خرید 49 مدل بهترین دستگیره در مدرن و کلاسیک [ایمن] و ارزان قیمت

دستگیره در اهرمی، یکی از مهمترین قسمت های درب است و توجه به طراحی، مدل و جنس آن بسیار مهم است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که زیبایی دکوراسیون برای شما مهم است، قطعاً درب ورودی یکی از نگرانی های شما خواهد بود. بر این اساس، انتخاب دستگیره مناسب درب می تواند نگرانی های شما را تا حد زیادی کاهش دهد. در صورتی که قصد خرید این ابزار را برای در و ورودی های خود دارید، پیشنهاد می کنیم برخی نکات مهم و کاربردی را در رابطه با آن به خاطر داشته باشید.

چرا باید یک دستگیره درب ضد سرقت و ایمن انتخاب کنیم ؟

یکی از مهمترین قسمت های خانه، درب ورودی آن است و بر این اساس، یکی از مهمترین قسمتهای درب، دستگیره ی در است. توجه به ورودی خانه، از بسیاری جهات مهم است. زیرا وقتی وارد هر خانه ای می شوید اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند، ورودی خانه است. استفاده از درب های زیبا و شکیل، می تواند زیبایی خانه را بسیار افزایش دهد.

اما به همان اندازه که تنوع در بالاست، دستگیره در نیز متنوع است. مدل های قدیمی در چند مدل ساده و محدود طراحی می شدند. اکنون تنوع در طرح های آنها بسیار بیشتر از قبل شده است و می توان یکی از مدل ها را مطابق با سلیقه ی خود، خریداری کنید.

اکنون که قیمت املاک و زمین در حال افزایش است، افراد بیشتر آپارتمان نشین شده اند. برای اطمینان از امنیت آپارتمان خود، باید از دستگیره ایمن و با کیفیت و مطمئن استفاده کنید. هنگام خرید دستگیره، باید نکات مهم را مد نظر داشته باشید، تا یک خرید خوب را تجربه کنید.

خرید دستگیره در

چگونه دستگیره در را نصب کنیم ؟

 

در خرید یک دستگیره در ایمن چه مواردی را رعایت کنیم ؟

از آنجا که دستگیره ها مدل های مختلفی دارند، انتخاب یک مدل می تواند کمی مشکل باشد. زیرا تنوع بالای این محصول انتخاب را دشوار می کند. به همین دلیل، در هنگام خرید بایستی به بالاترین کیفیت و بهترین مدل توجه داشته باشید. در این زمینه باید به برخی از موارد توجه کنید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

یکی از اولین مواردی که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید، رنگ آن است. رنگ دستگیره باید کاملاً متناسب با بدنه درب باشد. به این ترتیب، دکوراسیون شما زیباتر و جذاب تر می شود. این تطابق رنگی بین درب و دست گیره، سلیقه و توجه شما به جزئیات را نشان می دهد.

نکته ی دیگر، سازگاری بین جنس درب و دستگیره است، که باید مورد توجه قرار گیرد. جنس به کار رفته معمولاً از زامک، آلومینیوم، برنج و استیل است، که با توجه به جنس بدنه ی درب می توان آن ها را انتخاب کرد.

انواع دستگیره های موجود در بازار کدام است ؟

دستگیره های اهرمی بسته به شکل ظاهری و ساخت آنها، اشکال مختلفی دارند، برخی از مدل ها ساده یا کلاسیک و برخی دیگر جدید و مدرن. اما در این بین، مدل های ساده تر به راحتی باز و بسته می شوند، بنابراین افراد مسن می توانند بهتر با آن ها کار کنند.

از مدل های ساده ی اهرمی معمولاً در همه جا استفاده می شود. اما اگر به دنبال زیبایی دکوراسیون هستید، باید دستگیره های مدرن خریداری کنید. یکی از این مدل ها دستگیره اهرمی است، که بسیار زیباست.

برخی از مدل های اهرمی، آبکاری شده اند و از ظاهر جذاب تری برخوردار هستند. نوع قفل به صورت سوئیچی یا کلیدی است، که هر کدام به نوعی می توانند امنیت محیط را افزایش دهند. در واقع سبک طراحی و مدل این ابزار، بسیار در زیبایی درب و دکوراسیون منزل تأثیر دارد. به همین دلیل آنقدر مهم است که هنگام خرید کوچکترین قطعات مانند دستگیره، باید به جزئیات آن توجه کنید.

همانطور که گفته شد، علاوه بر امنیت، زیبایی دستگیره نیز اهمیت زیادی دارد و شما باید مدلی را انتخاب کنید که امنیت و زیبایی را با هم ترکیب کند و هر دو را داشته باشد.

انواع دستگیره در جدید، زیبا و حرفه ای در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین و مناسب ترین دستگیره را از بین مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.