لیسته

خرید 48 مدل بهترین زیر نشیمنی طبی و هوشمند [پرفروش] با قیمت ارزان

زیر نشیمنی یکی از ابزارهای سلامتی کاربردی برای حفظ سلامت باسن و ستون فقرات است. زمانی که برای مدت طولانی می نشینیم، به تدریج گردش خون در باسن، پشت و انتهای ستون فقرات کاهش می یابد و نوعی بی حسی در این نواحی را تجربه می کنیم. اگر این وضعیت ادامه پیدا کند، در نهایت مهره ها و ستون فقرات، فرسوده یا ساییده می شود، که می تواند منجر به آسیب های جدی و در نهایت جراحی شود. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این محصول به خاطر داشته باشید.

چرا باید از زیر نشیمنی استفاده کنیم ؟

شایع ترین مشکلات ستون فقرات، کمردرد و گردن درد است. که بسیاری از ما در طول روز این مشکل را داریم. اما اگر در این نواحی درد داشته باشید، به دلیل سبک زندگی جدید، مجبور نیستید تحمل کنید. به خصوص اکنون که انواع تجهیزات پزشکی مانند بالش زیر نشیمنی و دنبالچه، برای بهبود عادات نشستن ما وجود دارد.

زیر نشیمنی طبی

اگر از طرفداران سبک زندگی سالم هستید، حتما نام بالش زیرنشیمنی را شنیده اید. نشستن طولانی مدت و بی تحرکی باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود، یکی از این مشکلات، درد در ناحیه کمر، دنبالچه و نشیمنگاه است. امروزه نمی شود سبک زندگی را عوض کرد. اما عادات نشستن را می توان با انواع بالش های طبی نشیمنگاهی بهبود بخشید.

برای درمان دردهای مزمن ناشی از عادت های بد ما در حین کار و نشستن، اولین قدم بالشتک زیر نشیمنی است.

درد در ناحیه کمر، به دلیل آسیب فیزیولوژیکی ایجاد می شود. کمردرد ممکن است ناشی از التهاب مفصل، سفت شدن عضلات یا بیماری موضعی اسکلت و استخوان ها باشد. برای جلوگیری از صدمات به پشت و ناحیه نشیمنگاه، بهتر است از زیرنشیمنی استفاده کنید.

 

برخی از افراد در ناحیه دنبالچه دچار شکستگی و التهاب می شوند. زمین خوردن یکی از علل شکستگی دنبالچه است. هنگامی که دنبالچه می شکند نمی توان نشست، زیرا نشستن برای این افراد بسیار دردناک است. در این شرایط باید از زیرنشیمنی استفاده کرد، زیرا اگر از بالشتک زیرنشیمنی استفاده کنید، روی استخوان نشیمنگاه می نشینید نه روی دنبالچه. در این صورت فشاری به دنبالچه وارد نمی شود و نشستن برای این افراد آسان تر می شود.

فواید سلامتی بالشتک یا زیر نشیمنی طبی چیست ؟

اگر کمرتان درد می کند، احتمالاً می دانید که در آینده و در روزمره دچار مشکلاتی می شوید. اگرچه برای تسکین بخشی از این درد کارهایی می توانید انجام دهید، اما یک راه آسان بدون مصرف دارو وجود دارد. اگر مشکلاتی نظیر فتق دیسک، سیاتیک یا آسیب استخوان دنبالچه را دارید، بهترین راهکار بالشتک یا زیر نشیمنی است. این بالشتک ها به گونه ای طراحی شده اند که باعث می شود فشاری به دنبالچه وارد نشود.

بهترین بخش‌ زیر نشیمنی این است که می‌ توان از آن‌ ها در هر مکانی استفاده کرد، در دفتر، در ماشین یا خانه. این بالشتک ها باعث می شود بدن در وضعیت صحیحی قرار بگیرد. این بالشتک ها را می توانید در ماشین لباسشویی بشویید و دارای دسته مناسبی هستند که حمل و نقل را تسهیل می کند. این بالشتک ها با تسمه ها و سگک های روی صندلی ثابت می شوند، یعنی همان جا که می خواهید بنشینید، در وضعیت ثابتی قرار می گیرند. برای تسکین درد عمومی، درد سیاتیک یا زخم ناشی از فشار، زیر نشیمنی گزینه ی بسیار مناسبی است. این بالشتک ها را به هنگام سفر نیز می توانید با خود ببرید، زیرا بسیار جمع و جور هستند.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.