لیسته

خرید 40 مدل بهترین سنگ پا برقی ایرانی و خارجی [پرفروش] با قیمت ارزان

سنگ پا ، جزء جدانشدنی در حمام، برای ما ایرانی ها است، که در گذشته از مدل های سنتی آن استفاده می کردند و امروزه از مدل های جدیدتر و کاربردی تر استفاده می کنند. سنگ پا برقی، قابل شارژ است. کافی است نرمی یا زبری پوست پای خود را در نظر بگیرید، سپس سنگ مورد نیاز خود را بخرید و در قسمت جلوی دستگاه بگذارید.

برای اینکه سلول های مرده پا که به صورت پوسته پوسته هستند، از بین بروند و پوست پا احیا شود، باید از سنگ پا استفاده کنید. برای خرید سنگ پا برقی باید یکسری نکات ضروری را در نظر بگیرید، به همین دلیل توصیه می کنیم تا آخر مقاله همراه ما باشید، تا نکات مفیدی را یاد بگیرید.

در هنگام خرید سنگ پا برقی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

اولین نکته ای که هنگام خرید سنگ پا برقی باید در نظر بگیرید، تنوع سری دستگاه است. سپس باید دقت کنید که جنس سری کیفیت خوبی داشته باشد. بهتر است که سری دستگاه غلتان باشد. همچنین هنگام خرید سری دستگاه، ابتدا باید نرمی و زبری پوست را در نظر بگیرید، سپس جنس سری را انتخاب کنید. اگر دستگاه شما سری های زیادی داشته باشد، برای همه دوستان و خانواده شما قابل استفاده است، به این ترتیب اصول بهداشتی رعایت می شود.

سنگ پا برقی

راحتی استفاده

نکته دومی که هنگام خرید سنگ پا باید در نظر بگیرید، این است که دستگاه نحوه ی استفاده ی آسانی داشته باشد. زیرا حتی اگر بهترین این دستگاه ها را هم انتخاب کنید، باز هم باید به صورت دستی از آن استفاده کنید.
بنابراین، بهتر است دستگاه هایی را بخرید که به راحتی می توانید حتی در نقاط کم دسترس پاهای خود، از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال، انگشتان پا قابلیت دسترسی کمی دارند. پیشنهاد ما به شما قبل از خرید دستگاه، این است که سنگ پا را در دست بگیرید، تا مطمئن شوید که طراحی خوش دستی دارد. اگر خرید اینترنتی دارید، حتما نظرات سایر خریداران را قبل از خرید بخوانید. بهتر است بدانید دستگاهی خوب است، که ابعاد کوچک و وزن کمی داشته باشد.

چرا ویژگی ضد آب بودن دستگاه مهم است ؟

نکته ی مهم بعدی، که در هنگام خرید سنگ پا باید در نظر بگیرید، ضد آب بودن یا نبودن دستگاه است. خرید مدل ضد آب، به نظر شما بستگی دارد؛ اگر دوست دارید پوست پای خود را در محیط های مرطوب مثل حمام یا کنار استخر و حتی زیر آب صاف کنید، بهتر است از مدل های ضد آب انتخاب کنید. با این حال، در نظر داشته باشید که خروجی کار با این نوع ابزار، در شرایط خشک، عملکرد بسیار بهتری دارد.

نکته ی مهم بعدی، که در هنگام خرید سنگ پا باید در نظر بگیرید، محفظه دار بودن یا نبودن دستگاه است. در این زمینه باید بدانید که دستگاه های بدون محفظه، پوست کنده شده از کف پا را بیرون می ریزند، که این کار باعث کثیف شدن محیط می شود.
پس مدل محفظه دار بهتر است، زیرا پوست های کنده شده را درون محفظه نگه می دارد و باعث کثیف شدن محیط نمی شود. بهتر است این نکته را هم بدانید که به دلیل داشتن ظرف و پر شدن آن، مدت کمتری می توان از دستگاه استفاده کرد.

میزان نگهداری شارژ سنگ پا برقی

در هنگام خرید سنگ پا، به میزان نگهداری شارژ آن توجه فرمایید. در این راستا، به این نکته هم باید توجه داشت که چقدر طول می کشد تا دستگاه شما به طور کامل شارژ شود. و با هر بار شارژ کامل دستگاه، چه مدت برای شما کار می کند.

سنگ پا برقی پاناسونیک ، aeg ، find back ، رمینگتون ، متیو ، هومدیکس ، فیلیپس ، شول ، velvet ، وی جی آر و براون از مارک های قوی و باکیفیت بازار هستند که پیشنهاد می کنیم انتخاب و خرید خود را از میان این برندها انجام دهید. در لیست زیر نمونه ای از این محصولات وجود دارد.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.