راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 46 مدل دستگاه دمنده و مکنده ایرانی و خارجی [قوی] و ارزان قیمت

این وویس رو گوش کن
5/5 - (2 امتیاز)

دستگاه دمنده و مکنده وسیله ای مهم و کاربردی برای نظافت یا سرویس دهی به محیط های مختلف است. به کمک این دستگاه کار آسانی برای نظافت کردن در پیش رو دارید.

دستگاه دمنده و مکنده چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

دستگاه دمنده و مکنده وسیله ای مهم و کاربردی برای نظافت یا سرویس دهی به محیط های مختلف است. به کمک این دستگاه کار آسانی برای نظافت کردن در پیش رو دارید.

دستگاه بلوئر از قابلیت دمیدن و مکش قدرتمندی برخوردار است و معمولاً برای تمیز کردن زمین یا محیط نسبتاً وسیعی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با قدرت بالای خود، می تواند هر ماده یا ذره ای را جذب یا دفع کند و شبیه جارو برقی عمل میکند. امروزه، شرکت های تولید کننده، دستگاه های دمنده و مکنده از انواع و اقسام مختلف را تهیه و تولید می کنند و برای فروش به بازار عرضه می شوند.

در خرید دستگاه دمنده و مکنده چه مواردی را رعایت کنیم ؟

امروزه با توجه به مدل های زیاد و گوناگون این دستگاه در بازار، خرید مناسب ترین دستگاه، شاید کمی دشوار باشد و خرید دستگاه دمنده نیازمند آن است که نکات و ویژگی هایی را بدانیم، که بعضی از آنها عبارتند از:

توان دستگاه دمنده، مهمترین نکته ای است که باید هنگام تهیه این دستگاه مورد توجه قرار گیرد. همانطور که می دانید چنین دستگاههایی که وظیفه دمیدن و مکیدن را دارند، هرچه توان موتور دستگاه بیشتر باشد، سرعت عمل تمیز کردن سریعتر و قدرتمندتر خواهد بود.

امکان تنظیم سرعت دستگاه

نکته دیگری که هنگام خرید دستگاه دمنده و مکنده باید به آن توجه شود، امکان تنظیم سرعت دستگاه است. معمولاً دستگاههایی که در گذشته ساخته می شدند این ویژگی را نداشتند و فقط با سرعت ثابت کار می کردند. اما دستگاه های امروزی، این ویژگی را دارند و می توان سرعت آنها را، با نسبت کار مورد نظر تنظیم کرد.

نوع استفاده از دستگاه

نوع استفاده از دستگاه، موضوع دیگری است که هنگام خرید باید به آن توجه شود. قبل از خرید دستگاه، باید بدانید که برای چه هدفی می خواهید آن را بخرید. استفاده از دستگاه در صنعت که مناسب کارهای سنگین است، با دستگاههایی که برای اهداف تفریحی در خانه استفاده می شوند، کاملاً متفاوت است.

نکات ضروری در خرید دستگاه دمنده و مکنده

از ویژگی های مهم دستگاههای دمنده، کیسه جمع آوری زباله در دستگاه است. داشتن کیسه جمع آوری در دستگاه، باعث می شود تا هنگام جمع آوری ذرات، تمامی آن ها از طریق دستگاه به کیسه منتقل شود. بنابراین به هزینه اضافه برای خرید کیسه جمع آوری نیاز نیست.

نکته مهم دیگر که در هنگام خرید دستگاه دمنده و مکنده باید مورد توجه قرار گیرد، حجم هوای خروجی آن است.  میزان حجم هوای خروجی با قدرت موتور دستگاه، ارتباط مستقیم دارد و هرچه موتور از قدرت بیشتری برخوردار باشد، حجم هوای خروجی نیز بیشتر است.

هزینه خرید این دستگاه، به عواملی که در این مقاله ذکر شده بستگی دارد، و در صورت نیاز می توانید یکی از آنها را خریداری نمایید.

بهترین برند های دستگاه دمنده و مکنده

مارک های خوب ایرانی و خارجی دستگاه دمنده و مکنده عبارتند از: رونیکس، توسن، هیوندای، پروتک، کرون، بوش، محک، اکم، اکتیو، استالیون، ادون و بلک اند دکر که تولید و عرضه محصولات با کیفیت بر عهده آن هاست.

انواع دمنده و مکنده خانگی، اداری و صنعتی (بلوئر) در مدل های گوناگون در لیست زیر موجود است. بسته به نیاز و بودجه خود می توانید بهترین مدل دمنده و مکنده را از لیست زیر انتخاب و تهیه نمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید