لیسته

خرید 47 مدل بهترین دوش حمام شیک و لاکچری [پرفروش] با قیمت ارزان

دوش حمام ثابت و متحرک ، یکی از لوازم ضروری در حمام است، کیفیت پایين دوش، امروی ناخوشایند است. دوش گرفتن می تواند خستگی ناشی از فعالیت های روزمره را کاهش دهد. اما علاوه بر این، کارایی دوش در حال حاضر بیشتر است و از نظر زیبایی شناسی، می تواند تأثیر بسزایی در دکوراسیون داشته باشد. پیشنهاد می کنیم برخی نکات مهم و کاربردی را در رابطه با این محصول به خاطر داشته باشید.

چرا باید یک دوش حمام باکیفیت انتخاب کنیم ؟

از آنجا که سرویس بهداشتی و حمام، یکی از مهمترین قسمت های خانه است، باید هنگام تجهیز آن بسیار دقت کنید. بنابراین هنگام خرید دوش حمام، باید نکاتی را مد نظر بگیرید.

دکوراسیون قسمت های مختلف خانه، در قیمت خانه تاثیر گذار است. بنابراین توجه به همه قسمت های خانه، اهمیت ویژه ای دارد. امروزه حتی توجه به جزئیاتی مانند دوش حمام می تواند نقش تعیین کننده ای در این زمینه داشته باشد. داشتن دوش خوب، این امکان را برای شما فراهم می کند که از حمام خود، لذت ببرید. علاوه بر این مزیت، طراحی مدرن و شیک این تجهیزات، در زیبایی محیط سرویس بهداشتی نیز تأثیرگذار است.

در زمان های گذشته، دوش های استفاده شده در حمام بسیار طراحی و مدل ساده ای داشتند و تقریباً همه از شکل یکسانی برخوردار بودند. اما امروزه انواع مختلفی از دوش ها تولید شده اند، که برخی از آن ها جذابیت زیادی دارند. به عنوان مثال، دوش حمام متحرک یکی از مدل هایی است که افراد، علاقه ی زیادی به استفاده از آن دارند.

دوش حمام لاکچری

برخی از مدل های دیگر نیز رنگی هستند؛ یعنی فناوری به کار رفته در ساخت آن ها به صورتی است که رنگ آب، بستگی به دمای آب دارد و متغیر است. به عنوان مثال، وقتی دمای آب کم است، آب رنگ خاصی دارد و اگر آب گرم باشد، به رنگ دیگری می شود.

به این ترتیب می توان دمای آب را به راحتی تنظیم کرد. این مدل ها به ویژه برای افراد دارای فرزند، بسیار مفید است. چون باعث می شود بچه ها عاشق حمام شوند.

دوش های خلاقانه در حمام

اکنون می توان خانه را به کمک نورپردازی به زیبایی تزئین کرد. به همین دلیل، دوش های حمام، مدل هایی دارد که با تغییر دمای آب، رنگ آب تغییر پیدا می کند، این دوش یکی از مدل های جالب و قابل توجه است. همچنین می توانید قفسه ی حمام را متناسب و هماهنگ با دوش بخرید.

به طور کلی، وقتی دمای آب بین 20 تا 31 درجه باشد، نوری که می بینیم سبز است و در دمای بین 32 تا 43 درجه، رنگ آبی را می بینیم. این دما مناسب ترین دما برای آب حمام است.

دوش حمام فانتزی

وقتی دما از این مقدار بالاتر باشد، رنگ آب قرمز می شود. وقتی دمای آب متعادل باشد، رنگ آبی ایجاد می شود كه آرامش بخش است. این آرامش، در روند استحمام، بسیار مفید و تاثیر گذار است.

در خرید دوش حمام چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

انواع مختلف دوش حمام وجود دارد. همانطور که تاکنون ذکر شد، دوش های جدید و مدرن نقش موثری در دکوراسیون دارند. علاوه بر دوش نور پرداز که در مورد آن صحبت کردیم، برخی از مدل های دیگر بلوتوث دارند. به این ترتیب می توانید در حمام به موسیقی مورد علاقه ی خود گوش دهید.

اگر می خواهید فضای مدرن و متفاوتی را در حمام به وجود آورید، می توانید از مدل دارای چراغ ال ای دی استفاده کنید. هنگام انتخاب دوش حمام، سعی کنید محیط و مدل وان را در نظر بگیرید، و هماهنگی لازم را بین وسایل ایجاد کنید.

در هر صورت علاوه بر موارد ذکر شده، سلیقه در انتخاب وسایل نیز، نقش مهمی دارد. با توجه به مدل های موجود در بازار و با توجه به عملکرد هر مدل، بهترین مدل را با توجه به سلیقه ی خود بخرید.

انواع جدید دوش حمام ثابت و متحرک در طرح و جنس های گوناگون و متنوع، از جمله پلاستیکی و استیل، در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین دوش را از بین مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.