لیسته

خرید 48 مدل زانو بند ورزشی والیبال ، فوتسال ، فوتبال [پرفروش] با قیمت ارزان

زانو بند ورزشی ، یکی از مهمترین تجهیزات ورزشی است که بسیار پرکاربرد است و در بین ورزشکاران رایج است. زانوبند یکی از تجهیزات ورزشی است که از آسیب دیدگی و آسیب کمتر زانو جلوگیری می کند. حفاظت از زانو، وظیفه اصلی زانوبند ورزشی است. بعضی از زانوبند ها بسیر ساده هستند و فقط وظیفه ی گرم نگه داشتن زانو را بر عهده دارند، اما مدل های دیگر زانو بند ها حرفه ای تر هستند و می توانند برای کمک به بهبود یا جلوگیری از آسیب زانو استفاده شوند. ورزشکاران حرفه ای از این مدل زانو بند ها استفاده می کنند.

هنگامی که زانو شما آسیب دیده و ملتهب است، بستن زانوبند ورزشی به کاهش التهاب و تورم در اسرع وقت کمک می کند، همچنین درد را تا حد زیادی کاهش می دهد. بستن زانو بند همچنین می تواند به موقعیت مناسب کشکک زانو کمک کند.

انواع زانو بند ورزشی در بازار کدام است ؟

زانو بند ها در سه مدل ساده ، حمایتی و محافظتی در بازار وجود دارند که هر کدام ویژگی های متفاوتی داشته و برای رشته های مختلف کاربرد دارند. پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید زانو بند ورزشی به نوع آن توجه کافی داشته باشید.

زانوبند ساده:

این نوع زانوبند ها ساده هستند و هیچ گونه اتصالات جانبی و بند ندارند، فقط وظیفه ی گرم نگه داشتن زانو را بر عهده دارند.

 

زانوبند حمایتی:

این زانوبند برای محافظت از زانو در برابر حرکات چرخشی است. این نوع زانوبند نیز چندان قدرتمند نیست.

زانو بند پاورلیفتینگ

زانوبند محافظتی:

در بین انواع زانو بند، این مدل محافظت بیشتری از زانو می کند. زانوبند یک لولا دارد که ممکن است از فلز یا پلاستیک ساخته شده باشد. استفاده از این زانوبند ورزشی باعث می شود که از حرکات جانبی و چرخشی اضافی زانو جلوگیری کند، در نتیجه آسیب در حین حرکات خطرناک، به حداقل می رسد.

یک زانو بند ورزشی مناسب چه ویژگی هایی دارد ؟

برخی از این محافظ ها، برای ورزش های مختلف استفاده می شود. مدل های مختلف زانو بند وزنه برداری یا اسکات را دیده اید، اگر فقط این تمرین را انجام می دهید، بهترین گزینه برای شما این مدل است. اگر شما از جمله افرادی هستید که تمرینات هوازی را بیشتر انجام می دهید، پس آنچه برای دویدن طراحی شده است، بیشتر پاسخگوی نیاز شماست.

اگر می خواهید کش زانو بند را دور زانو بپیچید، باید راحت باشد. اگر این کش ها حساسیت زا، سفت یا تنگ باشند یا همش لیز بخورند و باز شوند، عصبانی و ناراحت می شوید و در اصل جلوی فعالیت شما را می گیرد، به این معنی که نمی توانید روی فعالیتی که می خواهید انجام دهید، تمرکز داشته باشید.

جنس زانو بند

اکثر زانو بند های ورزشی موجود در بازار از نئوپرین ساخته شده اند، که دارای قابلیت تنفس و کشسانی هستند. اگر محافظ شما جنس مختلفی داشته باشد، ممکن است از راحتی یا حمایت قابل قبول، برخوردار نباشد.

نکته ی مهم این است که محافظ زانو وزنه برداری و به طور کلی تمام محافظ های زانو، باید میزان حمایت مناسب را ارائه دهند. برای اطمینان از این موضوع، یک زانوبند متناسب با اندازه خود بخرید، زیرا هر چیز خیلی کوچک یا خیلی بزرگی می تواند عواقب خطرناکی داشته باشد و آسیب برساند. زانوبند باید از تمام قسمت های زانو پشتیبانی کند، بنابراین محصولی بخرید که این ویژگی را داشته باشد.

ممکن است در طول ریکاوری نیاز به زانو بند داشته باشید، یا ممکن است بخواهید آن را در حین ورزش بپوشید. نئوپرین یک ماده تقریبا بادوام است، اما باید مراقب آن باشید.

در لیست زیر انواع زانو بند ورزشی مناسب فوتبال ، فوتسال ، والیبال ، بدنسازی ، کشتی ، بسکتبال و دویدن و سایر ورزش ها وجود دارد. برحسب نیاز می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر ، بهترین مدل زانو بند ورزشی را بررسی ، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.