لیسته

خرید 51 مدل بهترین لاک خشک کن خانگی حرفه ای و [باکیفیت] با قیمت ارزان

لاک خشک کن وسیله ای کاربردی در بین خانم ها و دختران جوان برای خشک کردن سریع لاک است. همانطور که می دانید خشک شدن لاک ناخن به طور طبیعی، زمان زیادی می برد. حتی پس از گذشت زمان، ممکن است نتیجه نهایی چندان خوب نباشد. اما به کمک این دستگاه کاربردی، نه تنها می توان سرعت خشک شدن لاک را افزایش داد، بلکه کیفیت نهایی و خروجی کار نیز رضایت بخش می شود. بهتر است برخی نکات مهم و کاربردی را در خرید این دستگاه به خاطر داشته باشید.

دستگاه لاک خشک کن چیست ؟

لاک یکی از مهمترین عناصر، برای زیبایی ناخن است. اما خشک کردن آن مشکل است. به کمک دستگاه لاک خشک کن، لاک به سرعت و به راحتی خشک می شود. به کمک این دستگاه، می توانید لاک ناخن های دست و پارا به راحتی خشک کنید. برخی از این دستگاه ها صفحه نمایش و تایمر نیز دارند.

مهمترین دلایل استفاده از لاک خشک کن چیست ؟

خشک کردن ناخن ها، به طور طبیعی همیشه یک مشکل است، مدت زمان زیادی طول خواهد کشید و ممکن است تمام تلاش های شما به هدر رود. به عنوان مثال، قبل از خشک شدن لاک، ممکن است ناخن های شما به جایی گیر کرده و لاک آسیب ببیند. اما اگر می خواهید چنین اتفاقاتی پیش نیاید، باید از لاک خشک کن استفاده کنید. اکنون، برای درک بهتر اهمیت این دستگاه، بیایید چند نمونه از مزایای آن را ذکر کنیم:

برای خشک کن لاک، زمان خود را هدر نکنید

واضح است که هدف اصلی این دستگاه، خشک کردن لاک در مدت زمان کوتاه است. بنابراین، اولین مزیت استفاده از این دستگاه، کوتاه کردن این روند است. این دستگاه، در کمتر از پنج دقیقه می تواند باعث خشک شدن لاک شما شود. در طی زمان طبیعی، حدود 30 دقیقه طول می کشد.

افرادی که به طور حرفه ای یا در آرایشگاه، کار طراحی ناخن را انجام می دهند، می توانند برای افزایش کارایی خود، از این دستگاه استفاده کنند. با استفاده از این دستگاه، کار مشتری در زمان کوتاهتری تمام می شود. در نتیجه، استفاده از این دستگاه، باعث افزایش درآمد آنها می شود.

به کمک دستگاه لاک خشک کن UV می توانید لایه های سخت ناخن، از جمله شلاک به آسانی خشک می شوند.

برخی از افراد برای زیباتر شدن ناخن های خود، از چند لایه استفاده می کنند. به کمک این دستگاه، هر لایه سریعتر خشک می شود و علاوه بر این، باعث می شود کیفیت کار مطلوب باشد.

وقتی از لامپ ناخن LED، برای خشک شدن بهتر ناخن های خود استفاده کنید، دیگر مثل زمانی که ناخن هایتان به طور طبیعی خشک میشد و ممکن بود لکه ای روی ناخن شما بیفتد، نیست. پس در نتیجه، ناخن های شما بدون برخورد به هر چیزی و تماس با اشیا، در سریعترین زمان ممکن خشک می شوند.

دیگر نیازی به رفتن به آرایشگاه ندارید

بسیاری از افرادی که نمی خواهند هزینه آرایشگاه را بپردازند، ترجیح می دهند کار را، خودشان در خانه انجام دهند. آنها تمام مراحل را در خانه، با خرید و با کمک یک لاک خشک کن، انجام می دهند. قابل حمل بودن و صرفه جویی در هزینه، از مزایای مهم این دستگاه به شمار می آید.

آخریت مزیتی که باید مورد توجه قرار گیرد، قابلیت باطری قابل شارژ است، که یکی از مهم ‌ترین ویژگی ‌های این دستگاه است. اما از میان تمام مدل های این دستگاه که برای مصارف خانگی مناسب هستند، می توانید از مدل های های گرم یا سرد استفاده کنید.

بهترین مارک های لاک خشک کن در بازار

مارک های خوب لاک خشک کن عبارتند از: سان، استیگما، تاچ بیوتی، گلدن رز، فلورما، کنوود، هیدرودرم، هرلیج، یو وان و آنجل. که محصولات باکیفیتی را از این برندها در بازار مشاهده می کنیم.

انواع دستگاه لاک خشک کن حرفه ای و خانگی انگشتی، در مدل ها و برند های گوناگونی، با قیمت مناسب در لیست زیر موجود است. بسته به نیاز خود، می توانید بهترین مدل را از بین گزینه های پرفروش زیر انتخاب و تهیه نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.