لیسته

خرید 49 مدل قویترین لامپ هدلایت خودرو [زنون] حرفه ای و ارزان قیمت

لامپ هدلایت خودرو یک وسیله جانبی برای زیباتر کردن چراغ های ماشین است. چراغ های نصب شده در جلو خودرو، استاندارد مناسبی دارند، اما گاهی صاحبان خودرو دنبال زیباکردن خودروی خود هستند یا از چراغ های فابریک ماشین خود، رضایت کامل ندارند، در این صورت چراغ هایی را روی خودرو نصب می کنند، که به این چراغ ها لامپ هدلایت خودرو می گویند. برای خرید لامپ هدلایت خودرو یا همان زنون، باید چند نکته ی مهم را در نظر بگیرید. پس تا آخر مقاله همراه ما باشید، تا این نکات را برای شما توضیح دهیم.

قوی ترین هدلایت لامپ خودرو

انواع هدلایت (زنون) خودرو در بازار کدام است ؟

مدل تک پرتو: در مدل های تک پرتو، از دو هدلایت خودرو استفاده می شود. به دلیل ساختار این چراغ ها به درخواست شرکت، دو عدد لامپ جهت ایجاد نور در شرایط بالا و پایین جاده ای به کار برده شده.

مدل دو پرتو: برای خودروهایی که فقط یک لامپ در چراغ جلوی خود دارند، از لامپ هدلایت خودرو تک پرتو استفاده می شود. یعنی یک لامپ، نور بالا و پایین خودرو را تامین می کند.

در هنگام خرید لامپ هدلایت خودرو به چه مواردی توجه کنیم ؟

اولین نکته ای که در هنگام خرید لامپ هدلایت خودرو باید در نظر بگیرید، نوع آن است. که در این صورت باید در نظر بگیرید که لامپ جلو خودروی مورد نظر تک پرتو است یا دو پرتو. اگر بخش قبلی را مطالعه کنید، اطلاعاتی در این زمینه به دست می آورید. حتما به خاطر داشته باشید که در صورت اشتباه در تشخیص، یا باید محصولی که خریده اید را برگردانید و مدل دیگری بخرید، و یا باید کاسه چراغ خودرو خود را تعویض کنید.

نکته ی دومی که برای انتخاب لامپ هدلایت خودرو باید در نظر بگیرید، نوع لامپ استفاده شده در ساختار محصول است. بهتر است بدانید که می توانید از LED یا لامپ های هالوژن یا HID، در چراغ های هدلایت یا لامپ های زنون استفاده کنید. از میان لامپ هایی که گفتیم، لامپ های ال ای دی، نور بیشتری به ازای هر وات مصرف برق دارند.

روشنایی هدلایت باید چه مقدار باشد ؟

نکته ی مهم بعدی که هنگام خرید لامپ هدلایت خودرو باید در نظر بگیرید، میزان روشنایی لامپ است. همانطور که می دانید لامپ های فابریک نصب شده بر روی خودروها، در نهایت میزان روشنایی 5000 لومنی دارند. از سوی دیگر، یک هدلایت خودرو دارای توان روشنایی متوسط ​​​​15000 لومن است. توجه داشته باشید که هر چه میزان نور لامپی که انتخاب کردید، بیشتر باشد، گران تر است.

مناسب با خودرو شما

نکته ی مهم دیگر که در خرید لامپ هدلایت خودرو باید به آن توجه کنید، تناسب لامپ با مدل خودرو است. برای این منظور اگر میخواهید خرید آنلاین داشته باشید، باید مشخصات محصول را با دقت بخوانید و از قابل استفاده بودن محصول، بر روی خودروی خود از نظر تناسب و یا سازگاری اطمینان حاصل کنید. و اگر چراغ هدلایت خودرو را به صورت حضوری می خرید، حتما به فروشنده مدل خودروی خود را بگویید تا محصول اشتباهی نخرید.

چرا کیفیت و استحکام لامپ هدلایت مهم است ؟

هنگام خرید دقت کنید یک لامپ هدلایت خودرو با کیفیت برای خود بخرید. به یاد داشته باشید، که لامپ شما باید قابلیت نصب ایمن و محکم را داشته باشد، تا در صورت افتادن خودرو در چاله های خیابان، برای لامپ مشکلی به وجود نیاید. نکته ی مهم دیگر که باید در نظر بگیرید، مقدار IP است، که نشانگر مقاومت محصول در برابر آب است. لامپ زنون باید مقاومت بالایی در برابر آب داشته باشد، یا در اصل ضد آب باشد.

همه ی موارد بالا در قیمت لامپ هدلایت خودرو تاثیر گذار است. به یاد داشته باشید که هنگام خرید لامپ، به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید، تا بتوانید محصولی با کیفیت بخرید. بهتر است این را بدانید که در بازه هایی که دمای هوا بالا و پایین می شود، رنگ نور تولیدی لامپ نیز متفاوت می شود. در لیست زیر انواع این لامپ ها برای مدل های مختلف خودرو ایرانی و داخلی وجود دارد. برحسب سلیقه و بودجه مورد نظر ، می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل را بررسی و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.