لیسته

خرید 33 مدل بهترین مچ بند بدنسازی حرفه ای و [اصل] با قیمت ارزان

مچ بند بدنسازی ، یک وسیله ی مهم برای بدنسازان است. بدنسازان، برای اینکه تمریناتشان را به نحو احسن انجام دهند، از مچ بند استفاده می کنند. مچ بند برای محافظت از مچ دست در برابر فشار وزنه‌برداری طراحی شده است، که در بین بدنسازان و وزنه‌ برداران حرفه‌ای کاربرد فراوانی دارد. بدنسازان و ورزشکاران به این دلیل باید از مچ بند استفاده کنند، که وزنه های سنگینی را برای تمرین انتخاب می کنند. این وزنه ها ممکن است سلامت جسمانی ورزشکاران را به خطر اندازد. با استفاده از مچ بند و سایر تجهیزات استاندارد، احتمال آسیب دیدگی در مسابقات یا تمرین ها در این ورزش کاهش می یابد.

چرا باید از یک مچ بند حرفه ای در بدنسازی استفاده کنیم ؟

مچ بند های حرفه ای بدنسازی برای محافظت از تاندون های ظریف مچ دست طراحی شده اند، تا مچ دست در هنگام حمل وزنه، دامنه حرکتی خوبی داشته باشد. زمانی که تاندون های مچ دست، تحت فشار هستند، احتمال آسیب دیدگی آن ها بیشتر است و برای اینکه فشار روی تاندون ها را کاهش دهید، باید از آن ها حمایت کنید. مچ بند ها مناسب ترین تکیه گاه و حامی برای تاندون های مچ به حساب می آیند. در اکثر تمرینات بدنسازی و وزنه برداری، مچ دست تحت فشار است، به همین دلیل بهتر است از مچ بند استفاده کنید، زیرا می تواند حرکات اضافی مچ در حین وزنه زدن را کاهش دهد و حفظ ایمنی را بالا ببرد.

استفاده از مچ بند در بدنسازی اهدافی دارد، که عبارتند از: عضله هدف را در تمرین و تقویت آن تحریک می کند و از ورزشکار در برابر آسیب های احتمالی ناشی از حرکت وزنه های سنگین محافظت می کند. مچ بندهای حرفه ای بدنسازی به گونه ای طراحی شده اند که می توان آن ها را متناسب با قطر مچ دست، تنظیم کرد.

مچ بند بدنسازی

فواید استفاده از مچ بند حرفه ای بدنسازی چیست ؟

هر حرکت در بدنسازی، روی یک عضله خاص تاثیر می گذارد اما باید بدانید که این حرکات روی هر ماهیچه ای بازدهی متفاوتی دارد.حتی هر ماهیچه ای ممکن است زودتر از ماهیچه ی دیگر خسته شود. ماهیچه هایی که مسئول حفاظت از مچ دست هستند، از بقیه عضلات زودتر خسته می شوند.

 

تکنیکی تر شدن در هنگام اجرای حرکات

اگر از مچ بند استفاده کنید، مچ فرم صحیحی پیدا می کند و حرکات نادرست انجام نمی دهد و هم چنین باعث می شود حرکات را صحیح تر و با تمرکز بیشتر انجام دهید. اگر از مچ بند های حرفه ای برای بدنسازی استفاده کنید، ماهیچه های شما دیر تر خسته می شوند، که این کار باعث تحریک ماهیچه ها و تقویت آنان می شود.

افزایش ایجاد حس عمقی

هنگامی که مچ بند را روی مچ می بندید، فاصله در بافت بدن کوتاه تر از حد طبیعی می شود، این کار، این حس را در ورزشکار ایجاد می کند، که آمادگی زیادی برای انجام بهتر تمرینات دارد.اگر فشار زیادی به بافت بدن وارد شود، بافت بدن تحلیل می رود و باعث آسیب می شود، که استفاده از مچ بند از برهم خوردن نظم بیومکانیکی جلوگیری می کند و به بدن آسیب نمی رساند. با مچ بند ها می توان تمریناتی را انجام داد که عبارتند از: جلو بازو، حرکت های مخصوص زیر بغل و تمرینات تقویت عضلات پشت بازو ، در این تمرینات حتما باید از مچ دست حفاظت شود.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.