راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 34 مدل دستگاه فر کننده مو مردانه و زنانه [پرفروش] و ارزان قیمت

این وویس رو گوش کن
4/5 - (4 امتیاز)

فر کننده مو وسیله ای مخصوص بانوان است، جهت فرکردن مو ها برای افزایش زیبایی از این دستگاه استفاده میکنند. این دستگاه با سشوار متفاوت است و تنهاکاربرد آن فر کردن موها است.

فر کننده مو چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

فر کننده مو وسیله ایست برای زیبایی بیشتر بانوان ساخته شده، جهت فرکردن مو ها بانوان از این دستگاه استفاده میکنند. این دستگاه با سشوار متفاوت است و تنهاکاربرد آن فر کردن موها است. این روزها وجود بسیار زیادی از انواع مدل های مختلف فرکننده ها در بازار، درهنگام خرید باعث سردرگمی خریداران میشود. پس ما نکات و ویژگی هایی را یاد آور میشویم که راحت تر بتوانید انتخاب و خریداری کنید.

چگونه یک فر کننده مو مناسب انتخاب کنیم ؟

شرکت های گوناگونی امروزه انواع مختلف دستگاه هایی با قابلیت های متنوع و فراوان میسازند. پس برای انتخاب و خرید دستگاه فرکننده باید نکات و ویژگی هایی را بدانید. این نکات و ویژگی ها عبارتند از:

اولین نکته در خرید دستگاه فر کننده که باید مورد توجه قرار بگیرد، جنس بدنه یا روکش دستگاه است. جنس بدنه دستگاه فر کننده مو از مواد فلزی یا سرامیکی همراه با تورمالین یا ابریشم و تیتانیوم ساخته شده. بهتر است بدانید دستگاه هایی با جنس سرامیک بهتر از از جنس های دیگر است و آمار فروش جنس سرامیک از بقیه موارد بیشتر است، به دلیل اینکه دستگاه فر کننده با جنس سرامیک به خاطر وجود تورمالین یا پوشش دهنده های دیگر از وز شدم مو ها جلوگیری میکند.

انواع مختلف این دستگاه

امروزه انواع فر کننده های مختلفی در مدل های متفاوت در بازار وجود دارد. دستگاه فر کننده مو به صورت تک کار با یک سر و چند کاره با بهره گیری از چند سری وجود دارد. که انتخاب و تهیه فر کننده به نظر و سلیقه شما بستگی دارد. فر کننده مخروطی، موپیچ، فر کننده برقی و بیگودی  انواع مدل های دستگاه فر کننده هستند.

نکته مهم در خرید دستگاه فر کننده مو که باید مورد توجه قرار بگیرد، برخورداری از امکان تنظیم درجه است. در هنگام استفاده از دستگاه برای موهای ضخیم و پر پشت، باید درجه حرارت زیاد باشد و هنگام استفاده از دستگاه برای موهای نازک، درجه حرارت دستگاه باید کمتر باشد تا مو آسیب نبیند پس درجه حرارت بسیار کاربردی است در خرید دستگاه به این نکته حتما دقت فرمایید.

نکات مهم و ضروری در خرید فر کننده مو

نکته خیلی مهم در خرید دستگاه که باید مورد توجه قرار بگیرد، خاموش شدن دستگاه به صورت اتوماتیک است که باعث میشود امنیت دستگاه بالا برود. این قابلیت باعث می شود که، اگر دستگاه مدت زیادی روشن بود و از آن استفاده نمیشد، به صورت خودکار خاموش شده و از خطراتی چون آتش سوزی جلوگیری کند.

نکته مهم که باید به آن توجه شود وجود آیونیک در قسمت سطح روکش دستگاه فرکننده مو است که از وز شدن مو ها جلوگیری میکند و به مو ها آسیب نمیرساند. و باعث درخشان شدن و خوش حالت بودن موها میشود.

مارک ها و برند های با کیفیت و خوب دستگاه فر کننده مو عبارتند از: فرکننده مو بابلیس ، پرنسلی ، مک استایلر ، پروویو ، پریتک ، پرومکس ، جانسون ، رمینگتون ، مکس و جیمی

قیمت دستگاه فرکننده مو به موارد ذکر شده بالا بستگی دارد که هم با قیمت مناسب هم با قیمت بالا در بازار وجود دارد. انواع و مدل های مختلف دستگاه فر کننده در لیست زیر موجود است که بر اساس سلیقه و نیاز و بودجه مورد نظر میتوانید بهترین مدل را تهیه نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید