راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 49 مدل مخزن مایع دستشویی اتوماتیک و مایع ریز [باکیفیت] و ارزان قیمت

5/5 - (1 امتیاز)

مخزن مایع دستشویی اتوماتیک یا همان مایع ریز اتوماتیک، امکان جلوگیری از انتقال آلودگی ها، باکتری ها و همچنین صرفه جویی در مصرف مایعات را فراهم می کند. این دستگاه را می توان در مکان های مختلف مانند رستوران ها، بیمارستان ها، هتل ها، محیط های اداری و حتی در خانه مورد استفاده قرار داد. مدل های مختلف این دستگاه از طریق برق یا باتری های قابل شارژ، تغذیه می شوند.

مخزن مایع دستشویی اتوماتیک چه کاربردی دارد ؟

مخزن مایع دستشویی اتوماتیک دارای خواص بسیار مفیدی است و از انتقال میکروب ها جلوگیری می کند. همچنین، اتوماتیک بودن این دستگاه، استفاده از آن را آسان می کند. این دستگاه در توالت و حتی آشپزخانه قابل استفاده است. اجزای تشکیل دهنده این مخازن، یک موتور، یک سنسور و یک برد است.

وقتی شخصی دست خود را به مخزن مایع دستشویی اتوماتیک نزدیک می کند، سنسور این حرکت را تشخیص داده و یک دستور به برد انتقال می دهد. برد همچنین این دستور را به موتور مخزن منتقل می کند و پمپ کار خود را شروع می کند و باعث ریختن مایع دستشویی می شود. مایع ‌ریز هوشمند، نام دیگر این دستگاه است.

مخزن مایع اتوماتیک برقی
در طراحی این دستگاه، از نوعی فناوری استفاده شده است که دیگر نیازی به لمس مخزن نیست. زیرا در ساخت این مخزن از سنسور حرکت استفاده کردند. به این ترتیب، سنسور با حرکت دست، فعال می شود و در نتیجه باعث خروج مایع می شود. این مخازن با سیستم برق شهری کار می کنند. البته بعضی از مدل ها با باتری کار می کنند.

مخزن مایع دستشویی اتوماتیک را از پلی اتیلن یا استیل درخشان می سازند. درب برخی از مدل ها دارای قابليتی است که می تواند قفل شود، تا همه نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. این ویژگی در مکان های بزرگ و شلوغ مفید است.

مهمترین دلایل استفاده از مخزن مایع اتوماتیک

به دلیل اینکه مخزن هوشمند است، نیازی به لمس محفظه نیست، بنابراین بدون کوچکترین تماس، مایع از مخزن خارج می شود. بنابراین، آلودگی ها و میکروب ها از طریق تماس با مخزن جا به جا و منتقل نمی شوند. علاوه بر مکان های تجاری مانند هتل ها، رستوران ها و … در مکان هایی مانند آشپزخانه، حمام و توالت نیز می توان از مخازن اتوماتیک استفاده کرد.

اما ویژگی مهم این دستگاه، این است که از هدر رفتن مایع دستشویی جلوگیری می کند. همچنین آب و مایع، در مخزن مایع دستشویی اتوماتیک، نسبت 6 به 1 دارد. این در حالی است که در مایع‌ ریز های دستی، نسبتی برابر با 12 به 1 دارد. این مقایسه، نشان دهنده ی این است که محصولات اتوماتیک باعث صرفه جویی بیشتر می شوند، در نتیجه هر چه مایع کمتر مصرف شود، هزینه های غیر ضروری نیز کمتر می شوند.

مخزن مایع دستشویی اتوماتیک چگونه عمل می کند ؟

مخازن مایع ریز هوشمند، به گونه ای ساخته شده اند که می توان برخی موارد را تنظیم کرد. به عنوان مثال، می توانید مقدار مایع دستشویی، برای خارج شدن از مخزن را تعیین کنید. این کار باعث جلوگیری از هدر رفتن مایع تمیز کننده می شود. برخی از مدل های دیگر، توانایی خروج مایع از مخزن را به صورت کف یا فوم دارند و این، یکی دیگر از عوامل صرفه جویی در مایع است.

نمونه از یک مخزن مایع یا همان مایع ریز اتوماتیک

این محصول، به گونه ی شیک و زیبایی طراحی شده است و دکوراسیون هر محیطی از جمله سرویس بهداشتی را خاص تر می کند. مخازن ساخته شده از استیل، معمولاً از جذابیت بیشتری نسبت به مدلهای پلاستیکی برخوردار هستند.

مخزن های فوم ساز

همچنین، اگر مخزن مایع دستشویی اتوماتیک شما فوم ساز است، باید مواد شوینده را با آب رقیق کنید، یا از مایع هایی که خود به شکل فوم هستند استفاده کنید. توجه داشته باشید که وقتی باتری کم است، دستگاه از طریق چراغ چشمک زن، شما را مطلع می کند.

همچنین می توانید این روزها، در محیط های عمومی، در این مخازن هوشمند الکل بریزید و از آن برای ضد عفونی کردن دستان خود استفاده کنید.

انواع جدید مخزن مایع دستشویی اتوماتیک و صابون ریز باکیفیت، در مدل های دیواری و هوشمند، در طرح های متنوع و مارک های گوناگون، در لیست زیر موجود است. برخی مدل ها همراه با یک مایع تمیز کننده کوچک به فروش می رسد. بر اساس سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین مخزن مایع دستشویی اتوماتیک را از میان مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید