لیسته

خرید 44 مدل دستگاه موزن بینی ، گوش و ابرو [پرفروش] و ارزان قیمت

موزن بینی ، گوش و ابرو دستگاهی کاربردی ، مناسب برای بانوان و آقایان بوده که در بین مردان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. موزن گوش و بینی در واقع دستگاهی است که با استفاده از نیروی برق یا باتری، به اصلاح و کوتاه کردن مو های زائد گوش و بینی کمک می‌ کند.

دستگاه موزن بینی ، گوش و ابرو چیست؟

دستگاه موزن بینی، گوش و ابرو وسیله کاربردی مناسب آقایان و بانوان بوده و به اصلاح موهای زائد کمک می کند. موهای زائد به خصوص در صورت، برای بسیاری از افراد ناخوشایند است.

به کمک دستگاه موزن، می توان موهای زائد رشد کرده در گوش، بینی و ابرو را اصلاح کرد و ظاهری آراسته تر داشت. همچنین به کمک این دستگاه بسیار راحت می توانید این کار را انجام دهید و نیازی به ماشین اصلاح و سایر ابزارها نخواهید داشت.

استفاده از این وسیله بسیار راحت بوده و هیچ گونه دردی و احساس ناخوشایندی را تجربه نخواهید کرد. به دلیل وزن سبک، جا‌به‌جایی آن  نیز بسیار راحت است. وقتی از این دستگاه استفاده می ‌کنید، هیچ‌ گونه صدمه‌ ای به پوست شما وارد نخواهد شد. البته بهتر است یک دستگاه باکیفیت و عالی تهیه کنید.

با ذکر این نکات، پس خرید موزن امری ضروری است تا ظاهری آراسته داشته باشیم و نیازی به اصلاح این نواحی در آرایشگاه نداشته باشیم.

در خرید موزن بینی ، گوش و ابرو چه مواردی را رعایت کنیم ؟

اولین نکته در خرید دستگاه موزن، توجه به سَری های آن است که چند عدد سَری دارد. بعضی دستگاه ها یک سَری دارد و بعضی دیگر تعداد بیشتری سَری، که بستگی به نیاز شما دارد. سَری های مختلف و کاربردی که  قابلیت شستشو نیز دارند. انواع سَری موزن و کاربرد آن ها عبارتند از: سری چرخشی جهت اصلاح موهای داخل بینی و گوش، سری شانه ای تخت جهت اصلاح ابرو، سری خط زن جهت اصلاح خط ریش، سری باریک و بلند جهت اصلاح موهای روی لاله گوش و سبیل که هر کدام کاربردی متفاوت دارند.

نکته مهم در خرید دستگاه موزن اين است كه، چگونه ابزارها و قسمت های موزن از یکدیگر جدا می شوند. در بعضی دستگاه ها با چرخاندن و پیچیدن آن قسمت، سَری جدا میشود و در بعضی دیگر از دستگاه ها، با فشار دادن کلید این عمل صورت می گیرد. بهتر است در هنگام خرید ببینید با کدام حالت باز و بسته شدن راحت تر هستید.

توجه به منبع انرژی دستگاه

سومین نکته در خرید دستگاه موزن که باید مورد توجه قرار بگیرد، باتری دستگاه موزن بینی، گوش و ابرو است. موزن گوش و بینی، دارای دو نوع باطری قلمی و باطری شارژی می باشد که به راحتی می توانید آن ها را حمل و در هر مکانی استفاده کنید.

نوع دستگاهی که با باتری قلمی کار میکند، بهتر است زیرا اگر مدت زیادی از دستگاه استفاده نکنید، دستگاهی که باتری شارژی دارد کارایی خود را از دست میدهد. در صورتی که باتری قلمی اینطور نیست و با تعویض باتری، دستگاه مثل روز اول میشود.

نکات ضروری در خرید دستگاه موزن

پیشنهاد می شود به تهیه دستگاه های بی کیفیت و ارزان قیمت به هیچ عنوان فکر هم نکنید، زیرا از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند و موارد اولیه آن ها بی کیفیت است. همچنین ممکن است در هنگام کار ، به پوست نواحی مختلف صورت شما آسیب برسانند.

برخی مدل ها با چراغ و بدون چراغ هستند. دستگاهی که شامل چراغ است، کیفیت بهتری دارد، زیرا در هنگام اصلاح باعث افزایش دید میشود.

دستگاه موزن را از برند معتبر و از جای مطمئن خریداری نمایید تا خراب یا شکسته نباشد. در هنگام خرید دستگاه دقت کنید که موزن، موهای زائد را از ریشه جدا نکند و فقط کوتاه و اصلاح نماید.

شما میتوانید از لیست زیر بر اساس سلیقه و قیمت مورد نظرتون از میان انواع و مدل های مختلف دستگاهی را تهیه نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.