لیسته

خرید 46 مدل لاک غلط گیر رنگی و ساده جدید و [فانتزی] با قیمت ارزان

لاک غلط گیر ابزاری است که برای پاک کردن غلط هایی که با خودکار روی کاغذ نوشته شده، استفاده می شود. این ابزار سالیان سال است که در بین دانش آموزان و دانشجویانی که با خودکار کار می کنند، استفاده می شود. پیشنهاد می کنیم چند نکته ساده را در رابطه با خرید غلط گیر به خاطر داشته باشید.

لاک غلط گیر چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

لاک غلط گیر ابزاری است که می تواند برای پاک کردن خطاهای نوشتاری که با خودکار روی سطح کاغذ وجود دارند، استفاده شود. قبل از اختراع این وسیله ، افرادی که از خودکار استفاده می کردند، باید با دقت مطالب را می نوشتند، زیرا در صورت غلط نوشتن، لاک غلط گیر وجود نداشت تا اشتباه را محو کنند. تنها وسیله، پاک کن مخصوص جوهر خودکار بود. که اصلا وسیله ی خوب و مفیدی نبود، زیرا ماده ی سنگی نرمی داخل پاک کن بود، که در صورت استفاده از آن، کاغذ ساییده و پاره می شد. به همین دلیل وسیله ی خوب و رضایت بخشی برای افراد نبود.

لاک غلط گیر فانتزی و جدید

در اواسط قرن بیستم میلادی، اولین لاک غلط گیر توسط بتی نسمیت گراهام اختراع شد. بتی نسمیت گراهام کارمند بانک در دالاس بود و کار او تایپ کردن بود. او از شغلش بسیار راضی بود و درآمد بالایی داشت. تنها مشکلی که بتی در کارش داشت، تصحیح اشتباهات تایپی بود. ایده ساخت لاک ، به این دلیل به ذهنش خطور کرد که دیده بود هنرمندان در صورت اشتباه در نقاشی، روی اشتباه خود رنگ روغن میمالند.

در همین راستا به فکر ساخت مایعی افتاد، که اشتباهات تایپی را بپوشاند و اصلاح کند. پس از مدتی، کارکنان و همکاران بتی، نام مایعی که او اختراع کرده بود را لاک گذاشتند. لاک ها ، بین ماشین نویس ها محبوبیت زیادی پیدا کرد. که منجر شد کارگاه بتی گسترش پیدا کند، زیرا بانک ها طرفدار این لاک ها شده بودند و از او، این لاک ها را می خریدند.

انواع غلط گیر در بازار کدام است ؟

لاک های پایه حلال و پایه آب انواع مختلف غلط گیر در بازار هستند. این روزها بیشتر در بازار مدل های قلمی این محصول به دلیل سهولت استفاده وجود داشته و محبوبیت فراوانی هم دارد.

یکی از انواع لوازم التحریر که امروزه بسیار متنوع و فراگیر شده است، همین لاک ها است. زیرا این محصول پس از افزایش استفاده از خودکار در نوشتن، برای جلوگیری از خط خطی شدن و تمیز ماندن اهمیت زیادی پیدا کرد. امروزه مدل های متنوعی از لاک غلط گیر وجود دارد، که عبارتند از: مدل نواری، مدل رول کشیدنی، مدل خودکار فشاری و مدل لاک.

نحوه استفاده از لاک غلط گیر قلمی چگونه است ؟

غلط گیر قلمی همانطور که از نامش پیداست، مثل خودکار، قلم یا ماژیک است. پس به غلط گیر ماژیکی نیز معروف است. از این محصول به آسانی می توانید استفاده کنید، حتی کثیف کاری هم ندارد. چندین سال پیش، یک نوع غلط گیر به نام غلط گیر لاکی وجود داشت، که دقیقا مثل لاک ناخن بود و مایع آن به کمک برس لاک، اثر جوهر خودکار روی کاغذ را از بین می برد. این نوع غلط گیر هنوز هم وجود دارد، اما استفاده از آن، مشکلات و کثیف کاری دارد. بعد از مدل لاکی، غلط گیر قلمی تولید شد، که هنگام استفاده دستتان یا دفترتان کثیف نمی شود. غلط گیر قلمی، نوکی فلزی دارد و در کل، مانند یک قلم یا خودکار می باشد، و قطر استانداردی دارد.

از این رو می توان آن را به راحتی در دست گرفت و از آن استفاده کرد. به این صورت که جوهر با یک فشار ملایم، از غلط گیر بیرون می آید و روی اشتباه را می پوشاند. این مایع غلط گیر به گونه ای ساخته شده، که با رسیدن به سطح کاغذ، به سرعت خشک می شود و لایه ای نرم و سفید و نازک روی کاغذ به جا می گذارد، که در صورت تا زدن کاغذ، خرد نمی شود. بعد از استفاده از غلط گیر، به یاد داشته باشید که در غلط گیر را بگذارید، تا جوهر غلط گیر سریع خشک نشود.

در لیست زیر انواع غلط گیر رنگی و ساده فانتزی در مدل های مختلف وجود دارد. برحسب سلیقه می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین نوع غلط گیر را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.