لیسته

خرید 48 مدل عینک دوچرخه سواری مردانه و زنانه [حرفه ای] با قیمت ارزان

عینک دوچرخه سواری یکی از ملزومات این رشته محبوب است که اکثر دوچرخه سواران در مسابقات حرفه ای از آن استفاده می کنند اینکه شما دوچرخه سوار حرفه ای هستید یا مبتدی مهم نیست، اینکه شما اهمیت استفاده از یک عینک دوچرخه سواری با کیفیت و کاملا استاندارد را بدانید، مهم است. پس حتما سعی کنید یک عینک با کیفیت و استاندارد بخرید. امروزه عینک های دوچرخه سواری انواع زیادی دارند و بسیار متنوع هستند. شما باید یک عینک مناسب انتخاب کنید که هنگام استفاده از دوچرخه از چشم شما محافظت کند. تا آخر این مقاله با لیسته همراه باشید تا شما را برای خرید یک عینک استاندار و خوب راهنمایی کنیم.

نکات مهم هنگام خرید عینک دوچرخه سواری

اولین نکته ای که در خرید عینک دوچرخه سواری باید در نظر بگیرید، وزن و سایز عینک است. عینک ها باید به گونه ای ساخته شده باشند که کمترین فشار را به صورت، چشم و همچنین قوز بینی وارد کنند. سایز عینک را به گونه ای انتخاب کنید که متناسب با صورت شما باشد و مدام روی صورتتان تکان نخورد.

عینک دوچرخه سواری چند لنز

جنس و فریم عینک، نکته ی مهم دیگری است که هنگام خرید باید در نظر بگیرید. امروزه انواع و اقسام فریم ها با شکل های متنوع در بازار وجود دارند، که شما به عنوان یک دوچرخه سوار می توانید بهترین آن را انتخاب کنید. بهتر است بدانید که برخی از عینک ها قابلیت تغییر قاب یا فریم اطراف خود را دارند.

دوچرخه سواری، در محیط های باز انجام می شود، به همین دلیل شرایط آب و هوایی متغیر است. بهتر است عینک های مجهز به شیشه های UV، پلاریزه و همچنین لنزهای فتوکروماتیک باشند، تا مانع از ورود اشعه های مضر خورشید شود و همه چیز را شفاف ببینید.

توجه به رنگ شیشه عینک

رنگ شیشه عینک شما، در واقع همان رنگ تمام اشیاء و موجودات زنده در مسیر شماست. امروزه تمامی عینک های اسپرت، شیشه های رنگی دارند، که شما می توانید بر اساس سلیقه و نظر خود، یکی از آنها را خریداری کنید. هنگام خرید عینک به یاد داشته باشید که جنس لنز عینک را در نظر بگیرید، که می خواهید شیشه ای باشد یا پلاستیکی.

استفاده از عینک ، فقط برای جلوگیری از ورود نور خورشید به چشمتان نیست، بلکه چشم را از باد و همچنین گرد و غبار در جاده ها و مسیرها محافظت می کند. پس بهتر است عینکی بخرید که به درستی کل دور چشم و نواحی اطراف چشم را بپوشاند. عینک ضد آب، یعنی در واقع مدلی که باید آب گریز باشد، که بتوانید در شرایط بارانی به راحتی دوچرخه سواری کنید.

بهترین مارک های عینک دوچرخه سواری در بازار

عینک دوچرخه سواری اوکلی ، شیمانو ، جاینت ، جولبو ، اسکات ، اوکی ، الپینا ، ترنیکس ، ترکام ، دایزی ، دانهیل ، وایب و یووکس از مارک های محبوب و پرطرفدار بازار هستند که پیشنهاد می کنیم انتخاب و خرید خود را از میان این مارک ها انجام دهید.

قیمت عینک دوچرخه سواری، بر اساس برند و کیفیت آن مشخص می شود. مهم این است که بدانید چه عینکی با چه ویژگی می خواهید، تا مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. در لیست زیر انواع این عینک ها در طرح ها و مدل های مختلف وجود دارد. برحسب سلیقه و نیاز می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل عینک را بررسی، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.