خرید 49 مدل بهترین دستگاه کاغذ خردکن چند منظوره [قدرتمند] و ارزان قیمت

دستگاه کاغذ خردکن ، ابزاری کاربردی است که می تواند مدارک و اسناد و همچنین سی دی ها و کارت های اعتباری را از بین ببرد.به دلیل اینکه این اسناد اهمیت ویژه ای دارند، لازم است قبل از دفع، آنها از بین بروند. این کار را با دستگاه کاغذ خردکن انجام می دهند. اگر می خواهید این دستگاه را برای محل کار خود بخرید، بهتر است به نکات ذکر شده در این مقاله توجه کنید.

کاغذ خرد کن چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

دستگاه کاغذ خردکن یکی از ابزارهایی است که بیشتر در ادارات استفاده می شود. البته می توان از آن، در خانه نیز استفاده کرد. از نام این دستگاه معلوم است که چه کاری انجام می دهد. اما شاید از خود بپرسید که چرا نیازی به خرد کردن کاغذ است؟ به دلیل وجود اسناد مهم و محرمانه، دستگاه کاغذ خرد کن را ساختند. یعنی وقتی شرکت ها اسناد محرمانه و حتی کارت های اعتباری را دور می انداختند، افراد سود جو از این مدارک سوء استفاده می کردند.

دستگاه کاغذ خرد کن

به دنبال چنین اتفاقاتی، دستگاه کاغذ خردکن اختراع شد. کارشناسان امنیت اطلاعات توصیه های زیادی در مورد از بین بردن اطلاعات محرمانه ارائه می دهند. آن ها می گویند قبل از دور انداختن اسناد، لازم است که مدارک کاملاً غیر قابل استفاده شوند. این امر، ضرورت استفاده خوب از این دستگاه را نشان می دهد. اما برای خرید این دستگاه چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟

در خرید دستگاه کاغذ خردکن چه مواردی را در نظر بگیریم ؟

برای اینکه بتوانید دستگاهی با کارایی و کیفیت بالا بخرید، ابتدا باید نکاتی را در نظر بگیرید.

اسناد محرمانه در این دستگاه خرد می شود. نوع برش هایی که روی هر قطعه کاغذ ایجاد می شود، میزان امنیت دستگاه را نشان می دهد. اگر کاغذها به صورت رشته ای برش داده شوند، می توان آن ها را دوباره بهم چسباند و استفاده کرد. اما برش متقاطع، بهترین نوع برش است، که از امنیت بالایی برخوردار باشد.

در بین انواع مختلف، دستگاه کاغذ خردکن پودری یا Micro Cut، از نظر ایمنی بالاترین سطح را دارد. مخصوصاً وقتی اطلاعات و اسناد فوق سری دارید، باید از این مدل استفاده کنید. سطح امنیتی دستگاه با حرف P و با عددی از 2 تا 7 نشان داده می شود. P7 نشان دهنده ی بالاترین سطح امنیت است.

معمولا شرکت ها بیشتر از این دستگاه استفاده می کنند، پس بهتر است مدل های خودکار تهیه کنند. اما برای مصارف خانگی، استفاده از دستگاه کاغذ خرد کن دستی مقرون به صرفه است.

کلیپی از نحوه کارکرد دستگاه کاغذ خردکن رومیزی

 

نکات مهم در هنگام خرید دستگاه کاغذ خردکن

این دستگاه به طور گسترده ای در ادارات استفاده می شود. به همین دلیل باید دستگاهی خریداری شود که عملکرد بالایی داشته باشد. شما همچنین باید ظرفیت سطل دستگاه کاغذ خردکن را نیز در نظر بگیرید. زیرا تخلیه دائمی مخزن منطقی نیست. البته به یاد داشته باشید که مدل های پودری ضایعات کمتری دارند و در نتیجه دیرتر مخزن پر می شود.

درست است که این دستگاه به کاغذ خرد کن معروف است، اما کارت های اعتباری، سی دی و حتی کاغذ های منگنه دار را نیز از بین می برد.

میزان صدای تولیدی دستگاه، روی جعبه ذکر شده است.مطمئن شوید که این عدد از 60 دسی بل بیشتر نباشد، زیرا گوش شما اذیت می شود.

به دلیل حساسیت بالای این دستگاه ها، پیشنهاد می کنیم از خرید کاغذ خردکن دست دوم و کارکرده اجتناب کنید.

باید بعد از مدتی که دستگاه کار می کند آن را روغن کاری کنید. برای این کار یک قطعه کاغذ روغنی شده را داخل دستگاه قرار می دهند. به این ترتیب تیغه های دستگاه روغنی می شوند. امروزه بعضی از مدل های پیشرفته تر این دستگاه، عملیات روغن کاری را به طور خودکار و در زمان های خاص انجام می دهند.

انواع دستگاه کاغذ خردکن ایرانی و خارجی، در مدل های خانگی، اداری و صنعتی، در لیست زیر موجود است. بر اساس امکانات مورد نیاز، بودجه ی مورد نظر، کارایی و قیمت، می توانید بهترین دستگاه کاغذ خرد کن را از بین موارد زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.