لیسته

خرید 48 مدل بهترین راکت بدمینتون آماتور و حرفه ای [پرفروش] و ارزان قیمت

راکت بدمنیتون در کنار توپ مهمترین پیش نیازهای انجام بازی بدمینتون است. بدمینتون ورزشی است، که در بین افراد مختلف بسیار محبوب است. برای انجام این ورزش، به یک توپ و یک راکت بدمینتون احتياج داريد. این ورزش پر از هیجان است و می تواند ساعت ها باعث سرگرمی شما شود. اگر می خواهید این ورزش را به صورت حرفه ای انجام دهید، لازم است با خرید بهترین تجهیزات و آموزش زیاد، این ورزش را انجام دهید.

راکت بدمینتون چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

راکت بدمنیتون در کنار توپ مهمترین پیش نیازهای انجام بازی بدمینتون است. هنگامی که می خواهید بازی بدمینتون را انجام دهید، به یک توپ و راکت بدمینتون، احتیاج دارید. راکت بدمینتون، دارای قسمت سر و دسته است، مثل بقیه راکت های ورزشی که اینطور است. دسته راکت بدمینتون، بلند تر از راکت پینگ پنگ است. راکت های مورد استفاده ی افراد حرفه ای و مبتدی، متفاوت است. اگر می خواهید یک راکت حرفه ای بخرید، ادامه این مقاله را بخوانید.

بدمینتون ورزشی است، که در میان افراد محبوبیت زیادی دارد. این ورزش، هم در فضای باز و هم در باشگاه، قابل انجام است. هرگز نمی توانید بدون راکت، این ورزش را انجام دهید. با کمک یک راکت مناسب، می توانید به خوبی بازی کنید و تا حد زیادی از فعالیت خود لذت ببرید.

در خرید راکت بدمینتون چه مواردی را رعایت کنیم ؟

راکت بدمینتون، یک دسته و یک قسمت مشبک دارد، که به وسیله آن توپ هدایت می شود. راکت‌‌ بدمینتون را می توان به سه دسته تقسیم کرد: کنترلی، قدرتی و سرعتی، و ترکیبی. البته این دسته، بیشتر مناسب افراد حرفه ای است.

این راکت از موادی مانند آلومینیوم، چوب، استیل و فیبر کربن، ساخته شده است. اگر بدمینتون را به صورت حرفه ای انجام نمی دهید، بهتر است از راکت بدمینتون چوبی و فلزی استفاده کنید. اما اگر این ورزش را به طور حرفه ای انجام می دهید، بهتر است از راکت ‌های فیبر کربن استفاده کنید، که آیرودینامیک هستند.

وزن راکت بین 80 تا 115 گرم است. اگر وزن راکت خیلی کم یا زیاد باشد، بر عملکرد شما تأثیر می گذارد. طول راکت معمولاً 68 سانتی متر است. توجه داشته باشید که اگر وزن راکت زیاد باشد، احتمال آسیب به سرشانه و مچ بازیکن وجود دارد. همچنین بازیکن نمی تواند در هنگام ضربه زدن به توپ، سرعت عمل لازم را داشته باشد.

نمونه ای از یک مسابقه حرفه ای و جذاب بدمینتون

نکات مهم و ضروری در خرید راکت بدمینتون

افراد مبتدی، به راکت های محکم و مقاوم نیاز دارند. زیرا ضربات اشتباهی آن ها به توپ، باعث می شود راکت آنها سریعتر خراب شود.

این راکت ها باید در قسمت سر، صاف باشند و هرگونه شیب یا برآمدگی، از عملکرد مناسب آن ها جلوگیری می کند. انعطاف پذیری راکت، همچنین باید به گونه ای باشد که بازیکن، آزادی عمل داشته باشد. اگر می خواهید این مورد را امتحان کنید، بهتر است کمی آن را خم کنید. اگر خم شود، نشان دهنده انعطاف پذیری است، اما اگر این اتفاق نیفتد، راکت شما انعطاف پذیر نیست و در نتیجه خشک است، پس بهتر است از خرید آن خودداری کنید.

اما اگر می خواهید دقت ضربه زدن را، با راکت امتحان کنید، باید دسته راکت را در یک دست بگیرید و با دست دیگر، سر آن را بچرخانید. اگر بچرخد، این راکت، گزینه خوبی برای خرید نیست.

انواع راکت بدمینتون موجود در بازار، با مشخصات گفته شده، برای افراد بالای 10 سال، مناسب است. اگر می خواهید راکت را برای افراد زیر 10 سال بخرید، بهتر است به سراغ مدل هایی بروید که طول آنها 52 تا 58 سانتی متر است. اگر می خواهید فرزندتان در این ورزش، تبحر پیدا کند، بهتر است او را تشویق کنید تا از سنین پایین تمرین بدمینتون را انجام دهد.

انواع راکت بدمینتون در مدل های گوناگون، برای ورزشکاران حرفه ای و مبتدی، در لیست زیر موجود است. براساس نیاز، سلیقه و بودجه مورد نظر، می توانید بهترین مدل راکت بدمینتون را از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.