راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 42 مدل قفل آویز ضد سرقت ساده و رمز دار [ایمن] و ارزان قیمت

این وویس رو گوش کن
5/5 - (1 امتیاز)

قفل آویز ، یکی از ابزار های کاربردی و ضروری برای قفل کردن در و امنیت بیشتر آن است. در حال حاضر، انواع گوناگون قفل ها در بازار موجود بوده و یافت می شود. وجود قفل برای امنیت بیشتر، در خانه ها یا مغازه ها امری کاملا مهم است. چند نکته مهم نیز وجود دارد که باید قبل از خرید این ابزار، به آن توجه کنید.

قفل آویز چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

قفل آویز یکی از ابزار های مهم و ضروری برای قفل کردن در است. امروزه، این قفل ها در انواع و مدل های گوناگونی در بازار وجود دارند. استفاده از قفل های آویز از زمان های بسیار قدیم وجود داشته است، و بسیاری از افراد از این قفل ها در نمونه های ساده، برای قفل در خانه ها یا کمدها استفاده می کردند. این قفل، در حال حاضر یکی از پرفروش ترین ابزارهای امنیتی در بازار است. خرید قفل آویز مناسب، مستلزم دانستن برخی نکات جزئی است، که در این مقاله بررسی میکنیم.

در خرید قفل آویز چه مواردی را رعایت کنیم ؟

امروزه شرکت های سازنده، قفل ها را در انواع مختلفی از نظر شکل ظاهر و کاربرد میسازند. خرید یک قفل آویز، دارای یک سری ویژگی های خاص است:

نکته مهم که در هنگام خرید قفل آویز، باید به آن توجه داشت، ابعاد و اندازه قفل است. ابعاد قفل، باید متناسب با مکان مورد نیاز برای استفاده از قفل، انتخاب شود. قفل ها با اندازه های کوچک و بزرگ در بازار وجود دارند. که شما میتوانید بسته به نیاز و حساسیت و امنیت کار، مناسب ترین آن را انتخاب کنید.

جنس بدنه قفل، یکی دیگر از مواردی است که هنگام تهیه قفل آویز، باید مورد توجه قرار گیرد. تولید کنندگان قفل های آویز، آن ها را از فلز هایی مانند آهن، آلومینیوم، فولاد و… تولید میکنند. بهتر است بدانید که جنس بدنه قفل، با قیمت آن ارتباط مستقیم دارد، یعنی هرچه قیمت فلز مورد استفاده در قفل بالاتر باشد، قیمت نهایی قفل بالاتر است.

نحوه باز و بسته شدن قفل

نحوه باز و بسته شدن قفل، موضوع دیگری است که هنگام تهیه قفل، باید به آن دقت شود. امروزه با پیشرفت علم و فناوری، قفل ها تغییراتی کرده و از حالت قدیمی خود به مدل های رمزنگاری، الکترونیکی و اثر انگشتی تغییر یافته اند. البته انواع قدیمی این قفل ها هنوز در بازار وجود دارد که از نظر ایمنی کار، می توان یکی از آنها را انتخاب کرد.

نکات مهم و ضروری در خرید قفل آویز

پایداری و دوام در برابر فشار و کشش، نکته مهم دیگری است که باید در زمان خرید قفل، مورد توجه قرار بگیرد. خرید قفل آویز با کیفیت، از فروشگاه های معتبر و باتجربه توصیه می شود. زیرا این کار باعث میشود خیال شما راحت باشد.

همچنین یک نکته مهم دیگری که هنگام خرید باید به آن توجه کرد، قطر حلقه قفل است. هرچه قطر حلقه مورد استفاده در قفل بیشتر باشد، امنیت آن در هنگام برش حلقه قفل نیز بیشتر خواهد بود. توصیه می شود هنگام خرید قفل، مدلی را انتخاب کنید که جنس حلقه از فولاد سخت با آبکاری ترکیبی باشد.

امروزه قفل های موجود در بازار، قیمت های متفاوتی دارند، بنابراین شما باید با توجه به بودجه و امنیت محیط مورد نظر، یکی از آنها را خریداری کنید. در زیر لیست زیر انواع این قفل ها وجود دارد.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید