راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 46 مدل بهترین فلاش تانک توکار و روکار [باکیفیت] و ارزان قیمت

این وویس رو گوش کن
5/5 - (3 امتیاز)

فلاش تانک يك وسيله ضروری و بهداشتی است كه براي تميزی و نظافت سرويس بهداشتی استفاده می شود. این وسیله کاربردی در بسیاری از سرویس های بهداشتی وجود دارد. در هنگام خرید اين محصول بايد به نكاتي توجه شود که در ادامه به آن می پردازیم.

فلاش تانک چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

فلاش تانک يك وسيله پر کاربرد و بهداشتی در سرویس بهداشتی در آپارتمان ها و واحد های مسکونی است که کار نظافت و شستشو را بر عهده دارد و به خوبی انجام میدهد. و حالا چند نکته برای خرید این محصول یاد آور می شویم.

چگونه یک فلاش تانک مناسب انتخاب کنیم ؟

در حال حاضر انواع و مدل هاي گوناگوني فلاش تانك موجود است اما قبل از خريد بايد به بعضي نكات و ويزگي ها توجه داشته باشيم.

انتخاب نوع محصول، اولين نكته در خريد فلاش تانك است كه بايد به آن توجه شود. انواع فلاش تانك ها عبارتند از: ساده، اتوماتیک، دو زمانه، آنتی باکتریال و توكار. كه شما بر اساس سليقه و نظرتون ميتوانيد آن را تهيه كنيد.

ابعاد محصول

یک نکته مهم که باید در خريد فلاش تانک به آن توجه شود، ابعاد و اندازه محصول است. این مخزن ها با ابعاد و اندازه های متفاوتی وجود دارد كه ما بايد با در نظر گرفتن اندازه و فضای سرويس بهداشتی مكان مد نظر، گزینه مناسب را انتخاب كنيم.

نکته مهم دیگر در تهیه این محصول که باید مورد توجه قرار بگیرد، حجم مخزن محصول است. که باید با توجه به فشار آب واحد مسکونی و میزان اسفاده شما از آب، تهیه شود.

نکته خیلی مهم که باید به آن دقت شود، جنس ساخت محصول است. معمولا از جنس پلاستیک یا UPVC تهیه می شوند. اگر جنس فلاش تانک خوب و با کیفیت باشد، عمر و دوام آن نیز قطعا بیشتر خواهد بود.

تفاوت مدل های توکار و روکار در چیست ؟

مدل های توکار در داخل دیوار نصب می شوند و تنها یک دکمه روی دیوار قرار می گیرد. یکی از مهمترین مزیت های این مدل و این روش نصب ، صرفه جویی و مدیریت حجم در فضای سرویس بهداشتی است. این گزینه برای سرویس های کوچک توصیه می شود.

مدل های توکار روی دیوار نصب می شوند و به علت اشغال کردن فضای قابل توجهی از توالت چندان پرطرفدار نیستند. اما در صورتی که فضای بزرگی دارید و یا نمی خواهید درگیر تخریب دیوار و کاشی کاری شوید، پیشنهاد می کنیم از این مدل ها استفاده کنید.

نکات مهم و ضروری در خرید فلاش تانک

قابلیت آنتی باکتریال در فلاش تانک، کمک به شرایط بهداشتی و سالم میکند. پس بهتر است محصول مورد نظر این قابلیت را داشته باشد. همچنین در خرید این محصول به نصب آسان محصول دقت داشته باشید، چه محصول به صورت روکار باشد و چه به صورت توکار قابل استفاده باشد.

در هنگام تهیه این محصول به طرح و رنگ آن متناسب با سلیقه و با توجه به سرویس بهداشتی توجه نمایید.

یکی دیگر از موارد مهمی در خرید این وسیله، میزان مصرف آب منزل است که باید به آن توجه شود. پس در هنگام خرید به قابلیت دو زمانه بودن محصول دقت کنید که در مصرف آب صرفه جویی شود. دو زمانه بودن یعنی دارای دو مخزن بزرگ و کوچک است.

حالا میتوانید با توجه به نکات بالا در لیست زیر بهترین فلاش تانک را از میان مدل های مختلف بررسی و انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید