راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 39 مدل بهترین مارک شیردوش برقی باکیفیت، [پرفروش] و ارزان قیمت

5/5 - (1 امتیاز)

شیردوش برقی، وسیله ای است که به مادران اجازه می دهد مقدار مشخصی از شیر کودک خود را، در ظروفی برای مصرف روزانه ذخیره کنند تا در صورت نیاز، شیر را به کودک بدهند. البته شیردوش دو مدل دارد: دستی، برقی. که بعضی افراد ترجیح می دهند از مدل های دستی استفاده کنند. در صورتی که قصد تهیه این وسیله کاربردی را دارید، پیشنهاد میکنیم برخی نکات مهم و ضروری را در رابطه با این محصول به خاطر داشته باشید.

شیردوش چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

با کمک شیردوش برقی، مادران می توانند شیر خود را برای تغذیه ی کودک تهیه کنند و بنابراین نیازهای کودک را برآورده کنند. همچنین، استفاده از این دستگاه برای مادران هیچگونه عوارضی ندارد.

همانطور که میدانید، بهترین و کاملترین غذا برای کودک، شیر مادر است. مواد موجود در شیر مادر، دارای تمام ویتامین های لازم برای رشد کودک است، به طوری که کودک می تواند بدون نیاز به سایر مواد مغذی، به خوبی رشد کند. پس وجود ابزاری مانند شیردوش در خانه ای که در آن نوزاد وجود دارد، ضروریست !

اکنون شرایط به گونه ای است که بسیاری از مادران در بیرون از خانه کار می کنند، و وقت زیادی ندارند در خانه بمانند و به فرزندان خود شیر دهند. یا بعضی دیگر از مادران، به دلیل درد سینه، مجبور هستند شیر کودک خود را با کمک شیردوش تهیه کنند و به کودک بدهند.

بعضی اوقات مادران به دلیل مشکلات موجود، برای تغذیه ی کودک خود از شیردوش برقی استفاده می کنند. در ادامه می خواهیم نکات مهم در مورد خرید این دستگاه را بیان کنیم.

در خرید شیردوش برقی چه مواردی را رعایت کنیم ؟

اولین نکته، این است که بدانید کدام نوع دستگاه برای شما بهتر است. اگر قیمت این دستگاه برای شما مهم است، قطعاً خرید مدل های دستی، نسبت به مدل های برقی، برای شما در اولویت است. اما اگر کارایی خوبی می خواهید، بهتر است شیردوش برقی تهیه کنید.

شیر دوش در دو مدل وجود دارد. شیردوش دستی، یکی از انواع پرکاربرد این دستگاه در گذشته است. مدل های برقی، اکنون کارایی بیشتری نسبت به مدل های دستی دارند و بیشتر از آن ها استفاده می شود. هنگام خرید این دستگاه باید به برخی از موارد توجه داشته باشید، تا بتوانید خرید بهتری را انجام دهید.

جنس بطری، مورد مهمی است که باید در هنگام خرید به آن توجه شود. بطری، ظرفی است که شیر مادر در آن ذخیره می شود. باید توجه داشته باشید که مواد استفاده شده در این بطری، نباید حاوی مواد شیمیایی مضر باشد، و بهتر است هیچ رنگ صنعتی در آن استفاده نشده باشد. بیشتر بطری های شیردوش، از پلاستیک، شیشه یا پلی کربنات ساخته شده اند.

اگر مدت طولانی در خانه نیستید، باید به وزن شیردوش برقی دقت کنید. زیرا نمی توانید دستگاه را به راحتی با خود حمل کنید، و در جابجایی آن مشکل خواهید داشت.

طراحی بعضی از مدل های این دستگاه به گونه ای است که امکان مکش شیر به طور همزمان، از هر دو سینه وجود دارد. به این ترتیب، می توانید شیر بیشتری را در زمان کمتری جمع کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

نمونه از یک دستگاه شیردوش برقی

 

نکات مهم و ضروری در مورد خرید شیردوش برقی

سری شیردوش باید متناسب با اندازه سینه باشد. این مورد فوق العاده مهم است. زیرا در غیر این صورت، مادر در شیردوشی مشکل خواهد داشت و به راحتی نمی تواند این کار را انجام دهد.

ویژگی های تنظیم شیردوش برقی نیز از دیگر مواردی است که هنگام خرید، باید به آن توجه کنید. مواردی مانند تنظیم میزان و شدت مکش، و همچنین سرعت این کار، در بعضی از شیردوش های دستی هم وجود دارد.

همه این ها با توجه به تحمل و صبر مادر تنظیم می شوند. بنابراین، همیشه تأکید بر استفاده از محصولی است که می توانید در آن، شرایط را با توجه به شرایط خود، تنظیم کنید.

پرفروش ترین مارک های شیردوش در بازار

مارک های محبوب و پرطرفدار شیردوش های برقی عبارتند از: اونت، مدلا، وکتو، چیکو، اسپکترا، شرلی، بریسک، بیدور، پرفکت و تامی تیپی، که محصولات با کیفیتی را تولید می کنند. پیشنهاد میکنیم انتخاب خود را از بین این برندهای محبوب و شناخته شده انجام دهید.

انواع شیردوش جدید و باکیفیت در مدل ها و مارک های گوناگون، در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه و بودجه ی مد نظر، می توانید بهترین شیر دوش را از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید