لیسته

خرید 49 مدل بهترین صندلی کانتر چوبی و فلزی [شیک و مدرن] با قیمت ارزان

صندلی کانتر این روزها یکی از اجزای مهم خانه و آشپزخانه است. تا چند سال پیش، صندلی کانتر، جزو وسایل آشپزخانه یا میز تبلیغات محسوب نمی شد و بیشتر از صندلی های پلاستیکی استفاده می شد. اما اکنون در بسیاری از خانه ها موجود است و حتی می توان گفت یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه است.

این موضوع به دلیل تغییراتی که در دکوراسیون منازل ایجاد شد، بیشتر نمود پیدا کرد و اکنون صندلی اپن یکی از وسایل پر اهمیت در دکوراسیون است. بر این اساس تصمیم گرفتیم نکاتی را در مورد خرید این صندلی یاد آور شویم.

صندلی کانتر چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

صندلی کانتر ، صندلی با پایه های بلند است که در کنار اپن قرار می دهند، و از کانتر اپن به عنوان میز نهارخوری استفاده می کنند. بسیاری از خانواده ها که کم بود فضا دارند، می توانند از اپن به عنوان میز نهارخوری استفاده کنند. برای خرید این صندلی باید نکاتی را مد نظر بگیرید، که در این مقاله به آنها می پردازیم.

سایر کاربردهای این صندلی

البته باید به این نکته توجه داشته باشید، که فقط برای زیبایی دکوراسیون آن را تهیه نمی کنیم. از کاربردهای مهم آن نباید غافل شد. به عنوان مثال، گاهی می توانید از این صندلی در آشپزخانه برای پذیرایی از نزدیک ترین میهمانان خود استفاده کنید، یا حتی فرزندانتان می توانند تکالیف خود را روی اپن انجام دهند.

خرید صندلی اپن

در خرید صندلی کانتر مناسب چه مواردی را رعایت کنیم ؟

ارتفاع این صندلی از کف تا نشیمن گاه است. بنابراین، برای ارتفاع باید فاصله از کف تا نشیمن گاه اندازه گیری شود. سپس برای به دست آوردن مناسب ترین ارتفاع، باید آن را 20 تا 30 سانتی متر از آن کم کنید.

نوع صندلی کانتر اهمیت زیادی دارد. برخی از مدل ها به این صورت هستند که می شود ارتفاع را در آن ها تغییر داد. همچنین مدل هایی وجود دارد که حالت چرخشی دارند. به این ترتیب می توانند روی صندلی بیشتر محیط را کنترل کنند و به همه جا دید داشته باشند. برخی از مدل ها نیز دارای پشتی بلند و محکم است، تا بتوانید هنگام نشستن راحت تر باشید. همچنین مدل هایی وجود دارند که دارای جا پا هستند و می توانید پاهایتان را روی آن بگذارید. مدل های تاشو نیز برای استفاده در آشپزخانه های کوچک مفید هستند.

هنگام خرید صندلی کانتر، به احتمال زیاد بیش تر از یک صندلی می خرید. بنابراین قبل از خرید، به نحوه ی چیدمان صندلی ها توجه کنید. لازم است بین هر دو صندلی، فاصله حدود 15 سانتی متر باشد. بهتر است مدل هایی بخرید که دسته دار باشد. در آخر، بسته به فضای موجود و فاصله بین صندلی ها، می توانید بفهمید که چند صندلی بخرید.

ایده های جالب صندلی کانتر و اپن

 

نکات مهم در هنگام خرید صندلی کانتر

هنگام خرید صندلی کانتر، باید روی آن بنشینید تا ببینید که آیا از کیفیت خوبی برخوردار است. نکته ی مهم دیگر اینکه آیا می توانید نشیمن گاه را برای شستشو جدا کنید یا خیر! به خصوص اگر از پارچه ساخته شده باشد، باید قابلیت شست و شو داشته باشد. به مقاومت صندلی و نشیمن گاه نیز توجه داشته باشید، تا مطمئن شوید در برابر وزن های مختلف، مستحکم است.

هنگام خرید این نوع صندلی ها، به سبک و رنگ آن توجه داشته باشید. این دو عامل باید از هر لحاظ با آشپزخانه ی شما هماهنگ باشد. البته ممکن است بعضی از افراد ترجیح دهند از رنگ های متضاد در دکوراسیون خود استفاده کنند.

صندلی کانتر از چوب، فلز، پلاستیک، چرم و استیل ساخته شده است. استیل استحکام خوبی دارد، اما مدل های پلاستیکی، تنوع رنگی بیشتری دارند. از طرف دیگر، چرم باعث راحتی شما در هنگام نشستن می شود. از مدل های چوبی نیز در آشپزخانه هایی که دکوراسیون کلاسیک دارند، استفاده می شود.

انواع مدل های جدید و متنوع مدرن و کلاسیک صندلی کانتر، از جنس چوب، فلز و پلاستیک، در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین و زیبا ترین صندلی کانتر را از میان مدل های زیر انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.