خرید 49 مدل سوت نجات غریق چندکاره و حرفه ای [پرفروش] با قیمت ارزان

سوت نجات غریق ، یکی از وسایل ضروری برای کمک گرفتن یا انتقال اطلاعات در زمان کم است. شاید فکر کنید این سوت ها تنها در استخرها و توسط ناجیان غریق استفاده می شود اما کاربرد آن تنها این نیست. این سوت برای کارهایی مانند سفر گروهی، شنا، اسکی، کوهنوردی، قایق سواری، ماهیگیری و … بسیار پرکاربرد است. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این وسیله کاربردی به خاطر داشته باشید.

سوت نجات غریق چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

سوت نجات غریق، یکی از وسایل ضروری برای کمک گرفتن یا انتقال اطلاعات در زمان کم است. این سوت برای کارهایی مانند شنا ، اسکی، کوهنوردی، قایق سواری، ماهیگیری و … بسیار پرکاربرد است. امروزه ابزار و لوازم ایمنی متنوع و زیادی وجود دارد، که سوت نجات یکی از آن هاست.

با استفاده از سوت، فرد می تواند به راحتی از دیگران کمک بخواهد یا در صورت بروز مشکل به آن ها اطلاع دهد. به عنوان مثال، افراد در یک گروه به سادگی منظور سوت سرگروه را می فهمند، که چه پیامی را به آن ها انتقال می دهد.

استفاده از سوت نجات بسیار ساده است، برای ایجاد صدا فقط باید نفس خود را در آن بدمید. امروزه سوت های نجات بسیار متنوعی در بازار وجود دارد، به همین دلیل انتخاب را سخت می کند. به همین منظور در این مقاله می خواهیم نکات و ویژگی های مورد نیاز برای خرید سوت را بررسی کنیم.

سوت نجات حرفه ای

در خرید سوت نجات غریق به چه مواردی توجه کنیم ؟

هنگام خرید سوت ابتدا باید هدف را تعیین کنید، یعنی برای چه کاری و چه مکانی سوت را می خواهید استفاده کنید، سپس مشخص کنید که صدای سوت تا چه مسافتی برود و شنیده شود. میزان برد صدای سوت، در هزینه ی خرید آن موثر است. امروزه سوت های جدیدی تولید شده که قابلیت تقویت دارند و می توانند صدا را چند برابر کنند.

هنگام خرید، بهتر است از نمونه هایی استفاده کنید که بند گردنی و حلقه آویز دارند، زیرا احتمال گم شدن نمونه هایی که بند گردنی ندارند، بسیار زیاد است.

خرید سوت ضد آب

برخی از نمونه‌ های سوت‌ های نجات‌ دهنده، وقتی خیس می شوند، غیرقابل استفاده می‌ شوند. بنابر این توصیه می شود در هنگام خرید به این نکته توجه کنید.

سوت ها جنس های پلاستیکی و فلزی دارند، البته بهتر است بدانید که جنس فلزی، دوام و ماندگاری بیشتری دارد.

نکات مهم و ضروری در خرید سوت نجات

با توجه به اینکه سوت همیشه باید همراه فرد باشد، تا حد امکان سعی کنید هنگام خرید مدل های کم وزن انتخاب کنید. معمولاً از سوت نجات در فضای باز استفاده می شود، بنابراین بهتر است دارای برخی از لوازم جانبی باشد که عبارتند از: قطب نما، ذره بین، چراغ قوه، قبله نما و… . در این صورت پر کاربرد تر می شود و چون همیشه همراهتان است برای شما بهتر است.

نمونه هایی از سوت ها بدون گوی هستند، این مدل ها برای استفاده در فضای باز بسیار عالی است، چون وقتی هوا سرد است، به دلیل نبود توپ اصلا یخ نمی زنند و کارایی خود را از دست نمی دهند. البته نمونه ای از سوت ها وجود دارد که دارای ایرادی است، که آن این است، که هنگام استفاده در هوای سرد به لب های فرد می چسبد، که می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. به همین دلیل چنین سوت هایی برای خرید مناسب نیستند.

یک سوت نجات خوب، باید مقاومت بالا و جنس نشکن داشته باشد. زیرا اگر به هر دلیلی روی زمین بیفتد یا اجسام دیگری روی آن قرار گیرد، به سرعت نشکند.

در ادامه لیستی از سوت های نجات غریق با کیفیت و ارزان قیمت در مدل ها و رنگ های مختلف آورده شده است. بر اساس سلیقه و نیاز خود می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین سوت غریق نجات را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.