت ها ، به گونه ای ساخته شده اند که فقط باید در وسط آن ضربه زد، اما در برخی مدل‌های دیگر، می‌توانید از هر جهتی به آن ضربه بزنید. پس در هنگام خرید، قطعاً مدل پرکاربردتر را برای خرید انتخاب کنید.

در لیست زیر انواع مختلف این وسیله برای استفاده در رشته های مختلف از جمله کاراته ، بوکس ، موی تای و …. وجود دارد. برحسب نیاز و رشته خود می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل میت را بررسی ، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.