راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 20 مدل پرفروش ترین سمپاش شارژی ، دستی و پشتی [باکیفیت] و ارزان قیمت

5/5 - (1 امتیاز)

سمپاش وسیله ای ضروری برای نگهداری گل و گیاه در گلخانه است. به این ترتیب، می توان بیماری های گیاهی را از بین برد. این دستگاه معمولاً در همه مدل ها ساخته می شود. بنابراین، ابتدا نیازهای خود را در نظر بگیرید که در چه موردی، سمپاش را مورد استفاده قرار دهید و سپس، بهترین مدل ها را طبق نظر  و مکان مورد استفاده بخرید.

سم پاش چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

اگر یک باغبان هستید و یک باغ بزرگ یا یک باغ کوچک دارید، وظیفه شما مراقبت از گل و گیاهان است. یکی از وسایل مورد نیاز برای باغبانی، سمپاش است. زیرا برای از بین بردن آفات، به سمپاش نیاز دارید. به این ترتیب می توانید به سرعت مواد سمی را در باغ پخش کرده و از سلامت گیاهان، اطمینان حاصل کنید. وجود این ابزار (مانند قیچی باغ) بسیار مهم است.

سمپاش انواع مختلفی دارد، و توسط شرکت ها و مارک های مختلف، ساخته می شود. به دلیل این تنوع، انتخاب آن دشوار است. اگر می خواهید ابزاری بخرید که عملکردهای کاملی داشته باشد، بهتر است به موارد زیر توجه کنید. همچنین از پیستوله رنگ پاشی نیز گاها به عنوان سم پاش استفاده می شود.

نحوه راه اندازی سم پاش دستی و کوله ای

انواع سم پاش موجود در بازار کدام است ؟

مدل ‌های دستی: از آنجا که این مدل ها دارای مخزن و سیستم انتقال معمولی هستند، و توان زیادی ندارند، عمدتا در گلخانه ها و باغ های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل های ساده، ارزان هستند و ساختار فنی آنها پیچیده نیست. اندازه ی آن ها کوچکتر از مدل های دیگر است.

مدل‌ های شارژی: از این مدل برای مخلوط کردن آب، سم و سایر کودهای شیمیایی استفاده می کند. مدل های قابل شارژ، هم در محیط های خانه و هم در مکان های صنعتی قابل استفاده هستند.

سم پاش استوانه ای

مدل‌ های موتوری:‌ واضح است که این مدل سمپاش، دارای موتور است. این موتور، وظیفه ی پمپاژ مواد به بیرون را دارد. به این صورت، موادی که داخل مخزن وجود دارد با فشار زیادی به سمت شلنگ هدایت می شوند. قدرت این مدل ها، بیشتر از سایر مدل های این دستگاه است. به همین دلیل اگر فضای زیادی دارید، بهتر است از این مدل استفاده کنید. این مدل ها به مدل فرغونی نیز معروفند.

مدل‌ های پشتی: این مدل، بدون موتور است و با ایجاد فشار از پمپ دستی کار می کنند. مخازن این مدل سمپاش ها، حجم های مختلفی دارند. مواد به طور متناوب از مخزن خارج می شوند. از جمله ویژگی های این مدل ها، می توان به سرعت و دقت بالا در سمپاش اشاره کرد.

در خرید سمپاش مناسب چه مواردی را رعایت کنیم ؟

برای خرید سمپاش، به نکات و مواردی نیاز دارید، که پیشنهاد می کنیم موارد زیر را مطالعه کنید.

مورد مهمی که باید در خرید سمپاش مورد دقت قرار دهید، نوع دستگاه است. انتخاب نوع مناسب دستگاه، به شما کمک می کند روند سمپاشی، آسان و بهتر باشد. بنابراین با توجه به آنچه در مورد انواع این دستگاه گفتیم، باید اول نوع دستگاه را انتخاب کنید

عامل دیگری که هنگام خرید سمپاش باید در نظر گرفت، حجم مخزن دستگاه است. اول از همه، شما باید توجه داشته باشید که فضای شما چقدر ظرفیت دارد و بزرگ است و چه مقدار سم استفاده می کنید. اگر باغ شما کوچک است، نیازی به خرید وسیله ای با مخزن بزرگ، ندارید.

نکات مهم و ضروری در خرید سمپاش

جنس این دستگاه ها، از پلاستیک است. استیل ضد زنگ نیز ماده دیگری است که در ساخت این دستگاه، استفاده می شود. توجه داشته باشید که مواد بدنه سمپاش، بر وزن محصول و همچنین قیمت آن تاثیر زیادی دارد.

خرید سمپاش دست دوم، اگر اطمینان داشته باشید که دستگاه سالم است، گزینه مقرون به صرفه ای است.

انوع سمپاش ایرانی و خارجی در مدل های گوناگون برای آفت کشی و رهایی از شر حشرات مزاحم، در لیست زیر موجود است. بر اساس نیاز، می توانید بهترین سم پاش را از بین گزینه زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید