راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 33 مدل قلاب ماهیگیری حرفه ای [پرفروش] و ارزان قیمت در بازار

این وویس رو گوش کن
5/5 - (2 امتیاز)

قلاب ماهیگیری یکی از اصلی ترین لوازمی است که برای صیادی نیاز دارید. خرید این ابزار نیز مانند هر وسیله دیگری ، نیازمند رعایت برخی نکات مهم است که در ادامه به آن می پردازیم.

قلاب ماهیگیری چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

قلاب ماهیگیری یک ابزار مهم برای ماهیگیری است. قلاب ماهیگیری مناسب به صید ماهی های گوناگون کمک میکند. از زمان قدیم ساخت قلاب در میان مردم رایج بوده و مردم بیشتر ابزار و وسایل برای صید ماهی میساختند. در حال حاضر سازندگان، قلاب ها را در انواع متفاوتی طراحی میکنند و میسازند که انتخاب قلاب مناسب را برای افراد آماتور کمی دشوار می کند. با ما در ادامه همراه باشید.

چگونه یک قلاب ماهیگیری مناسب انتخاب کنیم ؟

قبل از تهیه قلاب ماهیگیری بهتر است به نکات زیرتوجه کنیم:

مهم ترین نکته ای که باید توجه کنیم در خرید قلاب ماهیگیری ، نوع قلاب است. در حال حاضر این گونه قلاب ها به شکل دو شاخه و سه شاخه طراحی می شوند. یعنی بر روی یک پایه دو یا سه قلاب قرار میدهند. انواع قلاب ها شامل : قلاب های ساده ، اوشاوگ، دایره ای ، خودکش ، نسی، با پایه آفست ، تخم مرغی و اختاپوس است.

توجه به جنس قلاب

جنس قلاب یک نکته ی دیگر است که در خرید قلاب ماهی گیری، باید به آن توجه شود . اکثرا جنس قلاب ها از فلز ساخته می شود که معمولا بهتر است از نمونه ضد زنگ استفاده شود زیرا در استفاده طولانی مدت زیر آب دچار خرابی و پوسیدگی نمی شود.

سايز قلاب نکته مهم دیگری است که باید در خرید قلاب ماهی گیری، به خوبی به آن توجه شود. سايز قلاب بايد متناسب با ماهی باشد که قرار است به صید آن بروید. اگر براي صيد ماهي بزرگ ميرويد نميتوانيد از قلاب مخصوص صيد ماهي كوچک استفاده كنيد.

نکات مهمی که نباید در خرید قلاب ماهیگیری فراموش کنیم

قلاب های برنزی بهترين انتخاب براي صيد ماهي در رودخانه است، زیرا با توجه به رنگ بندی، استتار خوبي نسبت به مدل های نيكلی و نقره اي دارد. بنابر این شانس صید و شکار ماهی را دوچندان می کند.

اگر هدف شما از صيد ماهی ، گرفتن و زنده نگه داشتن آن ها است، پيشنهاد ميكنيم از قلاب ماهیگیری با جنس فولاد ضد زنگ استفاده نکنید. به دلیل اینکه اینگونه قلاب ها  به خاطر استفاده بیش از اندازه که وارد قسمت درونی دهان ماهی می شوند، باعث میشود به سختی از دهان ماهی خارج شود که موجب مرگ ماهی میشود. پیشنهاد میکنیم از مدل هایی با جنس فولاد استفاده نکنید تا بتوانید ماهی را سالم و زنده نگه دارید.

در لیست زیر انواع جدید و مدل های مختلف از قلاب ماهی گیری بر حسب جنس و اندازه و وزن وجود دارد. که می توانید بر حسب نیازتان از پرفروش ترین ها ، بهترین مدل قلاب خریداری نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید