خرید 49 مدل قفل کابینت کودک فلزی و مگنتی [مقاوم] با قیمت ارزان

قفل کابینت یکی از ابزارهای ضروری است، برای اینکه از دسترسی کودکان به کابینت جلوگیری شود. این قفل در انواع فلزی و مگنتی در بازار وجود داشته و برای بستن کابینت و درب برای جلوگیری از دسترسی کودکان استفاده می شود. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این وسیله به خاطر داشته باشید.

قفل کابینت چیست؟ چه کاربردی دارد؟

قفل کابینت یکی از ابزارهای ضروری است، برای اینکه از دسترسی کودکان به کابینت جلوگیری شود. در حال حاضر بسیاری از مردم طرفدار آن هستند. همانطور که می دانید، کودکان تمایل دارند در همه جای خانه جستجو کنند، کابینت یک وسیله ی جذاب برای کودکان است. چون انواع و اقسام ظروف شکستنی در کابینت وجود دارد، نیاز به بستن آن بیشتر از بقیه وسایل است، زیرا ظروف شکستنی برای کودکان بسیار خطرناک است. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، نیاز به استفاده از این قفل ها داریم.

قفل کابینت ام دی اف

درخرید قفل کابینت به چه مواردی توجه کنیم ؟

قفل کابینت نصب آسانی دارد. برای نصب آن، فقط باید برچسب پشت آن را جدا کنید و آن را به کابینت بچسبانید. برای خرید قفل باید بعضی نکات را بدانید، که در زیر شرح داده شده است. سعی کنید مدلی بخرید که برای کمد لباس، کابینت، یخچال و فریزر، و … قابل استفاده باشد. زیرا کودک ممکن است سراغ تمام وسایل برود.

یک قفل خوب باید انعطاف پذیری خوبی داشته باشد، تا برای انواع کمد های منحنی نیز قابل استفاده باشد.

قفل کابینت ارزان

نحوه باز و بسته شدن قفل

قفل باید به گونه ای ساخته شده باشد که کودک حتی اگر تلاش کرد، نتواند آن را باز کند. قبل از خرید این ابزار، مدل کابینت خود را در نظر بگیرید، زیرا هر قفل، برای یک مدل ساخته شده است. یعنی کابینت های دوتایی، تکی، مگنتی و دستگیره دار، هر کدام قفل جداگانه ای دارند.

قفل ها معمولا مدل های مختلفی دارند، که عبارتند از: مگنتی، U شکل و نواری. مدل مگنتی یا آهنربایی برای کابینت با دستگیره و بدون دستگیره مناسب است. بهتر است بدانید که این مدل قیمت بیشتری دارد. مدل های U شکل فقط برای کابینت دستگیره دار و دوتایی مناسب است. همچنین، قفل های نواری را می توان برای کمد های دستگیره دار و بدون دستگیره استفاده کرد.

 

در هنگام خرید قفل کابینت چه نکاتی وجود دارد ؟

هنگام خرید قفل، باید کابینت ها را بشمارید تا بتوانید برای همه ی آن ها قفل تهیه کنید. امروزه این قفل ها به صورت بسته های دوتایی و 6 تایی به فروش می رسند. اگر قفل ها را به صورت اینترنتی سفارش دهید، در زمان شما صرفه جویی می شود و مدل های متنوعی را می بینید. در غیر این صورت باید کل بازار را بگردید، تا قفل کابینت پیدا کنید، همچنین اگر خرید آنلاین داشته باشید، هزینه ی خرید آن کمتر می شود.

هنگامی که می خواهید قفل را بچسبانید، ابتدا آن محل را تمیز کنید تا گرد و غبار نداشته باشد، هم چنین اطمینان حاصل کنید که محکم به کابینت چسبیده است.

هنگام انتخاب، تا آنجا که ممکن است، از برند معتبر قفل بخرید. زیرا اگر جنس و کیفیت خوبی نداشته باشد، کارایی لازم را ندارد.

انواع قفل های مختلف برای مدل های فلزی و MDF، در ابعاد مختلف، با جنس خوب و متنوع در لیست زیر، برای شما آورده شده است. بر اساس نیاز، می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل قفل را بررسی، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.